AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Hamaki, gniazdka i inne wisz?ce
Autor Wiadomość
ola 
Mysi Bywalec
MegaMysz


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 120
Skąd: a wy z k?d?
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2007-11-16, 17:34   
   Myszy: nie wszystkie maj? imiona!


Emielcia bardzo fajne
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-16, 17:57   

No zaczepiste! Musz? chyba takie sprawi? moim myszkom i szczurkom, bo lubi? sidzie? w hamaku ale wol? mie? nad g?ow? daszek... Idealne.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Nesca 
Gadu?a Myszaty
uzamyszniona



Imi?: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 310
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2007-11-17, 10:22   
   Myszy: Timida, Kropka, Yumi


No moje mia?y identyczny. Mia?y bo ju? ze?arty ;) . Przy najbli?szej okazji jad? do sklepu zoologicznego zobaczy? czy mo?e takie b?d? a jak nie to kupie przez internet (mówi? o tym kwadratowym hamaczku).
_________________
?wi?ta! Wszystkiego najlepszego! W?a?cicielom wielu, wielu dni wspólnych zabaw, wspólnych momentów uniesienia, wspólnych chwil rozterki, za? myszkom miski zape?nionej s?onecznikiem, wielu radosnych dni biegania w ko?owrotku i dziesi?tek ciekawych zabawek!
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-11-17, 10:33   

http://allegro.pl/item266...i_18x18_cm.html na allegro znalaz?am tylko taki bez daszku... :(
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-17, 11:53   

No to ja w?asnie taki mam... Jest spoko, du?y ale przegryz?y ma?py jedne :razz: I chcia?am te? wypróbowa? jaki? z daszkiem aby im cieplej by?o i czu?y si? bezpieczniej, bo pole?e?, pole?? ale aby spa? to ju? nie bardzo. Jak b?d? zamkni?te od góry te? to b?dzie lepiej.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-18, 07:39   

Cytat:
http://allegro.pl/item266673594_hamak_dla_malych_gryzoni_18x18_cm.html

Kat chyba tez ma taki i swietnie sie sprawdza :D Bez daszku ... latwiej czyscic :P
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-11-18, 10:01   

Mysza napisał/a:
Bez daszku ... latwiej czyscic

E tam.
Ja r?kawo-hamak odwracam na lew? strone ("futerkiem" na wierzch) czyszcze ze ?mieciów a potem piore w wodzie i czasami szarym myd?em, a potem p?ukam i p?ukam i p?ukam i jest jak nowy z dziurami :D
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-11-23, 19:37   
   Myszy: 18!


no to ja sie musze podzielic moimi doswiadczeniami :)

otoz nigdy jakos specjalnie nie myslalam o hamakach, ale ostatnio cos mnie podkusilo :) i zrobilam kilka, w tym dla szczurzyc. powydzieralam z przescieradla kwadraty ok. 20x20 cm, i podwiesilam za pomoca spinaczy biurowych (bardzo polecam, szybko sie robi a w przypadku zniszczen robi sie nowy hamak i kosztow nie ponosimy w sumie zadnych:)).

raport z uzytkowania:

a) szczury - jako jedyne uzytkowaly hamak w sposob konwencjonalny, czyli zalegaly sobie w srodku przy czym nie zanieczyszczaly wnetrza

b) myszy (samice) - w sumie tylko trzy sposrod ponad dziesieciu wykazalo jakiekolwiek zainteresowanie, ktore polegalo jednak glownie na wspinaczce, zwiedzaniu i, jak sie pozniej okazalo, bezlitosnej dewastacji materialu. zadna nie spedzila na hamaku wiecej niz kilku minut.

c) myszy (samce) - calej czworce panow hamak bardzo przypadl do gustu i od razu sie w nim zadomowili. jako jedyni SPALI w hamaku i w sumie tylko tam. no, nie powiem, wielce mnie to ucieszylo, a tez i pociesznie wygladali we czworke razem jeden na drugim. moja radosc zamienila sie jednak w konsternacje po odkryciu, ze spanie nie bylo jedyna czynnoscia, ktora wykonywali TYLKO TAM. po pewnym czasie stwierdzilam, ze chyba niezdrowo jest spac we wlasnym moczu i odchodach (zwlaszcza ze na tych stosach spokojnie mozna bylo palic heretykow). pozniej jeszcze dwa razy im robilam nowy hamak i za kazdym razem to samo. skomentowalam to w pewien sposob ale jako ze dosc niepoprawny politycznie to nie przytocze:) (dodam, ze chodzilo o plec meska).
 
 
 
momo81 
Starszy Myszaty
Momo



Imi?: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra
  Wysłany: 2007-12-05, 10:58   
   Myszy: Maryla [*], Misza [*],Czesio, Marcel, Kajtek ['], ?mietanka, ?aciata


chcialem kupic hamak w moim miescie ale przewaznie dostawalem odpowiedz: hamak dla myszy? nigdy o czyms takim nie slyszalam. po malej naradzie z panna uszylem jej hamak z kawalka materialu i dwoch sznurowek :wink:
_________________
Misza - czerwiec 2007 [*] 23 maj 2008 http://picasaweb.google.p...wski/W810iPhoto
Maryla [*] - listopad 2004 - marzec 2006
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-12-05, 12:10   

momo81 napisał/a:
hamak dla myszy

No i sie jej nie dziwie.
Przecie? nie ma produktów oznaczonych "hamak dla myszy", "hamak dla chomików", "hamak dla szczurków", itp...
Pewnie jest poprostu hamak dla gryzoni albo dla ma?ych zwierz?t, tak jak i inne akcesoria ;)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2007-12-05, 12:12   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Nieprawda :P ,hamaki z Trixie s? tak oznaczone,specjalne dla fretek,szczurków,chomików,myszy i innych drobnych gryzoni. :wink:
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-12-05, 12:43   

Kamyczek napisał/a:
hamaki z Trixie s? tak oznaczone,specjalne dla fretek,szczurków,chomików,myszy i innych drobnych gryzoni.

No w?a?nie, ale nie jest oznaczone ze tylko "dla myszek" :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2007-12-05, 13:40   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


No specjalnie to nie,ale obok chomików s? wymienione ;) ,wiadomo ?e chomiki bardziej popularne. :P
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-05, 15:02   

Emielcia napisał/a:

No w?a?nie, ale nie jest oznaczone ze tylko "dla myszek" :)

No ale przecie? ka?dy chyba hamak mo?na kupi? dla myszki, nawet je?eli wymieniony jest chomik nie?:-) Przynajmniej ja to tak postrzegam... ?
Kamyczek napisał/a:
wiadomo ?e chomiki bardziej popularne. :P

I pewnie dlatego zazwyczaj tylko te zwierzaki wymieniaj? o myszkach ju? zapominaj?c :) Tak to by musieli wszystkie po kolei ma?e gryzonie wylicza?.

//ORT
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2007-12-05, 18:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-05, 17:34   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


U mnie w zoologicznych nic dla myszy nie ma :( . By?am w 3 i nic. Narazie nie mam potrzeby nic kupowa?, ale jak mia?am jeszcze myszk? to jej zrobi?am Gacio-Hamak. Z majtek :oops: . I sobie taaam spa?a ;]

//ORT
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2007-12-05, 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT