AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
Badania na myszach
Autor Wiadomość
Totka 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-10-12, 12:54   

Luis napisał/a:
ale to nie znaczy, ?e teraz trzeba ?yj?cymi lud?mi gardzi?, a ca?owa? wszystkie zwierzaki


Nie, nie znaczy. Ale ja wychodz? z za?o?enia, ?e cz?owieka powinno si? ocenia? po tym, jak traktuje s?abszych i mniejszych od siebie. Je?eli kto? nie szanuje zwierz?t, to ja jego te? nie. Nie musi ich kocha? i trzyma? w domu gromadki ró?nych gatunków. Szacunek, a mi?o??, czy cho?by lubienie to 2 ró?ne sprawy. Tu chodzi po prostu o ?wiadomo??, ?e cz?owiek w NICZYM nie jest lepszy. :?
Czasami kogo? nie lubisz, ale szanujesz go za to, jaki jest. Rozumiesz? Czy nie bardzo? :razz:

Luis napisał/a:
O szacunku do innych ludzi nie pisa?am konkretnie do Ciebie tylko ogólnie :smile: ,,naucz si?" mo?e i tak zabrzmia?o ale chodzi?o mi ,,Ty cz?owieku!" nikt konkretny


Poprosz? w takim razie o ja?niejsze wys?awianie si?, bo ja te? to odebra?am tak troch? negatywnie. :wink:
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-10-12, 13:05   

no ok sorrka :wink:
Totka napisał/a:
Czasami kogo? nie lubisz, ale szanujesz go za to, jaki jest. Rozumiesz? Czy nie bardzo? :razz:

Tak rozumi? znakomicie i w?a?nie mia?am nawet podobn? rzecz zacytowa? po tych s?owach:
Totka napisał/a:
Je?eli kto? nie szanuje zwierz?t, to ja jego te? nie.

Najlepiej omija? takich ludzi, bo niczego dobrego nie wnosz? do naszego ?ycia. Ale takie podej?cie, ?e ,,je?eli Ty robisz to ja Ciebie tak samo traktuj?" to nie jest zbyt dobre, bo wtedy si? upodobniamy w jakim? sensie do osoby, która nie ma tego szacunku dla zwierz?t.
Bóg mówi, ?eby nadstawi? drugi policzek ale pozostaj? nam te? Jego drugie s?owa: ,,Oko za oko, z?b za z?b" :mrgreen: :wink:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Mysi_?atek 
Mysi Rozmówca



Imi?: Ernest
Wiek: 35
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 241
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2007-10-12, 17:08   

Zarzucono mi brak szacunku dla zwierz?t :lol:
Przepraszam bardzo, ale to mo?e na sobie Mysza chcia?a by? testowa? te "specyfiki"? :lol:
(oczywi?cie to jest pytanie retoryczne :wink: )
Odpowied? raczej jasna!
Nie :h??:
Wi?c daj jakie? inne wyj?cie- gwarantuj?, ?e b?dziesz s?awna i nawet mo?e dostaniesz nobla :wink:
_________________
Witam i pozdrawiam
 
 
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-10-21, 11:06   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


Wiecie co jest najgorsze ?? To , ?e ludzie kupuj? sobie : myszy , koty , szczurki itp
tylko po to ?eby np. Przyczepi? je do petardy i pu?ci? ?? Nie wiem czy da si? temu zapobiega? , ale gdy b?d? doros?a b?d? broni?a praw zwierz?t . Mam ogromny szacunek
do nich , bo s? kochane i milutkie . S? zadowolone z byle "kupy" . Chroni? nas
?ycie za nas oddaj? ( Mowa tu o Myszkach ) . A ludzie ( nie napisze my ! ) je tak
traktuj? tylko -> :ryk: <-
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-10-21, 11:10   

Nie wiem co ma przyczepianie zwierz?t do petardy do bada? naukowaych... ?
Mysiaczek, prosz? pilnuj jednak tematu wypowiedzi.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Sephrenia 
Szara myszka



Imi?: Marta
Wiek: 39
Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 6
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-11-02, 14:18   

Nigdy nie odda?abym ?adnego zwierz?cia do takich celów. Jestem przeciwko wszelkim eksperymentom na zwierz?tach, popieram ALF z ca?ego serca. Cz?owiek nie ma prawa wykorzystywa? w taki sposób innych ?ywych stworze?. "Po?wi?ci? dla nauki" to si? mo?e kto?, kto rozumie tego cel, ?adne zwierz? nigdy nie zrozumie czemu trzymane jest w tak strasznych warunkach i torturowane. Poza tym, ró?ne zwierz?ta reaguj? na ró?ne substancje inaczej, i odnoszenie wyników eksperymentów na zwierz?tach na ludzi wielokrotnie spowodowa?o prawdziwe tragedie. W dzisiejszych czasach dost?pnych jest wiele skutecznych metod alternatywnych, wi?c mo?e czas uwa?niej spojrze? na opinie wyg?aszane od ponad wieku przez lekarzy, którzy sprzeciwiaj? si? wiwisekcji?
Polecam przejrzenie (a nawet przeczytanie) tej strony: http://www.fwz.jawsieci.p...ekcja/index.htm
A dla tych, co cho? troch? opanowali j?zyk angielski, równie? http://www.stopanimaltests.org/index.aspx
_________________
2 koty, 5 szczurów, 3 myszki, 11 myszoskoczków, 5 ptaszników i krab
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-11-02, 17:21   

Sephrenia, to ?ycz? Ci aby nikt Ci bliski nie zachorowa?.... (np. m??, dziecko)
W takich sytuacjach zmienia si? pogl?d na ?wiat i wszytskie sprawy, zmieniaj? si? priorytety...
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-02, 22:48   Supermysz

Jedni eksperyentuja z myszami zeby ratowac zycie,inni... :h??:

http://wiadomosci.onet.pl/1634284,69,item.html
 
 
 
tomcio95 
M?ody Myszaty


Wiek: 28
Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 39
  Wysłany: 2007-11-03, 10:19   
   Myszy: troch? <lol>


Nie no to mnie ju? dobi?o :lol:
I po co to oni robi? ... :roll:
 
 
 
Totka 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-11-03, 11:56   

Nie wiem ju?, co o tym my?le?.
W?a?ciwie nie napisali PO CO zacz?li te badania. Napisane jest tylko CO zrobili i CO wysz?o. Nie wiem. Nie s?dz?, aby by?o to potrzebne, ale powstrzymam si? z opini?.
 
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-03, 12:07   

"Badania nie mia?y na celu zwi?kszania mo?liwo?ci ludzkiego organizmu poprzez modyfikacj? jego genów, jednak naukowcy zdali sobie spraw? z tego, ?e wyniki ich bada? mog? zosta? wykorzystane(...)"

Brzmi tak, jakby wcale nie wiedzieli, co im wyjdzie, tylko si? bawili i przypadkiem co? im wysz?o... :roll:
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-03, 13:55   

ingas napisał/a:
Brzmi tak, jakby wcale nie wiedzieli, co im wyjdzie, tylko si? bawili i przypadkiem co? im wysz?o... :roll:

No wiesz... Zazwyczaj w ten sposób odkrywa si? co? nowego, potrzebnego i ciekawego. Nie s?dz? aby myszka by?a jaka? pokrzywdzona. Nie róbcie ze wszystkiego katastrofy. To fajna wiadomo??. Tym bardziej, ?e myszka si? tam urodzi?a ju? taka i nikt w ni? nic nie faszerowa? (tj. ju? podczas ?ycia ).
Spoko, niech teraz przenios? to na cz?owieka i b?d? wreszcie mog?a ob?era? si? do woli bez obawy wygl?d :lol:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
ola 
Mysi Bywalec
MegaMysz


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 120
Skąd: a wy z k?d?
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2007-11-03, 14:07   
   Myszy: nie wszystkie maj? imiona!


myslisz o swoim wygl?dzie a nie innych stwo?eniach.sorki :lol:
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-03, 14:22   

Ja nie robi? katastrofy, tylko stwierdzam, ?e to troszk? nieodpowiedzialne. Bo mysz taka si? urodzi?a i nic jej nie jest. Ale oni nie wiedzieli, co si? urodzi, to po pierwsze, a po drugie teraz te? nie wiedz? jak i ile ta supermysz b?dzie ?y?a. Ale katastrofy nie robi?, bo przecie? na d?u?sz? met? wyniki tych bada? mog? si? jako? przyda?.
 
 
 
Natusia12 
Mysi Rozmówca
pani psycholog ^^



Imi?: Natalia
Wiek: 28
Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 275
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-11-03, 14:59   
   Myszy: Koko


No i po co to kumu?
Stworzyli takie zwierze i co dalej?
Bez sensu.
_________________
xnataleczkax
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT