AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Gryzienie drewnianego domku
Autor Wiadomość
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
  Wysłany: 2008-05-02, 09:04   Gryzienie drewnianego domku
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


Hej nie wiem czy to odpowiedni dzia? do mojego tematu:P.Ale wyja?niam otó? moja mycha zjada swoj domek.Domek jest z drewienek.Jak to pierwszy raz spostrzeglam no to bylam na bank pewna ze siekacze i pazurki ma za d?ugie i sobie w ten sposób ?ciera.Na drugi dzie? posz?am do zoologicznego kupilam wapienko,jaka? kolbe oraz mialam ga?azki z brzozy.Jednak widze ze domek jest smaczniejszy :( .Zastanawiam sie tylko czy to jej nie zaszkodzi bo domek jest malowany jakas farba aby wygladal estetycznie.Nie wiem co robi? czy kupi? domek z plastiku ala ( domek smerfów ) taki grzybek czy zostawic go w spokoju bo napewno nic mu nie bedzie.Prosze powiedzcie i doradzcie mi co mam w tej sprawie zrobi?.??
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-06, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-05-02, 09:15   

humanfactor, myszce nic nie b?dzie. Wi?kszo?? myszek, nawet maj?c do dyspozycji inne obiekty do gryzienia, gryz? domek. Moje tak?e ;)
Plastikowy domek te? bed? gryz?y, a drewno jest zdecydowanie lepsze :)
To jest normalne zachowanie, nie martw si? ;)

A ten temat jest juz gdzie?... o ile dobrze pami?tam
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-05-02, 09:30   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


dziekuje ci za szybka odpowiedz bo nie bylam pewna co robic calkiem mozliwe ze temat by? gdzie? ju? poruszany ale niestety nie znalazlam go :( jednak dziekuje za podpowiedz :)
_________________
 
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-05-02, 10:47   
   Myszy: brak:(


Myszki tak jak inne gryzonie zjadaj? swój domek bo hmmm...go lubi? i czasami chc? go upi?kszy? a co to tych kolb wapienka i ga??zek zapewniam Ci? ?e b?dzie je jad?a
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
patusia63 
Mysi Bywalec



Imi?: Patrycja
Wiek: 28
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 178
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-02, 10:58   
   Myszy: Poziomka, Porzeczka [*], Szynka [*]


Moje mysie tez gryza domek. Jak im sprzatalam i podniaslam w gore domek to od spodu byl caly pogryziony. :m:D: Twojej mysi nic nie bedzie :m:D:
_________________
<:3 )~~~~~~( 8: >
 
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2008-05-02, 11:14   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


Moje diabl?ta te? gryz? domek. Wszystko gryz? :m:D: Kupi?am im ogromny korze? i te? go gryza. :m:D: wida? taka natura gryzoni. Zauwa?y?am, ?e myszki maj? ró?ne style gryzienia
Z?o?liwe: niszcz? co? doszcz?tnie ( moje zniszczy?y kó?ko bo Irish nikogo do kó?ka nie dopuszcza)
Pieszczotliwe: takie pogryzanie od niechcenia, na spróbowanie ( tak gryz? mnie w palec lekko ?askocz?c)
Histerium Tremens : strach, szybkie dziabni?cie, pisk, z doskoku ( moja wspó?lokatorka do?wiadczy?a)
_________________
Mice are nice :)
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-05-02, 11:17   
   Myszy: brak:(


widzisz nawet odkry?a? ró?ne style gryzienia myszek a poza tym myszy ci?gle musz? co? gry?? bo im ci?gle siekacze rosn? i musz? je zciera?
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-02, 11:17   

Je?eli domek lub cokolwiek innego co wsadzisz do zabawy/spania itd ma cz??ci wystaj?ce to mo?esz si? praktycznie zawsze spodziewa? pogryzienia ich ;) Myszy ju? tak maj? chocia? niektóre nawet nie tkn? tych przedmiotów. Mo?na powiedzie?, ?eby? wsadzi?a im np kolb?, wapno lub nawet suchy chleb do ,,strzy?enia" z?bków ( bo sobie ?cieraj? je podczas tego gryzienia tj nic nie jest robione bez celu ;) ). Wtedy zostawi? domek i b?d? ?ciera? z?by o co? przeznaczonego do tego, no ale nie zawsze to si? sprawdza :P To znaczy zazwyczaj ale nie zawsze, bo w ko?cu to mysz zadecyduje co woli skuba? :) Aha! Pami?taj, ?e mysz nie zje tego plastiku tylko zawsze go gdzie? tam wywali na bok i b?dzie tylko wi?cej sprz?tania, no chyba, ?e trafisz na jak?? napalon? czy ee hm g?odn? O.o
A tu masz podobne temaciki:
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=3046
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=1554
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=895
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT