AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Po czym pozna?, ?e mysz jest szcz??liwa
Autor Wiadomość
Tu?cia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Rita
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 227
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-11, 21:02   
   Myszy: Tamara i ?nie?ka


Mysza. napisał/a:
bo wszystko maj? juz lepiej im byc nie moze

^^
Na ?ó?ku? Ja bym si? troch? ba?a.. ;p
Pzdr ;*
 
 
 
Gotik 
Starszy Myszaty


Imi?: Madzia
Wiek: 36
Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 95
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-11, 21:58   
   Myszy: ?atka, hika, czarna


czego sie bac na lozku? jezeli sie myszki pilnuje to jest to dobry plac zabaw bo jest duzo miejsca i myszki moga sie wyszalec :) moje myszki jak sa szczesliwe to mimo ze maja duzo miejsca do zabawy to wrzucaja sie na mnie zebym je nosila :) Najmilszej jest to ze jak sie z nimi bawie wieczorkami to zwlaszcza czarna potrafi mi zasnac na rece :P
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-12, 11:18   

Ja bym nie puszcza?? na ?ó?ku, bo nie wiem czyprzyejmnie by mi si? spa?o czuj?c zapach moczu myszek :P
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Gotik 
Starszy Myszaty


Imi?: Madzia
Wiek: 36
Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 95
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-12, 12:58   
   Myszy: ?atka, hika, czarna


od tego sa stare koce ;) ja puszczam myszorki, chomika i szczurki wlasnie na lozku (oczywiscie nie razem) i chyba im sie podoba :) po zabawie biore koc i na balkon na przewietrzenie, a raz na tydzien (albo 2) piore go. Jakos sie ten system sprawdza
 
 
Mysza. 
Mysi Bywalec
I love mice!!!



Imi?: Marta
Wiek: 29
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-12, 14:15   

a ja puszczam na starej narzucie i tam sobie szalej? chociaz najbardziej lubi? ?azic po mnei :D :moops:
_________________
:m:): - Frania :* [*]
:m:): - Bia?a :* [*]
:m:): - Ma?a Czarna :* [*]
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-12, 17:02   
   Myszy: Fafik


Tak czytam ca?y temat i musz? powiedzie?, ?e ja po oczkach Fafika umiem pozna? czy jest zadowolony czy smutny, albo co?. Powa?nie mo?e to ?mieszne ale ja to widz?. On ma niby czarne koraliki, ale po nich wida? wszystko.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2008-05-12, 17:48   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Bo jak si? zna swoje zwierz?ta, to si? widzi :)
Ostatnio moja ?askotka w?a?nie jaka? smutnawa chodzi. Chyba ?e j? bior? do siebie na rami? i si? rozbiega to jest wszystko ok. Ale mam w planach nowe drabinki przed wyjazdem (musz? je opu?ci? na 6 tygodni ;() to si? rozchmurzy male?stwo.

Ja na ?ó?ko nie puszczam ze wzgl?du na ?askotk?, bo zwia?aby gdzie? na milion procent :D Myszy ?a?? tylko po mnie albo po odsuni?tym na ?rodek pokoju biurku (jak jest za blisko np. parapetu, to ?askotka próbuje na niego wskoczy?...) na którym cz?sto robi? im ró?ne przeszkody, tunele i inne atrakcje ;)
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-12, 18:34   
   Myszy: Fafik


mój to ca?ymi dnami siedzi na sofie:) Ma twoj? rurk? w ktorej ?pi i nie ruszy si? go nawet dzwigiem. On ?pi i tyle ;P!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
jula078 
M?ody Myszaty
:)


Imi?: Julia
Wiek: 27
Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 36
Skąd: Grodzisk Maz.
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-05-12, 20:23   
   Myszy: Alex, Sisi, Foxy, Alix, Keva


moja myszka jak mnie zobaczy to zaczyna biega? w ko?owrotku, skaka?, ?azi? (jakby si? popisywa?a) ale jak chce j? wyj?? z klatki to si? chowa pod ko?owrotek ! dal czego ? :moops:
 
 
 
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 21:03   
   Myszy: Lilka


Jedne myszy s? wi?kszymi pieszczochami, drugi? mniejszymi. Mo?e po prostu woli sobie w klatce siedzie?. Albo jeszcze nie przyzwyczai?a si? do Ciebie. Bierz j? cz??ciej na r?ce, to mo?e to si? zmieni. Jak ja otwieram klatk?, to czasem myszy zwiewaj? a czasem same si? pchaj? mi na r?ce. Chyba zale?y od ich nastroju ;)
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
jula078 
M?ody Myszaty
:)


Imi?: Julia
Wiek: 27
Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 36
Skąd: Grodzisk Maz.
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-05-22, 18:45   
   Myszy: Alex, Sisi, Foxy, Alix, Keva


mam 4 ma?e myszki. s? bardzo szcz??liwe jak mnie widz? i zaraz wpychaj? mi si? na r?k?, ale ja si? martwi?. s? to samiczyki (na 90 %) i one si? tak jakby "bij?" staj? na tylnych ?apkach a przednimi bij? si?. przy tym bardzo piszcz?. czy to normalne ? :shock:
 
 
 
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-22, 19:24   
   Myszy: Lilka


A maj? potem jakie? uszkodzenia cia?a, zadrapania? Bo je?li tak i trwa to d?u?ej to tzn ?e nie mog? razem mieszka?, bo jeszcze krzywd? sobie zrobi?. Moje myszy raz na kilka dni w nocnym szale zabawowym czasem si? pogoni? i jedna pi?nie, ale nie gryz? si? i trwa to max kilka sekund no i najcze?ciej chodzi o jedzenie, jak jedna co? drugiej wyrwie z ?apek... ;P Poogl?daj je, czy nie maj? ?adnych strupków/ranek i obserwuj czy cz?sto tak si? "bij?". Samczyki prawdopodobnie walcz? o terytorium...
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
jula078 
M?ody Myszaty
:)


Imi?: Julia
Wiek: 27
Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 36
Skąd: Grodzisk Maz.
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-05-22, 20:09   
   Myszy: Alex, Sisi, Foxy, Alix, Keva


aha ... dzi?ki za rady. jak co? jeszcze mnie zmartwi to napisze :)
 
 
 
TysiaIMYSIE
M?ody Myszaty



Imi?: Justyna
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 38
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-05-19, 10:31   
   Myszy: Bia?y Mysz[*] , Czarny Mysz, Szarlotka , ?aciatka, Sierotka Marysia, Królowa ?niegu


Moje myszniki s? szcz??liwe jak dostaj? suchy chlebek :m:): potem d?ugo nie schodz? ?e mnie . No i oczywi?cie uwielbiaj? robi? dziury w moim kocu , dostaj? wtedy max energii a? nimi rzuca. :razz:
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-05-19, 12:43   

Moje jak bójki nie zrobi? ze 2-3 razy dziennie to jest ?wi?to ale jak si? zszczepi? to jak pi?ka po klatce si? turlaj? dostaj? reprymend? i jest cisza a najcz??ciej chodzi j.w o ?are?ko przyniesione do domku lub jak ode mnie co? dostaj? . Musz? im równo w tym samym czasie dawa? i si? modli? ?eby która szybciej nie sko?czy?a :razz:

Moje s? najszcz??liwsze jak dostaj? p?atki kukurydziane i ostatnio jak podchodz? do klatki to a? si? wdrapuj? na sama gór? aby jak najszybciej na r?k? i wyjazd na zabaw? .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT