AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2011-01-07, 09:04
Czy s? wystawy myszek nierasowych
Autor Wiadomość
ogryzek 
Mysi Bywalec
<:3)~



Imi?: Olga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2005
Posty: 189
Skąd: Z.G.
  Wysłany: 2006-01-02, 08:44   Czy s? wystawy myszek nierasowych
   Myszy: Sith (*)


Czy jest co? takiego jak wystawa myszek nierasowych?? Je?li tak to napiszcie jak wystartowa? itp. jestem ca?kiem zielona w tego typu sprawach :oops:
_________________

gg 3474439 l e-mail ogryzek8@o2.pl
Ostatnio zmieniony przez kat 2007-01-23, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 09:38   
   Myszy: tak


Z tego co wiem na razie nie ma... Podobno maj? by? za jaki? czas dla nierasowych, ale japo?skich.
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 17:18   

Ja mo?e si? rozwin? na ten temat. O ile wiem takich wystaw nie ma, bo i organizacji zrzeszaj?cych mi?o?ników myszy jest bardzo ma?o (a je?li ju? powstaj? to "?yj?" bardzo krótko, tylko MCP jeszcze jako? zipie :P ).
Jednak na pocieszenie napisze, ?e s? plany, aby po porstu mo?na by?o wystawia? myszy nierasowe na wystawach rasowych. Jednak oczywi?cie nie b?d? konkurowa? z tymi rasowcami, tylko po porstu b?dzie taka jakby "mini wystawa" przy okazji tej rasowych. Wi?kszo?? krajów gdzie zwi?zki mi?o?ników myszy rasowych s? do?? rozwini?te organizuje takie "wystawy". Tylko o ile si? orientuje wi?kszo?? ma wystawy dla Minimaus, czyli japonek, a wi?c "pseudo-rasowe" (musicie si? ze mn? zgodzi?, ?e to po cz??ci by?oby jak propagowanie romna?ania bez rodowodu...) nie s? raczej przyjmowane. Z tego co czyta?am to przy myszach w klasie "pet" (bo tak to si? zwykle nazywa) s? oceniane raczej charakter, stopie? oswojenia i ogólny wygl?d myszy (czy wygl?da zdrowo, jest zadbana itp.), ni? wygl?d, czyli kolor, typ itp. ;)

P.S. Jednak ja dalej podtrzymuje, ?e je?li uda?oby si? nam jakim? cudem zjecha? do jednego miejsca na zjazd to nie ma ?adnych przeszkód, ?eby sobie mini-wystaw? zrobi? ;) ...
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-01-02, 19:59   
   Myszy: Sunday


No, fajnie by by?o zrobi? tak? wystaw? :) . Zgadzam si? ze to rozmna?anie myszek bez rodowodu... ale w zoologu s? cz?sto niezadbane myszki a do hodowli trudno dotrze? :(
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 20:03   
   Myszy: tak


Cytat:
s? oceniane raczej charakter, stopie? oswojenia i ogólny wygl?d myszy

Ogólny wygl?d: spasione... :P Chyba si? nie nadaj?... Bundz jest szalony, a Klik leniwy... :lol:

W sumie s? organizowane wystawy kundelków i kotów "europejskich"... :wink:
 
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2006-01-02, 21:11   

Daria je?li kto? czego? chce to bedzie to mia? ;-)

Standard b?dzie okre?lony dla japonek, czyli oceniany b?dzie g?ownie wygl?d i charakter itp. Trzeba jedynie by? cz?onkiem klubu i mie? myszke "japonke", niska op?ata za zg?oszenie na wystawe - raczej symboliczna i dla ka?dej myszki dyplom, a dla najlepszej nagroda specjalna :mrgreen: . Jednak narazie to przysz?o??.
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 21:21   
   Myszy: tak


a jest co? w ogóle robione w tym kierunku?
 
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2006-01-02, 21:24   

jest, o to sie nie martw :mrgreen:
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 22:05   
   Myszy: tak


A? si? boj?... ;) A zdradzisz mi, co jest hm... potrzebne do zorganizowania czego? takiego? (Czyli co jest robione?)
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-01-03, 20:35   
   Myszy: Sunday


Eee... mnie si? wydaje ?e mjejsce, sponsor (np. nagród) chocia? w?a?ciwie nie wiem czy a? tak drogo ?e sponsor potrzebny ;P . No i opracowa? jaki? standard, ?eby wybra? myszk? najbardziej mu odpowiadaj?c? ;P :) . Tylko mnie sie tak zdaje ;) . A reszta..... ee.. nie jestem pewna lub mi sie nie chce, ale juz lepiej ko?czymy z offem ;) .
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-03, 21:16   
   Myszy: tak


No w?a?nie te? si? mogiem domy?la?, tylko chcia?am co? konkretnego... ;)
 
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2006-01-03, 21:21   

Nie zabardzo moge zdradzi? szczegó?y :mrgreen:
Robi si? to samo co z myszami rasowymi, tylko nie jest wymagane posiadanie rodowodu.
Celem jest to ?eby zachowa? wygl?d prawdziwych "minimaus", które zostaj? wypierane przez rózne mieszanki. Je?li si? znajdzie grupa mi?o?ników, którzy chc? je hodowa? i chc? wyhodowa? inne barwy nie tylko czarno-bia?e, dbaj?c przy tym o zdrowie tych myszek to mo?e pokusimy si? o wi?cej (nie tylko wystawy)

Daria nie ma nic za darmo, a nagrody s? do?? drogie. Dopiero jak samem musisz organizowa? impreze to wiesz ile to kosztuje.
Samo wynaj?cie miejsca to jest 1000z?, dlatego trzeba chodzi? i normalnie w ?wiecie "b?aga?". Nie wspominaj?c ile kosztuje reklama :roll:
_________________
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-01-03, 21:27   
   Myszy: Sunday


Wiem, ale chodzi?o mi o to ?e maj? ró?ne sk?adki i wydawa?o mi si? ?e to wystarczy ;) . A nagrody... orientuj? si? ile kosztuje pojedynczy pucharek (ca?kiem drogi jak na mnie :shock: ) ale nie wiem ile na tak? wystaw? si? kupuje wi?c raczej tylko ogólnie sie domy?lam...... ceny ;)
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-22, 16:11   

No có?, porpos tego ile pucharków kupi? to raczej decyzja organizatora, ale dla pierwszych trzech miejsc (BISów) wypada?oby zakupi?.
We wrze?niu by?y te? medale - Best Astex Male, Best Astrex Female, Best Satin Male, Best Satin Female, Best Junior i Best Litter (miot) [male-samiec, female-samica]. Z tym, ?e by?y do?? niezale?nie rozdawane od BISów, bo np. Best Astrex Male niekoniecznie musia? trafi? do "najwy?ej" ocenionego samca astrexa. Poza tym to oprócz miotu (naturalnie) chyba wszystkie trafi?y do BISów (?).
Niestety tak czy siak, jak si? nie zrobi i tak wychodzi kupa kasy :? ...
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-22, 16:37   
   Myszy: tak


No, ale tak raaaz, dwa na rok to jak wida? do prze?ycia... :twisted: no i jeszcze wasze op?aty pomagaj?...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT