AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Powi?kszony/wzd?ty brzuch a oty?o??
Autor Wiadomość
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-06-07, 10:10   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


Myszka jest na 99% w ci?zy ma olbrzymi brzuch i powiekszone sutki
teraz ide po trociny i po siano - zostawie jej tylko domek , jedzenie i wode i bede czeka?a na poród - nie dwac jej chyba zadnych ( kolowrotkow , tuneli itp ? )
pozosta?e myszki dam do akwarium
piszcie prosze co jeszcze zrobic ?
booje sie i zla jestem ze mnie to spotka?o bo co ja zrobie z tymi myszkami ? ( pewnie zostawie u siebie bo nie pozwole bytrafi?y do paszczy weza ) ale dobra niech najpierw sie urodza potembede mysla?a

[ Dodano: 2008-06-07, 13:05 ]
a wygl?da to tak ..w rzeczywistosci brzuszek jeszcze bardziej na bokach gróbszy...ale co Wy myslicie ? to ci?za ?
na foto to i tak wygl?da na duzo mniejszy ten brzuch

ocencie to sami i prosze napiscie co myslicie o tym

[ Dodano: 2008-06-07, 13:07 ]
P.S. myszki juz odcielone
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-06-07, 13:34   

No, mo?e to faktycznie ci??a.
Je?li tak, to jak tylko ma?e si? urodz?, zacznij szuka? im domów (daj og?oszenia na forach, popytaj po znajomych). Raczej nie dasz rady zatrzyma? wszystkich, myszek mo?e by? w miocie nawet kilkana?cie. Chyba, ze rodzice pozwol? ci mie? ok. 20 myszy.
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-06-07, 13:46   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


o niee... bede mog?a zostawic gora dwie samiczki...reszcie bede musiala znalesc domek
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-08, 22:13   

Jak dla mnie nawet na 100% jest w ci??y ;) Mo?esz zostawi? myszk? z jak?? inn? samiczk?, z któr? ma dobry kontakt. Je?li jest OK z ca?? reszt? to nie musisz jej nigdzie przenosi? ( do innej klatki ). Twój wybór, Ty znasz swoje myszki najlepiej.
P.S. Jak Ty to robisz, ?e ci?gle Ci si? mno?? te myszy???
Oliwia01 napisał/a:
ie dwac jej chyba zadnych ( kolowrotkow , tuneli itp ? )

Nie, tj ona i tak pewnie nawet jakby one by?y w klatce to z nich by nie korzysta?a, bo by czasu bardzo nie mia?a ^.^ ale m?odym to mo?e zaszkodzi? gdy nieco podrosn? : Lepiej wyj?? od razu.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
patusia63 
Mysi Bywalec



Imi?: Patrycja
Wiek: 28
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 178
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-06-08, 22:31   
   Myszy: Poziomka, Porzeczka [*], Szynka [*]


Krówka bedzie mama :m:D:
_________________
<:3 )~~~~~~( 8: >
 
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-06-08, 22:42   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


Luis napisał/a:
P.S. Jak Ty to robisz, ?e ci?gle Ci si? mno?? te myszy???



nigdy mi sie nie mmnozy?y myszki!! i mnozyc nie bed? bo to przypadek :m:):

[ Dodano: 2008-06-08, 22:48 ]
ma coraz wiekszy brzuch :m:/:

[ Dodano: 2008-06-08, 23:00 ]
codziennie sprawdzam czy nie ma moze juz ma?ych myszek....czy moge tak robic ? a robie to w sposób ze podnosze domek do gory .... tylko pytanie...czy mam teraz zagl?dac do Krówki czy lepiej tylko podawac wode i jedzenie i nic poza tym ?
jestem tak ciekawska ze w ci?gu dnia 3 razy podnosze domek sprawdzaj?c czy nic nie ma ...
i jeszcze jedno pytanie - czy w domku moze byc rowniez porozdzierany papier toaletowy z trocinami ? -czy lepiej same trociny ?

[ Dodano: 2008-06-08, 23:02 ]
i jeszcze jedno
moja Krowka jest jakas aktywna od czasu ci?zy ...


postanowi?am j? rozdzielic mimo wszystko ...bo boje sie ze cos zrobi? maluszk? pozostale myszki
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-08, 23:17   

Oliwia01 napisał/a:
codziennie sprawdzam czy nie ma moze juz ma?ych myszek....czy moge tak robic ? a robie to w sposób ze podnosze domek do gory .... tylko pytanie...czy mam teraz zagl?dac do Krówki czy lepiej tylko podawac wode i jedzenie i nic poza tym ?


Zale?y od myszy, ty jako w?a?ciciel powinna? wiedzie?, czy jest nerwowa i mo?e ci nie ufa?, czy jest ufna i ma w nosie czy jej zagl?dasz czy nie. Ja powiem szczerze, ?e te? tak mam, kiedy samiczka jest w ci??y i na ?adnej jeszcze moje natr?tne zainteresowanie si? nie odbi?o ;-)

Oliwia01 napisał/a:
i jeszcze jedno pytanie - czy w domku moze byc rowniez porozdzierany papier toaletowy z trocinami ? -czy lepiej same trociny ?


Im wi?cej tym lepiej! Samiczka musi mie? budulec na gniazdko, tak?e podarty papier, r?czniki, sianko i wszystko co mo?esz, to daj. Moja Delicja wci?gn??a do swojego domku pó? kartonu po jajkach i rolk? po papierze, jak budowa?a gniazdko, tak?e jest du?o opcji :P
 
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-06-09, 07:39   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


dziwne bo moja mysz nie buduje gniazdka w domku narazie...moze jak bedzie czu?a ze to juz 'ten dzien' to zacznie
:lol:
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-09, 11:13   

heh, cz?sto sam domek jest gniazdem. Moje np tylko trocinami wej?cie zawala?y gdy ma?e si? zacz??y pojawia?. Mysz wcale nie musi budowa? gniazda takiego poza domkiem z siana czy czego? innego. Je?li ma domek, w którym lubi siedzie? to nie b?dzie si? specjalnie gdzie indziej przeprowadza?, bo zna to miejsce i wie, ?e jest bezpieczne na miot.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-06-09, 12:26   
   Myszy: brak:(


Nie martw si? Krówka wie najlepiej co i jak i kiedy ma zrobi? w ko?cu b?dzie mysi? mam? prawda? aha i jeszcze jedno wyluzuj b?d? piski jak si? maluchy urodz? wi?c nie musisz tak ci?gle zagl?da? do domku na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem :m:):
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-06-09, 14:09   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


boje sie zagl?dn?c i chyba narazie nie zagl?dne ale wejscie ejst ca?e zamaskowane i mysia powk?ada?a do domku co mozliwe
- trociny , papier toaletowy , siano
boje sie tego widoku
czy ma?e myszki sa ladne na ?ywo :) ? ze zdjec s? s?odkie ale jestem ciekawa jakie to musi byc malutkie :m:D:
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-09, 14:12   

Ma?e myszki na ?ywo s? boskie ;-)
I malutkie, owszem.
 
 
 
Oliwia01 
Mysi Bywalec
Crezy mause



Imi?: Oliwia
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 188
Skąd: Toru?
Wysłany: 2008-06-09, 14:13   
   Myszy: Viki z czarnymi oczkami i Fiona z czerwonymi oczkami ( s? to bia?e myszy) oraz M?.CH Dynamimaus PANJARE Short satin dove tan , Krówka ?aciata :)


aha i czy moge jak us?ysze pisk podniesc domek i zobaczyc co jest ?
bo boje sie ze jak nie podniose a bedzie jakas martwa mysia to j? zje Krówka :moops:
_________________
Pozdrawiam Serdecznie :)
!!!!!!! :m:D: KUPIE SAMICZKE RED !!!!!!!

marzy mi sie mysia rasy - hairless i RED :m:D:
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-06-09, 14:24   

Oliwia01 napisał/a:
bo boje sie ze jak nie podniose a bedzie jakas martwa mysia to j? zje Krówka :moops:

To, ?e w takiej sytuacji matka zjada martwe m?ode, to normalka. To instynkt, matka zapobiega tak zaka?eniu gniazda.
A ma?e raczej b?d? do?? du?o piszcze?, nie tylko, jak dzieje si? co? niedobrego, czasem wystarczy, ?e mamusia wyjdzie z gniazda i cyca zabierze ;P

Oliwia01 napisał/a:
czy ma?e myszki sa ladne na ?ywo :) ? ze zdjec s? s?odkie ale jestem ciekawa jakie to musi byc malutkie :m:D:

Ja uwa?am, ?e ma?e gryzonie s? s?odziutkie, ale nie ka?dy jest zachwycony widokiem ma?ych, ró?owych robalków :P
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-09, 14:27   

Rany ale panikujesz :D To tylko ma?e myszki! ;) Jak us?yszysz pisk to znaczy, ?e si? urodzi?y maluchy, ale one raczej nie piszcz? tylko hm tak jakby skrzecz? xD No piszcze? te? piszcz? ale zale?y jak matka na nich le?y ;) aha i nie martw si? odg?osami. Matka jest delikatna, a ból jest nieroz??cznym sk?adnikiem mi?o?ci myszek ;)
Mo?esz podnie?? lekko domek ale wtedy gdy b?dziesz pewna, ?e ju? matka urodzi?a, hm czyli w?a?nie dopiero gdy co? us?yszysz. Ale nie od razu tylko poczekaj troch?, bo matka mo?e rodzi?. Najlepiej mo?e jednak zostaw matk? przez jeden dzie? w spokoju :P Jutro zajrzysz, bo nie jeste? jeszcze do?wiadczona widz? w tych sprawach i lepiej im nie przeszkadzaj :)
I nie bój si?, m?ode wcale nie musz? zdechn??. Nie my?l o czarnym scenariuszu tylko ciesz si? t? chwil?. maluchy s? cudne! ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT