AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
?ycie i anatomia
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-05, 14:15   

http://www.mysiaki.republika.pl/inne.html

prosz??? szuka?am tak d?ugo a? mnie palec boli :razz: hmm moze jakies male odszkodowanie? :grin:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
emilia 
Szara myszka



Imi?: Emilia
Wiek: 36
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-05, 15:39   
   Myszy: Browicz, kiedy? Kupffer


co? mi tu nie pasuje, zdziwi?o mnie bardzo to ?e myszy maj? narz?d Jacobsona...
czy na pewno maj??
ten narz?d jest chyba zarezerwowany dla gadów, wyj?tkiem s? koty, cz?owiek ma podobny narz?d, ale mysz?
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-05, 15:51   
   Myszy: tak


To pewnie ode mnie. :> Jak si? dokopi? sk?d to konkretnie wzie?am to napisze. :> (Bo jest kilka miejsc.) Aaale to jak nie b?d? mia?a tyle na g?owie. :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-05, 16:20   

kat nioooo od ciebie :razz: ale napisalam o tym bo nie widzialam co o siekaczach napisac no to napisalam, ze sie nimi nagryza zeby pozniej jedoznko do narzadu J. doprowadzic ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-08-05, 17:10   

Ko?czu napisał/a:
ale wy macie problemy a niektorzy z was(zwlaszcza jedna z administratorek) zachowuje sie tak jakby byla bogim mysim i wiedziala doslownie wszystko o tych zwierzakach zalosne:(

Puszcze to mimo uszu... no có? taka niewdzi?czna rola moda/admina - niedobrego policjanta;)
Poza tym jeste? na forum od wczoraj... nie s?dze aby? mia?a wystarczaj?ce podstawy aby ocenia? kogolwiek na tym forum.
No i nie ulega w?tpliwo?ci, ?e o myszach napewno wiem wi?cej ni? Ty...



Bynajmniej nie jestem ?adnym bogiem, ale jako ?e w internecie od d?u?szego czasu bardziej licz? si? OPINIE a nie FAKTY.... dlatego prosz? o ?ród?a informacji.
Inna sprawa, ?e dobre wychowanie, prawo oraz poszanowanie cudzej w?asno?ci (w tym tak?e intelektualnej) wymagaj?, ?eby podawa? ?ród?a... je?eli tego nie rozumiesz to nie mamy nawet o czym rozmawia?




"Czepiam" si?, poniewa? jak si? robi takie opracowanie to powinno by? ono prawdziwe i wiarygodne. Wiarygodno?ci dodaj? ?ród?a.
Ja te?mog? wam powiedzie?, ?e myszy ?yj? 7 lat, w dodatku szczekaj?. Wasze nie szczekaj?? Bo moje tak.

Luis, co do wieku, to te 4 lata to wydaje mi si? on przesadzony poprostu. I dlatego prosz? o ?ród?a bo jestem ciekawa kto i na jakiej podstawie to stwierdzi?. Z tego co ja czyta?am i sz?usza?am to myszki ?yj? tak oko?o 2 lat, a rekordzi?ci zbli?ali/zbli?aj? si? do 3. Du?o jednak ginie w m?odszym wieku przez choroby itp.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-05, 21:27   

Emielcia biedna a zes sie opisala hehehe. Moze Ko?czu poczytala wszedzie nasze ( uzytkownikow i adminow) zdania na dane tematy i wysnula wniosek, ktory rzeczywiscie moze byc pochopny i troche za wczesny ale wiesz, kazdy pisze to co my?li :wink: co do ?ród?a to juz je podalam nieco wyzej... :smile:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-05, 21:41   
   Myszy: tak


Tak czy inaczej k?uci? si? nie ma powodu. :) Luis wykona?a prac? to mo?na o tym podyskutowa? i doj?? do konstruktywnych wniosków. :>

Ja sobie wydrukuje i poratuje si? lektur? jutro gnieciona w autobusie. :>

Luis jak natrafisz jeszcze na jakie? ?ród?o to si? podziel, plis. :)
 
 
 
Wanda 
M?ody Myszaty



Wiek: 42
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 38
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-08-05, 22:55   
   Myszy: Trelek i Tutek


kat napisał/a:
Po pierwsze, to nie czepialstwo Emielci a prawo, po drugie wzgl?d na autorów (którzy pewnie nie ciesz? si? z okradania - bo tym jest nie podanie ?ród?a). No i robi to si? tez po to, ?eby inni mogli sobie tam pogrzeba?. :) Ogólnie dla mnie bardzo przydatna sprawa. :)


Kat - ale przecie? ja to z j?zorem napisa?am, tak dla ?miechu, a nie ?eby jak?? k?ótni? zaczyna? :) A prawo prawem, ka?dy je ma :wink:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-06, 11:31   

?ród?o o którym pisa?am w ostatnim po?cie droga Kat oraz 8 od do?u a pierwszy od góry tej strony!!! :lol:
http://www.mysiaki.republika.pl/inne.html

?adnie mnie sluchacie :razz: :wink:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
emilia 
Szara myszka



Imi?: Emilia
Wiek: 36
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-06, 14:55   
   Myszy: Browicz, kiedy? Kupffer


kole?anko nade mn?:
zwracasz si? do mnie 8 od do?u... no dobra :roll:
oczywi?cie nie odpowiedzia?a? na moje pytanie, nic nie szkodzi, zada?am sobie trud i sama po d?uuuugim poszukiwaniu znalaz?am to co mnie interesuje
chcia?am Ci tylko powiedzie? ?e troch? marne to Twoje ?ród?o... stronka osoby prywatnej a nie naukowy tekst albo co? w tym stylu. Napisa?a? ?e korzysta?a? z kilku ?róde? a tu prosz?.. jedna stronka...
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-06, 16:01   

no ale to jest to ?rodlo, z ktorego bralam wst?p czylli do ryc.1! jakbys czytala wszystko po kolei to bys rowniez zauwazyla, ze napisalam:
,,wiele rzeczy bralam wyrywkowo tj. wpisywalam w google o to o co mi chodzilo i pisalam to co bylo pod stronkami nie otwieraj?c ich zupelnie" to specjalnie dla ciebie napisze skad se te zrodla: www.google.pl nie bede szuka? pó? dnia stronki z ktorej wzielam jedno zdanie bez przesady. W dodatku to zrodlo podalam dwa razy. to nie jest na ocene tylko chcialam napisac cos wiekszego a nie same posty ale oczywiscie krytyka za krytyk?. najlepiej wyrzu?cie prace i bedzie spokoj. Juz nie czepiajmy sie szczegolow, napisane? tak. Dalam zrodlo dalam. Reszty nie znajde nawet jakbym chciala. Jezeli to jest taka wielka tragedia to robcie co chcecie z moim postem.
Druga rzecz:
NAPISA?A?: ,,oczywi?cie nie odpowiedzia?a? na moje pytanie..." co to ma byc OCZYWISCIE?! To ja juz kiedys ci nie odpowiedzialam na cos, ze piszesz jakby to dzial sie na okraglo?? Odpowiedz byla pod twoim postem u Kata, myslalam, ze widzisz to po co mialam sie powtarzac? Stronka jej tez byla podana, gdzie bylo wyjasnione. Tak trudno myszk? klikn?c? Ten temat nie ma 100stron wi?c nie rozumie tez slow:,,zada?am sobie trud i sama po d?uuuugim poszukiwaniu znalaz?am to co mnie interesuje". To jest chwila przejrzenie caaaaa?ych dwóch stron. Troszke wyolbrzymiasz problem jak dla mnie.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-06, 18:24   
   Myszy: tak


Cytat:
?adnie mnie sluchacie :razz: :wink:

To ty nie s?uchasz synu... :P
kat napisał/a:
Luis jak natrafisz jeszcze na jakie? ?ród?o to si? podziel, plis. :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-06, 18:33   

e? no wiem czytalam, ale emilia chyba nie bardzo :smile:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-06, 18:38   
   Myszy: tak


Luis napisał/a:
Odpowiedz byla pod twoim postem u Kata

Potewierdzam, odpowiedzia?am za Luis, bo to ja jestem g??bszym ?ród?em info, kótre musi si?gn?? do jeszcze g?ebszego, ?eby móc napisac wi?cej. ;)

emilia napisał/a:
chcia?am Ci tylko powiedzie? ?e troch? marne to Twoje ?ród?o...

Przykro mi. :( Wiem teraz - kiedy wiem wi?cej o myszach (z ka?dym dniem :) ) o pewnych b?dach do poprawki, nie?cis?o?ciach i o brakach. Jednak poch?aniaj? mnie obecnie sprawy wy?sze, ??cznie w forum (??cznie z codzienn? moderacj?), wi?c aktualizjacja wszystkich tekstów si? odwleka. Strona zosta?a stworzona z powodu braku zdatnych polskich ?róde?. Powsta?a dla obecnych i przysz?ych w?a?cicieli myszek jako pomoc. Za ka?de uwagi (poparte dobrym ?ród?em) b?d? bardzo wi?czna i jestem na nie jak najbardziej otwarta, bo zale?y mi na uleprzeszniu strony, na zawarciu tam jak najbardziej prawdziwych i pomocnych informacji. :) Na samo "marne" wiele nie mog? poradzi? :( , ale za konstruktywn? krytyk? b?d? bardzo wdzi?czna. :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-06, 18:57   

KAT! ona nie pisala o twojej stronce!! tylko o tej

http://www.mysiaki.republika.pl/inne.html

tak mi sie wydaje :wink: twoje dane s? super i nic im nie dorówna. bardzo dokladnie i przejrzyscie napisane. jakby tylko sprobowala cos napisac o twojej stronce to kazalazbym jej napisac lepsze czego by na pewno nie dokonala lol.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT