AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Alkohol
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-10, 17:40   

Emielcia napisał/a:
lol

hmmm pod?apa?a? ode mnie czy co?? :lol:
Tatiana napisał/a:
Na przyk?ad moja 6-letnia siostra :grin: . Jak co? zostanie w szklance piwa, albo innego alkoholu, to ona to od razu pije

Wszystie dzieci uwielbiaj? alkohol wi?c to nic nowego... Pó?niej z tego wyro?nie i bedzie pi?a tylko dlatego aby nie nby? gorsz? lub ?eby zapomnie?... (dla niekumatych: o byle czym np. o z?ej ocenie, ze ch?opak rzuci? itd....) hhehheh
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-09-10, 20:20   

Luis napisał/a:
pod?apa?a? ode mnie czy co??

Hmm... tak si? zastanawiam kiedy po raz pierwszy u?y?am zwrotu LOL... to by?o jako? na prze?omie 97/98 - pierwsza styczno?? z internetem, w którym wtedy jeszcze nic nie by?o ciekawego.. ale ICQ ju? by?o :D :P Wi?c chyba pierwsza by?am :P
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
QRa 
Szara myszka


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 11
Wysłany: 2007-09-10, 20:29   

"mad?i"

ROTFL czy ty jest "m?drzy"?

taaaak pifo jest okrutne wiec lej je

a widzisz luis to rozumiesz ;> twoje pepsi - moje pifo



heh a dziewczyny
ILE Z WAS PIJE CHEMICZNE PEPSI I ORENZADY
ZJADACIE NIEZDROWE CZEKOLADY I CHIPSY!!
CHODZICIE DO PUBOW I WDYCHACIE DYM PAPIEROSOWY
I TO SWIADOMIE

a wicie dlaczego? bo wam smakuje i dopre i nie martwicie sie zdroowkiem :> bo wam daje radosc
a myszkom od zycia radosci zalujecie .. rodzicom sie buntujecie zeby tego zaznac .. a dla swoich podopiecznych jestescie jak zgredy :mszama:
_________________
;>
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-09-10, 20:35   

Cytat:
a myszkom od zycia radosci zalujecie .. rodzicom sie buntujecie zeby tego zaznac .. a dla swoich podopiecznych jestescie jak zgredy

Ju? to przerabiali?my akurat.
Myszy to nie ludzie, inny mózg. Inne rado?ci. Inne uczucia. Inne potrzeby. Instynkty.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Totka 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-09-10, 20:41   

QRa napisał/a:
"mad?i"

ROTFL czy ty jest "m?drzy"?


1. Nie poprawiaj innych, skoro sam piszesz niepoprawnie. /piwo, nie pifo; dobre, nie dopre/ Bo jest to do?? irytuj?ce.

QRa napisał/a:
heh a dziewczyny
ILE Z WAS PIJE CHEMICZNE PEPSI I ORENZADY
ZJADACIE NIEZDROWE CZEKOLADY I CHIPSY!!
CHODZICIE DO PUBOW I WDYCHACIE DYM PAPIEROSOWY
I TO SWIADOMIE


2. Co maj? pepsi, oren?ada, chipsy i czekolada do piwa? Jak dla mnie to ca?kiem co innego i inny rodzaj szkodzenia sobie.
3. Chodzenie do pubów jak dla mnie nie wi??e si? z niczym szkodliwym, a z dobr? zabaw? - mo?liw? BEZ alkoholu, BEZ papierosów i BEZ innych u?ywek.

QRa napisał/a:
a myszkom od zycia radosci zalujecie .. rodzicom sie buntujecie zeby tego zaznac .. a dla swoich podopiecznych jestescie jak zgredy


4. Nie s?dz?, aby piwo dawa?o myszkom wiele rado?ci. O wiele lepszy jest jaki? przysmak - zdrowy i smaczny.
5. Kto si? buntuje, ten si? buntuje. I niekoniecznie dla piwa, bo bunt dotyczy wielu spraw.
6. Zgredem to Ty jeste? - bo my?lisz o sobie, ?e to taka ?wietna zabawa da? myszkom piwa. W ogóle nie my?lisz jakie to mog? by? dla nich konsekwencje.

Je?li Twoje ?ycie kr?ci si? wy??cznie wokó? piwa to serdecznie wspó?czuj? - to bardzo ograniczone. Przepraszam, ale nie mog?am si? powstrzyma?. I mo?e sko?czymy wreszcie t? dyskusj?, bo jest coraz bardziej wkurzaj?ca. :wink:
 
 
 
karotka 
Mysi Bywalec



Imi?: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2007
Posty: 103
Skąd: ?ódzkie
Wysłany: 2007-09-10, 20:47   

Bez przesady, ja sie nie truj? i swoich zwierzaków te? nie mam zamiaru. :evil:

Bo niby po co?? Ludzie maj? s?ab? wol?, a zwierzak ogromn? ufno?? do cz?owieka (moja suczka zje wszystko cokolwiek znajdzie sie na mojej r?ce pod jej nosem...i nie patrzy czy to lubi czy nie, po prostu bierze i je, nawet jak jest w jakiej? okropnej formie, to b?dzie rzu?, rzu?, rzu?, a? w ko?cu po?knie...)

Qra napisał/a:
a wicie dlaczego? bo wam smakuje i dopre i nie martwicie sie zdroowkiem :> bo wam daje radosc
otó? ja "nie wim", nie smakuje mi i nie uwa?am za "dopre"i rado?ci mi nie sprawia. Mam swoje zasady i gust. Rozumiem, ?e ka?dy ma swoje zdanie, gust, ale zawsze jest granica, kiedy chodzi o dobro ?ywej istoty. Je?li jaka? matka dawa?aby swojemu dziecku ptasie odchody (a co tam, ptaszki ?adne kolorowe, a niech dziecko wcina) to równie? inni ludzie mieli by prawo si? wtr?ci? (przyk?ad wzi?ty z kosmosu, ale tylko takie trafiaj? do niektórych ludzi) :?

I taka "rado??" dawana myszom zakrawa mi pod bezdenn? g?upot?, <dziecko 5-letnie powie "tatu?, chc? poje?dzi? po tej ulicy, taka ?adna i autek du?o"- i co? da? dziecku auto!! b?dzie mia?o radoch?!!!> nale?y pilnowa? w?asnych podopiecznych, bo nie zawsze s? w stanie oceni? co jest dla nich najlepsze, a ju? na pewno nie tego, co jest niebezpieczne :? Po chol...r? myszom piwo? B?dziesz je te? smarowa? kremem Garnier jak zauwa?ysz ?e b?d? po tym b?yszcze? (w ko?cu b?yszcz?ce futerko wygl?da na zadbane, zdrowe, wi?c myszkom to odpowiada)


ehh, si? rozpisa?am..... :roll:
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-10, 23:28   
   Myszy: Fafik


Oj QRa to co piszesz to ju? akt depreacji ?eby ratowa? swój honor ktory ju? i tak si?gn?l bruku.
Jak mo?esz porównywa? nas ludzi do myszek je?li chodzi o alkohol? przecie? to w ogóle wypowiedz bez ?adu i sk?adu. Lepiej przemilcz bo strasznie si? pogr??asz a jak tak kochasz to swoje piwo to idz na inne forum tutaj nie mamy ochoty o tym s?ucha?. Chyba ?e trafi?e? tu przez przypadek my?l?c , ?e to forum o piwie? No có? otumaniony mózg lub co? co na jego miejscu u niektórych si? znajduje, alkoholem p?ata czasem figle. Wi?c na trze?wo przeczytaj nazw? forum i pomy?l czy rzeczywi?cie chcia?e? tu trafi?.
Totka napisał/a:
heh a dziewczyny
ILE Z WAS PIJE CHEMICZNE PEPSI I ORENZADY
ZJADACIE NIEZDROWE CZEKOLADY I CHIPSY!!
CHODZICIE DO PUBOW I WDYCHACIE DYM PAPIEROSOWY
I TO SWIADOMIE

No musz? Ci? zaskoczy? bo ja nie wypi?am nigdy ani kropli alkoholu a je?li chodzi o dym papierosowy w miejscach publicznych to jest temat na d?ug? dyskusj?. Tylko tyle mog? powiedzie?, ?e niestety nie wdycham tego z w?asnej woli a jest on wpuszczany w powietrze bez mojej zgody i pozwolenia:/ Nie wiem tylko czemu ludzie z na?ogiem i problemem truj? ?ycie ludziom wolnym od tego i dlaczego palacze maja wi?cej praw ni? niepal?cy?
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Derin 
Starszy Myszaty


Hodowla: Caminus
Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 74
Wysłany: 2007-09-11, 10:27   
   Myszy: ?atka i stado hodowlane... :)


Jaki ?liczny flame... A pomy?le?, ?e ju? takiego nie zobacz?. Jak dla mnie to typowa prowokacja, chocia? za nic w ?wiecie nie wiem po co i na co. Je?li kto? nie ma rozumu, to si? mu go nie wpoi chocia?by tysi?cem wyja?nie?, wi?c moim zdaniem szkoda nerwów i zdrowia na kogo? takiego.
Niektórzy s? niereformowalni, najwyra?niej QRa te?.

Jedyne co mog? powiedzie?, to je?li to prawda, to naprawd? wspó?czuj? myszkom, bo trafi? im si? w?a?ciciel, ?e a? strach. :mcenzura:
_________________
Quis leget haec..?

-----------------------------------------------------------
www.caminus.prv.pl
 
 
 
QRa 
Szara myszka


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 11
Wysłany: 2007-09-11, 14:52   

damn moj honor ;\ upadl.. ;C


a z pisownia to chodzilo o to ze ciezko bylo je rozszyforwac

biedne moje myszki ;> a forum to faktycznie trafilem przypadkiem bo szukalem info o zwirkach..

"No musz? Ci? zaskoczy? bo ja nie wypi?am nigdy ani kropli alkoholu"
no wlasnie nie zaskoczylas mnie ;>
bo niektorzy ludzie traktuja pifko na rowni z pepsi i orenzadami poprostu smaczny napoj chlodzacy;P

a po co ti chodzisz do pubow?
slownik jezyka polskiego pwn - pub [wym. pab] «bar, w którym podaje si? g?ównie piwo i drobne przek?ski»


dopra nie kce mi sie juz wymyslac ;P
a brofarka i tak panowie dostana (of kors w rozsadnych ilosciach:P)

dzieki za mase rozrywki w komentarzach:) i pozytywne i ciekawe info z innych tematow
_________________
;>
 
 
Natusia12 
Mysi Rozmówca
pani psycholog ^^



Imi?: Natalia
Wiek: 28
Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 275
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-09-11, 15:03   
   Myszy: Koko


Wiesz co Qra ?al mi Twoich myszy.
A wi?cej nic Ci nie powiem bo si? nie zni?am do Twojego poziomu;|
Pomidor no..
QRa napisał/a:
dopra nie kce mi sie juz wymyslac ;P
a brofarka i tak panowie dostana (of kors w rozsadnych ilosciach:P)

dzieki za mase rozrywki w komentarzach:) i pozytywne i ciekawe info z innych tematow

Szczyt chamstwa.
Tyle;/
_________________
xnataleczkax
 
 
 
Totka 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-09-11, 16:19   

Niedziou napisał/a:
Totka napisa?/a:
heh a dziewczyny
ILE Z WAS PIJE CHEMICZNE PEPSI I ORENZADY
ZJADACIE NIEZDROWE CZEKOLADY I CHIPSY!!
CHODZICIE DO PUBOW I WDYCHACIE DYM PAPIEROSOWY
I TO SWIADOMIE


Wysz?o jakbym ja to napisa?a. Ale to nie ja - ja tylko cytowa?am, co napisa? Qra. :wink:
Mo?e to sprostowanie bez potrzeby, ale ?le si? czuj? z my?l?, ?e kto? móg? pomy?le?, ?e to ja :razz:
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-11, 17:29   

Qra ile masz lat? i czy ty jestes m czy k? bo piszesz jak typowa 10-ciolatka albo i nizej (pifo, dopra, brofarka, nie kce) kto tak pisze?! chyba tylko analfabeta jaki?. I zebys widzia? to my mia?y?my z ciebie polewke a nie raczej ty z nas lol. Ty tylko mozesz si??? i pomy?lec o swoim zachowaniu dziecinnym z reszt? czego si? spodziewam od ch?optasia, który ledwo pisa? umie :roll: sorry skonczmy ten temat, bo on juz nie jest w ogóle zwi?zany z podawaniem myszom piwa tylko jest o naszych gustach. W dodatku nasza opinia zosta?a ju? wyra?ona na pierwszej stronie wi?c po to przed?u?a? gadk? z ch?opakiem na poziomie przedszkola. On najwyazniej nie dorós? jeszcze na normaln? rozmowe i cokolwiek si? napisze jego to spieszy: naturalna reakcja m?odego faceta. :? zenada totalna
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-09-11, 18:00   

dobra, nie karmcie ju? trola, co?
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2007-09-11, 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-11, 19:00   
   Myszy: Fafik


Cytat:


Wys?any: Dzisiaj 16:19
Niedziou napisa?/a:
Totka napisa?/a:
heh a dziewczyny
ILE Z WAS PIJE CHEMICZNE PEPSI I ORENZADY
ZJADACIE NIEZDROWE CZEKOLADY I CHIPSY!!
CHODZICIE DO PUBOW I WDYCHACIE DYM PAPIEROSOWY
I TO SWIADOMIE


Wysz?o jakbym ja to napisa?a. Ale to nie ja - ja tylko cytowa?am, co napisa? Qra. :wink:
Mo?e to sprostowanie bez potrzeby, ale ?le si? czuj? z my?l?, ?e kto? móg? pomy?le?, ?e to ja


Totka nie wiem jakim cudem si? to tak napisa?o. Mój b??d , moje przeoczenie bardzo Ci? przepraszam ale chyba wiesz o co chodzi?o w tej wypowiedzi??
To by?o adresowane do innego delikwenta.

Emielcia ma racje szkoda gada?, polew z niego mamy bo z g?upoli si? zawsze ma ale nie za?miecajmy sobie forum dziwnymi forumowiczami i k?otniami z nim. Mnie te? ponio?so ale widze, ?e szkoda gada? z kim? kto nie ma pi?tej klepki. A co gorsza nie umie pisa? i czyta?.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
QRa 
Szara myszka


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 11
Wysłany: 2007-09-12, 01:59   

omg ;> trolla! a a shreka to lubicie .. wieeeeeeedzialem :*
_________________
;>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT