AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak namowi? rodzicow na mysz?
Autor Wiadomość
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-28, 17:00   

Moja kole?anka da?a tacie myszke na urodzinki ( bez jego wczesniejszego pozwolenia) i powiedzia?a ?e prez?tów sie nie oddaje ;) I tak Sensej jest w domku ^_^
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2005-08-28, 17:00   

Kat masz racje,
matka dowiadywa?a si? po miesi?cu, jednak kota który si? do nas przyb??ka? kaza?a odwie?? do schroniska.
_________________
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-28, 17:03   

Szkoda ale mo?na powiedziec ?e zawsze sie udawa?o ... Ale ta metoda jest niebezpieczna - lepiej jej nie stosowa? !!!
 
 
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2005-08-28, 17:43   

NO wiadomo ze nie bede meczyc myszki.. ale pomidor najpierw musze ja miec ! :(

[ Dodano: 2005-08-28, 18:11 ]
A wlasciwie nawet moglabym postawic ich przed faktem dokonanym<pewnie i tak by myszke wyrzucili >, ale moj chlopak nie . On nie chce sie im sprzeciwic a przeciez od niego mam dostac myszke.
Nie wiem co mam robic .. jest moze jakies skuteczny sposob .. ale jaki ? ;(
_________________
Lucynka
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-08-28, 19:11   
   Myszy: Sunday


Jestem zm?czona po dzisiejszym dniu, wi?c nie chcia?o mi si? czyta? postów, przepraszam ;) . Najpierw spróbój namówi? jednego rodzica, tego który zwykle ci co? kupuje albo zgadza si? na ró?ne rzeczy. Potem ci?gle mów im jakie to s? fajne zwierz?tka,m jak to ci nic nie da, albo my?li? ?e to twoich rodziców tylko rozdra?ni, to np. ci?gle myszki rysuj, ogl?daj zdj?cia i czasami udawaj rozmarzon? ale, tak jak by? nawet nie my?la?a, ?e ci rodzice pozwol?... ka?dy ma swój sposób, bo ka?dy rodzic jest inny ty te? musi? znale?? swój. Opowiadaj im kiedy s? w dobrym nastroju, ?e b?dziesz sprz?ta?, tak, ?e nawet nie pomy?l? ?e w domu jest myszka itp. ?e postarasz si? w szkole, ?e b?dziesz si? stara?a by? grzeczniejsza itd. Zwykle takie co? dzia?a, tylko musi? troch? poczeka?. Pytaj si? dlaczego nie chc? myszki, to ci du?o pomo?e w obmy?leniu planu ;) .
 
 
 
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2005-08-28, 20:40   

W sumie dobry pomysl. Postaram sie bo warto . Zobaczymy co bedzie po dwoch tygodniach moze nawet mi doloza do lepszej klatki :P W co watpie jednak STARANIA nie moga pojsc na marne . Myszka stala sie moim marzeniem.
_________________
Lucynka
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-28, 22:01   

No i oto chodzi ! Dali?my ci kilka, kilana?cie rad i teraz sie staraj- ju? wszystko zale?y od ciebie ( i od rodziców ale nie psujmy nastroju ...)
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-28, 22:15   

A wype?ni?am ! Argum?tem by?o te? to ?e Luiza ma juz myszke a ja nie cho? prosi?am ju? dawno ^_^ :mrgreen:
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-08-28, 23:47   
   Myszy: tak


Odda?am g?os w ankiecie: zostali postawieni przed faktem dokonanym... Ale musze to uargumantowa?. Jako ?e jestem pe?noletnia i to co hoduje to moja sprawa i mój obowi?zek, mog? sama podejmowa? decyzj? (kochani rodzice :P ). Tak wi?c mimo, ?e to by? "fakt dokonany" nie mog?o to mnie? ?adynch negatywnych skutków (jak zmuszenie do oddania, itp.)
 
 
 
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2005-08-30, 22:50   

A moja mama dzisiaj pieknie zareagowala na mowie o myszce -> ble fuj a idz mi .. A poza tym to tata wymyslil tak -> idz sie zapytaj do zoologicznego czy myszki maja skrzydelka . BO jak bedzie to codziennie beda latac z balkonu . Albo ze mam je tak wytresowac ze jak beda spadac to sobie same spadochron beda otwieraly .. no bardzo ciekawe poglady, zwlaszcza ze mieszkam na 4 pietrze. I JAK TU ICH PRZEKONAC DO MYSZKI ?! juz nie wiem kompletnie co mam robic :(
_________________
Lucynka
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-08-30, 22:59   
   Myszy: tak


Eee... zatka?o mnie... Ba?abym si? z nimi trzyma? zwierzaki... :shock: Eh, przede wszystkim musisz by? cierpliwa... jak bedziesz im gada? to w ko?cu si? z?ami?...
 
 
 
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2005-08-30, 23:17   

EE no moze sie zlamia ale za ile lat, wiekow ? Zeby to bylo takie proste.Postawilabym ich przed faktem dokonanym ale po takich zartach to az strach sie bac bo by z nia zrobili :(
_________________
Lucynka
 
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-08-30, 23:33   

Czyli chc? wyrzucic myszke.... My?le ,?e nie s? a? takimi potworami zeby wywalili ?ywa istote z 4 pi?tra.... A z reszta, ty ich znasz wiec zastanow si? dobrze.

Ja mysle ze dobrym sposobem jest, trzymanie "sztamy" z jednym z rodzicow. W moim przypadku byla to mama. Wszystko zacz??o si? od tego ze nie za bardzo chcieli mi pozwolic na zakup kolejnej parki chomików syryjskich... D?ugo o tym nie wspomina?am, ?eby ich nie denerwowac. Pewnego dnia gdy taty nie bylo, zapytalam mamy czy moge sobie kupic chomcia. Chwile sie zastanawiala, przemysla?a i odpowiedzia?a ?e moge. Polecialam do zoologika. Trzymalam chomisia w duzym s?oiku, pó?niej powiedzialam tacie - zachwycony nie byl. "wszystko po za moimi plecami bla bla" po wys?uchaniu jak?e interesuj?cego kazania, poszlam kupic klatke i inne rzeczy. Co bardzo mnie zdziwilo, mamie si? strasznie chomis spodobal, powiedziala ze smutno mu bedzie samemu i zebym dokupila drugiego, tato byl obojetny. I tym sposobem parka syryjkow zago?ci?a u mnie w domu.

W tym wypadku trudno nam pomóc, poniewa? wszystko zale?y od rodziców, których ty znasz a my nie.... Czy lubia zwierzaki czy te? ich nienawidz?... I do czego s? zdolni, moi na przyklad nie wyrzycili by ich na dwór (czasem tak gadaj?, ale ko?czy si? to tylko na s?owach) ,ale mysle ze zdolni byliby oddac zwierze do zoologa... A w zoologu i tak nie przyjm?, bo u nas w sklepach "zakaz zwrotu zwierz?t" .

Mog? ?yczy? ci tylko powodzenia w przekonaniu rodziców co do tego kochanego zwierz?tka ,a co za tym idzie - udanego wyboru i zakupu myszki! :)
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2005-08-31, 00:06   

Dzieki :) Gdyby te slowa moglby pomoc byloby wspaniale .. no ale pozyjemy zobaczymy ;)
_________________
Lucynka
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-31, 12:01   

Ja te? kupi?am myszke zA POZWOLENIEM MAMY !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT