AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Makelysek
Autor Wiadomość
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-12-29, 19:25   

Wiecie ja ju? nie mam problemów !Tak mi pomogli?cie - Makelysio ju? mnie nie denerwuje !Wiem ?e nie zast?pi? mu drugiej myszy,ale on si? tak instyktownie przytula.Nie wiem czy dojdzie do spotkania z Chrumci?,no Chrumcia nadal ?pi.Ale mo?e si? niedlugo obudzi.PS:jutro wymieniam myszkom troty :i M.i.Ch. i Makelyskowi.Cieakwa jestem jak mi si? b?dzie my? t? wielk? klatk? ;) .Przy okazji zrobi? zdj?cia akcesorii,jakie mam w klatkach(np.kuwetki).

[ Dodano: 2005-12-29, 20:15 ]
Patrzcie co znalaz?am na necie ! Super ofert? pewnego sklepu ;) . http://www.psiaki.pl/sklep/index.php/cPath/46_47 - super domki,prawda ?szczególnie ten http://www.psiaki.pl/skle...products_id/133 ,ten te? : http://www.psiaki.pl/skle...d/130.Pozosta?e s? te? niczego sobie ;) .Ale cena ...Troszk? drogo im to wynios?o,no nie ?Ale za to s? oryginalne :) :) :) .A nu? jutro znajd? w sklepie podobne cudo(a).Popatrzcie te? na inne oferty tego sklepu(gryzoniowe).Np.w dziale zabawki.Tutaj pe?ny adres : http://www.psiaki.pl/sklep/ .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-29, 20:32   
   Myszy: tak


Plosiem... :oops:
Dobrze, ?e ju? jest lepiej! :) Chrumcia pracuje za mysiego terapeut?... ;) (Ale zabawy tylko do lat "18"... :lol: )

Ten domek mi si? strasznie podoba...
http://www.psiaki.pl/skle...products_id/129
Ale myszy zaraz drewno mi wyka?czaj?...
Ten drugi co pokaza?a? te? ?wietny... tylko te? drewno. Zawsze mnie ?miesz? wszelkie schodki je?li chodzi o domki i klatki dla myszy, bo (przynajmniej moje) nidgy z czego? takiego nie ko?ystaj?, tylko przeskakuj?.

Takie super akcesoria s? w sklepach przy marketach lub w takich kompleksach handlowych.
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-12-30, 18:23   

Ale fajnie - dzisiaj mama kupi?a mi w Carrefourze domek - firmy Animals.Jest zielony z czerwonym dachem.Chyba zawiesz? go na pr?tach.Mama kupi?a mi te? piasek - dla ptaków,z any?em..Nie wiem,czy taki mo?na dawac myszkom do kuwetki ...Ale spróbuj? ...A tu zdj?cie domku : http://www.discus.com.pl/...roducts_id=5471
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-30, 18:58   
   Myszy: tak


Nie wy?wietla si?... :(
A domek czyj b?dzie?

EDIT: Ju? mi si? otwiera. Fajny... ;)
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-12-30, 19:58   

Fajny domek - mialam kiedy? taki sam dla myszoskoczków - niestety jedna ciana zostala zjedzona :lol:
Tyle ze daszek byl chyba zó?ty ...
Do?anczam si? do pytania Kat.

Fajnie ?e j? rozumiesz Makelyska ^_^
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-12-30, 22:57   

Domek jest dla Mili i Chrumci - w klatce Makelyska nie zmie?ci?by si?.Zawiesilam im go na 3 pi?trze obok polozylam wi?ksze kawa?ki papieru ?eby sobie u?cieli?y - Chrumcia woli siedzie na tej "ko?drze"ni? w domku (na razie mam nadzieje :P ).Nygus(czyli Mili)zasypa?a kuwetk? :( .Pewnie dlatego,?e jak po?o?y?am gór? klatki,to rurka "wypchn??a" trociny do miejsca ko?o kuwetki i Mili kopa?a ...Makelys odby? dzisiaj spotkanie z Chrumci?(wczoraj by?o ju? za pó?no,jak Chrumcia w ko?cu wsta?a).Siedzieli ko?o siebie.Potem zoaczy?am jak Mili wygl?da z klatki i...da?am j? do Makelyska.Czego ona nie zrobi?a !!!Lata?a,a potem wlaz?a do kokosa.Kiedy próbowa?am j? wyj?c,zacz?la piszczec jak jagni?...Ledwo j? wyje?am ...Kiedy w ko?cu przestan? ulegac jej spojrzeniom ?:(.Teraz my?le czemu tak piszczala - dlatego ?e tak lubi koks,ktory teraz nalezy do Makelyska czy dlatego ?e chciala u niego zostac(u Makelysa).Pewnie to drugie ...Pewno?ci nie mam ...

[ Dodano: 2005-12-31, 11:54 ]
Dzisiaj patrz? ...A tu myszki ?pi? w rurce.Pewnie dlatego ?e domek by? zaiweozny na 3 pi?trze,ale niestety nie w k?cie.Zawiesi?am im wi?c domek, na drugim pi?trze,ko?o drabinki,ale tylko Mili tam siedzia?a,Chrumcia nie.Przelozylam wi?c domek do k?ta,i jest OK.Tylko musialam im tam wepchn? kawa?ki papieru tolaetowego,bo same palcem(?apk? :P )nie ruszy?y.I sobie ?pi? :) :P :D .Wczoraj im wymienialam troty i mylam klatk? i nie by?o tak ?le ;) .Szybko posz?o.A dzisiiaj b?d? wymieniac Makelyskowi.

[ Dodano: 2006-01-11, 09:14 ]
Da?am Mili i Chrumci metalowy,stary ko?owrotek.Teraz maj? dwa - metal. i plastiko.I nie wiem co robi? - dokupi? plastikowy z pr?tami czy zamkni?ty bez pr?tów?Czy zrobi? inaczej?Wyj?? metalowy?A Makelyskowi jaki kupi??Plastikowy zamkni?ty czy z pr?tami?
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-11, 21:15   
   Myszy: tak


Zgubi?am si? od nawa?u pyta?... :P Najlepsze s? bez szpar jak dla mnie... Nawet w tym jogging ballu Bundzusiowi si? kiedy? ogon zapl?ta? (i to jak! nie wiem jak on to zrobi?) I tak siedzia? ko?o tej kuli i popiskiwa? ?a?o?nie... :(
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-01-12, 16:03   

Kupi?am ko?owrotek plastikowy zielony z pr?tami - pr?ciki s? bardzo ma?e.Mili ani Chrumci ogony lub ?aoki raczej nie wpadn?,widz?,jakie to wysportowane myskzi ;) .Makelysowi ko?owrotek kupi? w M1,bo w tym zoologicznym,gdzie kiedys go?ciu mówi?,?e b?d? po sylwestrze plastikowe ko?owrotki,bez pr?tów,to nie ma jednak :( .A w innych te? nie ma.Trza si? w weekend wybra? do M1.Mo?e przy okazji wypatrz? jakie? ?adne zabawki dla M. i Ch. i Makelyska.Tam maj? duzy wybór 8) /

[ Dodano: 2006-01-14, 10:35 ]
Chyba dzi? jad? do M1.Fajnie,popatrz? sobie na zabaweczki i kupi? Makelyskowi ko?owrotek.Musz? jeszcze rybciom kupic pokarm,bo ju? im si? sko?czy? ...Ach,te ?ar?oczne sumy(mi?dzy innymi ;) ).
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-15, 14:23   
   Myszy: tak


No w?a?nie w tym jogging ball'u naszym s? chyba z pó?milimetroe odstepy... nie wiem jak Bundz si? tam zapcha?, ale w twoim ko?owrotku nei ma dodatkowych jaki? p?oz, itp. wi?c myszki nie maj? si? o co zapl?ta?... :)

Je? musz? (w lutym) kupi? myszakom co? fajnego do podwieszenia pod sufit... :P
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-01-15, 16:35   

Nie pojecha?am do M1,jak ju? pisa?am w temacie sprawy codzienne.Chyba nie pisa?am,?e myszki maj? pisek w kube?ku po meganie.Niestety,Mili piasek wysypuje :( .Chyba musz? im kupi? jaki? pojemnik w zoologiku do tego piasku.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-15, 17:46   
   Myszy: tak


Mo?e mniej syp? :)
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-01-15, 18:42   

Ma?o sypi? :) .Ledwo ?wiartk? tego pude?ka(mo?e troszk? wi?cej).Mili to zawodowy kopacz :D .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-15, 20:41   
   Myszy: tak


Wow, podziwiam... :lol: To ju? nie wiem. Mo?e pojemnik z zagi?tymi do ?rodka brzegmi (nie wiem jaki to moze by? :P ).
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-01-18, 10:09   

Mili zwiariowa?a !Zacz??o si? od tego,ze dziwnie si? zachowywa?a.Nawet mama to zauwa?y?a.By?a dziwnie agresywniejsza,niespokojna(Mili,nie mama oczywi?cie !!!!!! :lol: ).I ?cieli?a gniazdko jak zwiariowana.Troch? wk?ada?a do domku,do którego wrzuci?am im troch? ?ció?ki na zach?t?,troch? ...do kube?ka z piaskiem !!!!Sko?czylo si? na tym,?e jedna rurk? ca?? poci??a i w?o?y?a do tego kube?ka :shock: .A wczoraj troch? j? poskromi?am,pog?aska?an i si? nieco uspokoi?a.Ale jak wymieni?am z mam? troty i wyrzuci?am to gniazdko z domku a w kube?ku zostawi?am i da?am jeszcze super-tunel z trzech opakowa? po kolbach i dwa pude?eczka po smako?ykach po??czonych rurk?,to na drugi dzie?(czyli dzi?)patrz? a tu ...w domku jedno ?dzibe?ko sianka(nie chcialo si? ?cieli?,nie :lol: )a w kube?ku z piaskiem ...sianko,kawa?ki papieru toaletowego i kawa?ki tych pude?ek a? si? wysypuj?!I myszki tam ?pi?.Teraz brat ?ci?gak klatk? z gory i je zobacze ...
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-18, 10:12   
   Myszy: tak


Em, mo?e to od zapachu Makelyska? Mo?e si? jej uroi?o, ?e zostanie mam??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT