AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przepisy na przysmaki "domowej roboty"
Autor Wiadomość
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-05-21, 18:00   

No np. moje mysi?tko lubi chipsy jab?kowe...tzn takie, jakie ja sama robie.. a jak jej poleje ma?a ilo?ci? miodu z pasieki, ?mietanki i posypie p?atkami i plastereczkiem (bardzo ma?ym) szyneczki i serka to jest wniebowzi?ta :)
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-05-22, 02:37   

Bez tej szyneczki te? b?dzie, najlepiej by sk?adniki by?y ca?kowicie naturalne i bez konserwantów..

PS. Sama bym sobie podjad?a takich rzeczy...:)
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-05-22, 15:11   

No moja mama ?artuje, ze ta myszka ma danie lepsze, niz w restauracji ^_^
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-06-21, 11:57   

Ja moim myszk? przyrz?dzam chipsy domow? robot? :) polecam bo jedz? a? im si? uszka trz?s?!! :)

Chipsy marchewkowe:
Pokrój cienko marchewk? i zasusz kawa?ki tak by by?y baardzo suche i sie ?ama?y (jak chipsy) myszki potrafi? to zje?? w ci?gu 5 minut :) .

Chipsy pomidorowe:
Postaraj si? ukroi? cieniutko pomidorka po?o? kawa?eczki na jakiej? tacy i albo zasuszal albo wstaw do piekarnika :) .

Chipsy bananowe:
Pokruj cieniutko banana,oblej go troszk? miodem i tez zasusz lub wstaw do piekarnika.

Nom to myszki bardzo lubia a samamu mo?na sobie poprychci?, bananka polecam te? dla ludzi bo to bardzo dobre.Dam wam jeszcze inne moje przepisy.

Kaszka:
We? troszeczk? serka bia?ego (1 ?y?eczk?) wstaw do karmiczka, zalej lekko mlekiem i dodaj troszk? p?atków nestle corn flakes, te? bardzo im to smakuje, tylko pami?tajcie by mleko cze?niej rozrzedzi? z wod? bo laktoza mo?e im zaszkodzi? i moga dosta? rozwolnienia.

Salatka:
Pokrój drobno jab?uszko,sa?at?,kapustk?,marchewk? i groszek po0tem to wymieszaj i do karmiczka!! i sa?atka gotowa te? im to smakuje. Tylko pami?tajcie potem to wyj?? by nie za?mierg?o ;) .

Hot Dog! :
Bie?emu kawa?ek serka zó?tego (bez dziur) wk?adamy do srodka sa?atk? a pitem w t? sa?atk? i serwk wk?adamy twaro?ek i zawijamy do?c mocno by si? nie dowine?o, mo?na tez zawi?za? niteczk? :) i mamy pyszne hot dogi dla myszek :) .
_________________
 
 
 
Tulaa 
Mysi Bywalec



Hodowla: Tulaa-Mi
Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-08-01, 01:01   
   Myszy: Xoxo, Deva, Ew.Sukces, Eye of the tiger, Bliski, Córka proboszcza, Maya, Bardzo ?adna, Edynburg etc.


Ja w?a?nie zrobi?am chipsy z jab?ek z miodem...teraz tylko mysie czekaj? a? si? ususzy;)...Ja to mam godziny...pierwsza w nocy a ja papu myszkom robie :lol:
_________________
Hodowla Tulaa-Mi
www.tulami.republika.pl
Zapraszam.
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-17, 16:53   R?cznie robione przysmaki :)

Ja wczoraj cos takiego zrobi?am:
kawa?ek pokruszonej skórki z ma?lanego rogalika (0,5 cm ?rednicy) na to odrobinka R?CZNIE UBITEJ ?mietany a na gór? odrobineczka winogrona :) zamiast winogrona mo?an da? truskawk?, jab?ko, banana, ogórka itp. itd. :)
T? ?mietan? to radz? dawa? kiedy macie j? gotow? np. do nale?ników bo nie op?aca si? ubijac ½ mililitra ?mietany dla myszki :) :):):) oczywi?cie ?mietanka bez cukru :) polecam ^^ :mszama: :mszama:
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
MyszoMysza 
Mysi Rozmówca
taka czarna mycha :D


Imi?: Maria
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 202
Wysłany: 2008-08-12, 09:51   przepisy na ró?ne ró?no?ci dla myszek
   Myszy: ?.p. Emi i jeszcze ?ywa Lolcia XD


pomy?la?am sobie, ?e ka?dy lubi da? myszce co? smacznego i zdrowego. np. marchew mo?na da? myszce na ró?ne sposoby (ztarta, ca?a, lub w kawa?eczkach). ale co zrobi?, ?eby to te? ?adnie wygl?da?o? i tu moje pytanie: czy dla swoich myszek robicie jakie? specjalne ró?no?ci? je?li tak to dajcie przepis.

ja na przyk?ad, kiedy daje mojej myszce mlecz, koniczyne itp. to zawijam wszystko w li?? mlecza i zwi?zuje d?ug? ?odyg? koniczyny. myszka ma dy?o zabawy z rozwijaniem :smile:
_________________
hej wszystkim ludzikom, którzy ?mieli tu spojrze?...:h??:
 
 
 
Bella_Mysia 
Mysi Bywalec
Myszki RLZ :))



Imi?: Justa
Dołączyła: 04 Mar 2008
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-12, 10:47   
   Myszy: Dollfie, która goni w?asny ogon.


nie wiem czy dobrze mowie, ale mlecz? mi sie wydaje ze nie mozna dawac... Co to tego to ciasteczka :Djak mama robi jakies ciasto i nie wszystko wykorzysta to ja robie "kuleczki" z ciasta a w ?rodku jest niespodzianka (marchew albo jakie? warzywko albo owoc)no i mychy to wsuwaja :) takie w?a?nie robie im cudawanki aha i nalesniki :D oczywiscie take malutkie :d
_________________
Sprz?tam klatke <lol2>
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-08-12, 10:51   

mlecza nie mo?na podawa?
mo?na podawa? mniszek lekarski (który cz?sto myslnie nazywa si? mleczem w?asnie)
by? o tym osobny temat:
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=1014
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-12, 12:06   

Hm mnie si? nawet wydaje, ?e takie tematy ju? by?y tj bardzo podobne np przepisy na kolb? itd. nie mo?na tego po??czy? w jedn? ca?o??? Po co tworzy? 100 tematów: przepisy na kolb?, przepisy na karm?, przepisy na co? tam.

//temat ju? scalony - prosze nie pisac komenarzy do tego postu //admin
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2008-08-12, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MyszoMysza 
Mysi Rozmówca
taka czarna mycha :D


Imi?: Maria
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 202
Wysłany: 2008-08-13, 10:22   
   Myszy: ?.p. Emi i jeszcze ?ywa Lolcia XD


Emielcia, bo mi w?a?nie o mniszek chodzi?o XD
_________________
hej wszystkim ludzikom, którzy ?mieli tu spojrze?...:h??:
 
 
 
kola 
Starszy Myszaty
Kasioki rz?dz?! :)


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 96
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2008-08-16, 22:33   
   Myszy: Ciicha, Atticus, Salwador, Fuczu? [*]


od?wie?am? nieee chyba nie a? tak bardzo :razz: Nie wiem, czy mo?na to uzna? jako przyk?ad, wydaje mi si?, ?e bardziej jako takie dodatki do karmy... kilka dni temu do doniczki posia?am ziarna z karmy dla myszek, a dzisiaj myszki wcinaj? zarówno suszone jak i ?wie?utkie :smile: polecam równie? kupi? "Fitella" musli chrupkie :wink: ja mam tropikalne, ale s? te? truskawkowe, oblane jogurtem i... jakie? tam jeszcze. Ale w tropikalnych s? suszone banany, mongo itp. a myszki bardzo to doceniaj? :wink: w?a?nie patrz? jak jedna myszka wyrywa drugiej banana XD przes?odzutesso XD poza tym, ja robi? swoim mychom sa?atk? typu : pomidor, ogórek, sa?ata ( z w?asnego ogródka) marchewka, musli p?atki owsiane i kukurydziane i ogórek. Oczywi?cie wszystko w wersji mini :wink: w sumie to do sa?atki mo?na nawrzuca? wszystko co myszki mog? je?? (no, nie bierzmy tego tak dos?ownie...) :grin:
_________________
Nie rezygnuj z marze? tylko dlatego, ?e wymagaj? czasu! Czas i tak up?ynie...
 
 
 
MyszoMysza 
Mysi Rozmówca
taka czarna mycha :D


Imi?: Maria
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 202
Wysłany: 2008-08-17, 10:17   
   Myszy: ?.p. Emi i jeszcze ?ywa Lolcia XD


sa?atka to dobry pomys?, ale nie wiem czy mysz? sa?at? mo?na da?. a mo?e taka sa?atka:
-mniszek
-koniczyna
-pomidor
-co? jeszcze co nam do g?owy wleci
-winegret (?art XD)
mo?liwo?ci mamy du?o :smile:
_________________
hej wszystkim ludzikom, którzy ?mieli tu spojrze?...:h??:
 
 
 
kola 
Starszy Myszaty
Kasioki rz?dz?! :)


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 96
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2008-08-17, 11:20   
   Myszy: Ciicha, Atticus, Salwador, Fuczu? [*]


w zasadzie to chipsy dla myszek te? mo?na ususzy? w sumie wszystkie owoce i warzywa :smile: ale tylko te co myszki mog? je?? rzecz jasna :wink: ja polecam równie? gotowany bez soli ry? z odrobin? miodu :smile: dla myszek dobre bo mog? sobie pojedyncze ziarna chwyci? do ?apek jak ziarno :smile: robi? równie? dla myszek szasz?yki :grin: w zasadzie na wyka?aczk? nabijam ró?ne smako?yki (równie? na koniec, ?eby ?adna myszka sie przypadkiem nie skaleczy?a) a potem tylko stawiam w klatce, mam takie miejsce, ?e to bez problemu stoi a mychatki obchodz? dooko?a i obgryzaj? ze wszystkich stron :razz:
_________________
Nie rezygnuj z marze? tylko dlatego, ?e wymagaj? czasu! Czas i tak up?ynie...
 
 
 
Black Berry
Mysi Bywalec



Wiek: 32
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 169
Wysłany: 2008-08-25, 20:12   

ile na oko susz? si? naturalnie banany,jab?ka i pomidorki?
bo chc? nowe myszki od razu przystosowa? do warzyw i owoców bo znaj?c ?ycie potem si? tego nie tkn? i nie wiem kiedy przygotowa? tak zeby w sam raz si? zasuszy?y?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT