AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przymkni?te, za?zawione oko, wypuk?o?? na oku (wrzod na oku)
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-16, 17:47   Przymkni?te, za?zawione oko, wypuk?o?? na oku (wrzód na oku)
   Myszy: tak


Prosz? Was o trzymanie kciuków! :( Jutro jedziemy do weta. Wczoraj wieczorem zaówa?y?am, ?e Bundz ma co? nie tak z oczkiem, ale nie by?am pewna, trudo z nim bo jest ekspresowy. Dzi? si? przyjrza?am i my?l?, ?e jednak co? jest nie tak. Oczko wydaje si? ja?niesze dooko?a (bardziej ni? zwylke) nie otwiera go do ko?ca przewa?nie, no i wydaje mi is?, ?e jest za?zawione, mo?e jakie? brudki, mo?e co? si? tam dosta?o. Jedziemy jutro do weta (wol? wzi??? je do tego dalej, któremu bardziej ufam, ni? do tego blisko dzisiaj, który mo?e zaszkodzi?), mo?e da co? na przemycie oczka, mam nadziej?, ?e to nic gro?nego. Bardzo si? martwi?... :( Wi?c prosz? my?lcie ciep?o o Bundzu, jutro napisz? co wet powie.

P.S. To w?a?nie to oczko co na av'ie. :(
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-16, 18:42   

Fili te? ostatnio mia? problemu z oczkiem :(
Byli?my u weta on da? tak? zawiesine lecznicza wkraplan? do oka i ju? sie polepsza :D
?ycze szcz??cia i trzyam kciuki,myszy chyba te? (niewiem czy potrafia)
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-16, 19:38   
   Myszy: tak


:) Na pewno potrafi?, dzi?ki!
No, ucieszy?abym si? gdyby to by?o tylko co? takiego, najgorzej, ?e hiper-mysz - Bundz nie zatrzyma is? ani na chwil?... :( Wi?c b?dzie trudno co? aplikowa?.
Klik te? jutro z nami idzie dla podtrzymania na duchu... ;)

[ Dodano: 2005-11-17, 11:02 ]
Nie jest najlepiej, biedactwo opt?uk?o sobie rogówk? podczas czale?stw i musi bra? leki minimum 8 razy dziennie... Nie wiem jak to przetrwa... (Chomik mojego prata sercowo nie prze?y? problemów w oczkiem... :cry: )
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-17, 13:06   

Biedactwo...Ale mam nadziej? ?e si? wyleczy !
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-17, 16:08   

Spokonie - te?eba mie? nadzieje ...
Jak fili dostaje akraplanie do oka i potem jest kompletnie zdezori?towany ale to przerzywa to twój napewno te? przezyje :D
A przecie? skoro biega iszabeje to pewnie nie jest najgorzej - gorzej jakby siedzia? w k?cie :P
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-17, 16:26   
   Myszy: tak


Ma bra? leki 10 dni... jak dotrwa do pi?tku to dwa dni b?d? musia?a myszy na wydzia? bra?, bo nei ma mnie ca?y dzie?, a w domu nikt Bundzowi nie da leku...

Mam nadziej?, ?e b?dzie ok... :( Nie chc? go straci?...
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-17, 16:40   

Nawet Kat tak nie mów !;( ;( ;( ;(.Wypluj(wykasuj)te s?owa !Bundz na pewno b?dzie zdrowy !Ja ju? tam przyka?? Mili Chrumci i Makelyskowi ?eby trzyma?y kciuki za Bundza ?eby wyzdrowia? !!;) :) .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-17, 18:34   
   Myszy: tak


Oby... Byle tylko si? nie okaza?o ?e te leki go wyko?czy?y... Nie wiadomo czy lepiej leczy? czy nie... bo weci nie wiedz? co robi?...

[ Dodano: 2005-11-18, 15:55 ]
Ok, wiem ju? ?e to wrzód na oku, czyli je?li si? nie zaleczy to ztan zapalny przejdzie do mózgu... a ja wci?? nie wiem czy ja trafiam lekami w to oko... :? Z drugiej strony nie mig? la? w niesk?czono?? a? b?d? pewna, bo to mu zaszkodzi... Ogólnie beznadzieja... jestem za?amana... :(
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-19, 12:55   

;( ;(.Mo?e pójd? na "korepetycje"do weta, to ci mo?e powie jak dok?adnie to mu wlewa?...Biedactwo,na pewno cierpi...A jak tam Klik ?Z nim wszystko OK ?
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-19, 13:39   
   Myszy: tak


Dok?adnie to jest wrzód, czyli je?li nic is? nie zrobi, to stan zapalny przejdzie do mózgu.
A co do korepetycji u weta... u niego jest o tyle ?atwiej, ?e Bundz si? boi obcych zapachów i nieruchomieje... wi?c o tyle ?atwiej... ale to jest stres, a ja nie chce go wyko?czy? psychicznie podczas leczenia, ?eby nie sko?czy?o is? jak z chomikiem brata. Mój królik te? nie umar? na to na co chorowa? (min. rak) tylko przez wyzyty w weta.
A Budz ma ju? porz?dnie dosy?, zw?aszcza wieczorem. Za to Klik skapowa? sytuacj? i zacz?? dr?czy? Bundza... :?
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-19, 17:28   

Niedobry Klik ;(.Powiedz Bundzowi ?e moje myszki go wspieraj?.Wspieraj Bundza i dawaj mu du?o smako?yków...
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-19, 17:51   
   Myszy: tak


Daj?, daj?... :) Na razie bez zmian... :( Ale ostanio by? grzeczny przy braniu lekarstwa, nie wiem czy si? cieszy? czy martwi?... :( Boj? si?, ?e traci si?y... Eh, no pozostaje czeka?...
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-11-19, 21:50   
   Myszy: Sunday


Mam nadziej? ?e b?dzie dobrze... Stiuard tez ma co? z oczkiem :( ... du?o si? drapa? i niechc?cy drapno? oczko :( . Pójde z nim do weta i przy okazji z Maxem na badanie kontrolne ( :P ;) ).

Trzymam kciuki, ja i Stiuard (Max si? uczy ;P ) no i my?l? ?e Spike te?...
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-20, 10:47   

Kat przykro mi ?e trafi?a ci si? taka choroba (ci to znaczy Bundzowi) to przykre :cry:
Naprawde niewiem co poradzi? .... Trzymaj si? i Bundz te? niech si? trzyma :cry:
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-20, 13:33   

Co? ostatnio oczka naszym myszkom szwankuj?...Najpierw Filiemu miliutkiej,potem Bundzowi KATA a teraz Stiuardowi Darii...;( ;( ;(.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT