AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Podniesiony do gory ogon
Autor Wiadomość
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-05-26, 22:46   

Emielcia, taki ko?owrotek, to ja rozumiem :) Widzia?am kiedy? na zdj?ciu co? takiego, ale nie skojarzy?am, co to mo?e by? :P

Naprawd? fajny :) ale chyba offtop sie robi :P
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-26, 23:00   

No to wracam do tematu, na podsumowanie: je?eli nie jest to odosobniony przypadek, inne myszy te? tak miewaj? i jest to spowodowane ko?owrotkowaniem, to do weta i?? nie ma sensu?
 
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-05-26, 23:05   

Ja bym mimo wszystko pos?a, je?li oczywi?cie jest szansa, ?eby zaradzi? co? na kontuzje.
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-27, 09:32   

Hm spojrza?am na ten filmik i stwierdzam, ?e w zwyk?ych ko?owrotkach ( z pr?tami ) myszki mniej machaj? ogonkiem. Maj? jeden pr?t, który przechodzi przez ?rodek ko?owrotka ( jakby ?rednica ) do którego ,,dopasowuj?" sobie ogonek, jakby ?apa?y dzi?ki temu równowag?. Ogon nie lata na wszystkie strony tylko raczej trzyma si? jednej pozycji i to nie a? tak bardzo przekrzywionej. W dodatku ko?owrotek jest zabudowany i ogon równie? nie wylatuje poza ko?owrotek tak jak na tym filmiku. Zaczynam si? zastanawia? czy przypadkiem nie okazuje si?, ?e zwyk?y ko?owrotek mo?e by? bezpieczniejszy je?li chodzi o ogon? Chyba, ?e w?a?nie o to chodzi aby mysz kr?ci?a ogonkiem przez ca?y czas, bo mo?e jedna pozycja w?a?nie sprawia, ?e si? skr?ca dziwnie? W sumie garb powstaje np od z?ego siedzenia w jednej pozycji, a nie od chodzenia sobie po ulicy :P ( hm chyba, ?e idziemy z plecakiem na jednym ramieniu ale to ju? nie wa?ne :] ). Mo?e kto? to rozkmini??
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-05-27, 10:56   

Jak moje biegaja w takim ko?owrotku to nie trzymaj? ogona do góry (tylko le?y im na powierzchni ko?owrotka)

Inna sprawa, ?e na tym filmiku jest najmniejszy rozmiar ko?owrotka - ja mam troch? wi?kszy i wydaje mi si? lepszy dla myszek. Nakr?ce kiedy? filmik z biegania :)
Ja wiem ?e wszelkie nowo?ci zazwyczaj wywo?uj? kontrowersje ;)
Ale ko?owrotek ten jest bardzo fajny i bezpieczny i mam nadzieje ze w koncu znajdzie sie firma która podejmie sie importowania do Polski :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-27, 11:42   

No fajnie by by?o. Wiesz nowo?ci budz? strach ;) Najlepiej mo?e jest kupi? du?y ko?owrotek, pe?ny. Je?li si? w klatce nie mie?ci to umie?ci? go w placu zabaw jak ju? wcze?niej wspomnia?am :) Mysz b?dzie w nim rzadziej prawda, ale mo?e dzi?ki temu milej b?dzie jej do niego wchodzi? :) No i umieszczenie du?ego, bezpiecznego ko?owrotka w np kartonie jest lepsze ni? trzymanie malutkiego na si?? w klatce z myszk?.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Marigold 
M?ody Myszaty


Imi?: Ewa
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 42
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-07-12, 11:33   
   Myszy: Kopacz i Choma


Emielciu, ja si? w?a?nie wybieram do UK, powiedz mi- jak po ang pyta?a? si? o ten ko?owrotek? Te? bym swoim kupi?a, bo wygl?da fajnie :)
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-07-12, 17:39   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


Moja mysz te? tak robi czuje sie swietnie lata w ko?owrotku jak szalony a trzymajac go na rece to stawia ogonek i do glory i w bok i rownierz normalnie wydaje mi sie ze to nie choroba tylko taka jej uroda ;)
_________________
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-07-14, 09:27   

Marigold, kupilam go na sieci na ebay :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Marigold 
M?ody Myszaty


Imi?: Ewa
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 42
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-07-14, 10:15   
   Myszy: Kopacz i Choma


A masz mo?e jakiego? linka? Bo tak nie mam pomys?u, jak o to zapyta?- bo co spinning wheel for mice? W moim s?owniku równie? nie ma.
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-07-14, 13:57   

Marigold, taki ko?owrotek nazywa si? Flying Saucer.
Link na angielskiego EBay'a:
http://cgi.ebay.co.uk/FLY...tem200237430544 (tren jest w "rozmiarze" chomika, dla myszki te? mo?e by? ;) )
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Marigold 
M?ody Myszaty


Imi?: Ewa
Wiek: 38
Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 42
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-07-14, 18:15   
   Myszy: Kopacz i Choma


Aaa ju? widz? :) Dzi?kuj? za linka. Kupi? swoim szkodniczkom na pewno :) Gorzej tylko ?e jeden dozna? w walce z drugim kontuzji ?apki... Mam nadziej?, ?e to jedne chwilowe :(
 
 
Wesabi 
M?ody Myszaty
I love my mice:)


Imi?: Sabina
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-10-13, 15:36   
   Myszy: Pysia i Lila :)


Moja jedna mysz kiedy? tak mia?a. Prawie ca?e ?ycie w ko?owrotku sp?dzi?a i mia?a ogonek ci?gle w górze mimo to normalnie funkcjonowa?a by?a ciekawska i pe?na energii.

Moja tak samo straszny z niej nerwusek birga bez opami?tania w ko?owrotku a potem po klatce z ogonkiem do góry :) ))jej ogonek jest tylko troche podniesiony nie tak jak jak na poprzednim zdj?ciu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT