AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Chowanie si? myszy w kubkach
Autor Wiadomość
Simonell 
M?ody Myszaty


Imi?: Szymon
Wiek: 29
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 32
Wysłany: 2008-08-07, 03:00   Chowanie si? myszy w kubkach

Czy wasze myszy te? wpychaj? si? wam do wszystkich kubków w zasi?gu?
Bo moja Fifi to ledwo j? puszcz? po biurku to szuka kubka, w?azi na niego i w?cha co w ?rodku, jak picie to sobie troch? wychlupta, a jak nic niema to sobie tak siedzi na tym kubku przez jaki? czas i schodzi.
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-06, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-08-07, 10:32   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


;)Kubki równierz s? oblegane przez mysie uwielbiaja herbatke :P
Zreszta ciekawi ich co jest w ?rodku jak ?adnie pachnie.Moje mysie tez tak robia ale zadko je puszczam po biurku lataja sobie po ?ó?ku wiec nie maja dojscia do takich przedmiotów.Jedna z moich mysi uwielbia herbatke jak kiedy? jej dalam to dobra minutke pi?a tak jej smakowalo.Nie byla przeciez tak spragniona bo zawsze w poide?ku jest woda i rownierz jest ?wirza.Widocznie tak jej zasmakowa?o.Nic po herbatce jej nie bylo ale osobiscie nie daje sie herbaty ani nic takiego co my pijemy bo to moze zaszkodzic.Wiec tez nie polecam a myszki pchanie w kubeczki maja juz opanowane :P chyba sie z tym rodz? :m:):
_________________
 
 
 
MyszoMysza 
Mysi Rozmówca
taka czarna mycha :D


Imi?: Maria
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 202
Wysłany: 2008-08-07, 11:12   
   Myszy: ?.p. Emi i jeszcze ?ywa Lolcia XD


Hehe... myszki to ciekawskie stworzonka. Kiedy? mia?am na biurku ma?lane ciasteczka z dziórk?. Moja Lola zacze?a penetrowa? ciasteczkowy tunel. Kiedy chcia?am j? z?apa? schowa?a si? tam. Ja przed kompem to tylko wode pij?, wi?c jak nawet myszka wpadnie to nic sie nie stanie :lol:
_________________
hej wszystkim ludzikom, którzy ?mieli tu spojrze?...:h??:
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-07, 12:15   

U mnie myszki do kubków si? nie zbli?aj? chyba, ?eby je pow?cha? ( a w?chaj? wszystkie rzeczy na swojej drodze wi?c nie widz? u nich jakiego? uwielbienia do kubków ). Z reszt? u mnie wi?cej kufli stoi zawsze na biurku i to szczury s? na tyle du?e, ?e spokojnie stan? na dwóch ?apkach i ju? ?eb jest w kuflu :P Nie wa?ne co tam jest, zawsze musz? spróbowa?. Nie mam nic przeciwko temu, poniewa? w kuflach zazwyczaj jest woda. Owszem czasem si? trafi te? pepsi ale zazwyczaj taki kufel stoi nieco ni?ej gdzie szczury dost?pu nie maj? ( i chowam go nie ze wzgl?du na szczury, a ze wzgl?du na mam? :D a szczury to przy okazji :P ).
U mnie myszki z kubków nic nie wyjmuj?, za to szczury zawsze d?ugopisy kradn? b?d? gumki i obgryzaj? po czym rozrzucaj? po ca?ym biurku resztki znaleziska :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2008-08-07, 16:50   

Mój charlunio to te? uwielbia kubki ale trzymam je od niego zdaleka bo jest taki du?y i ci??ki ?e odrazu by wszystko przewruci? i wyla? :m:D:
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2008-08-10, 17:07   

Moje s? bardzo ostro?ne i nie ufne po za akwarium do ró?nych przedmiotów. Je?eli pojawi sie co? nowego na ich drodze to d?ugo nie mog? sie do tego przekona?. Za to na swoim terenie zaraz zbadaj? nowy przedmiot.
 
 
dziubek1993 
Mysi Bywalec
Ochroniarz z PASJ?


Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 133
Skąd: ten d?em?
Wysłany: 2008-08-12, 08:16   
   Myszy: Szczur: Slayer


ja dzis rano sie ladnie zdziwilem :D wstaje jak zawsze normalnie witam sie z myszkami patrze Astra gdzies po wedrowala. Ubralem sie chcialem sie napic picia ale oczywiscie nie bylo nic patrze do kubka po herbacie a tam spi sobie Astra xD Ale jak gapa nie zrobilem jej zdjcia :(
_________________
 
 
snowdog 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 394
Wysłany: 2008-08-13, 15:52   
   Myszy: -


dziubek1993 napisał/a:
oni zaczeli xD
:lol:

A ja si? tak zastanawiam, czy mysza mo?e ?le oceni? g??boko?? i wpa?? do takiego pe?nego kubka? No bo np. z du?ej wysoko?ci na ziemi? nie skoczy. To jest takie czysto abstrakcyjne pytanie :)
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2008-08-13, 16:07   
   Myszy: obecnie brak


Po?lizn?? to by si? chyba mog?a, zw?aszcza, gdyby kubek mia? grube ?cianki, których by mysie ?apki nie obj??y; tak przynahmniej my?l?.
snowdog napisał/a:
No bo np. z du?ej wysoko?ci na ziemi? nie skoczy.

Mnie z kolan skoczy?a, a to jakie? pó? metra jest. No, ale by?a, a w?a?ciwie by?, bo to samiec, w ca?kowitej desperacji - g?odny, odwodniony, brudny, ranny i jeszcze po kwadransie w pude?ku z dziurkami.
_________________
Mus to mus!
 
 
dziubek1993 
Mysi Bywalec
Ochroniarz z PASJ?


Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 133
Skąd: ten d?em?
Wysłany: 2008-08-13, 17:10   
   Myszy: Szczur: Slayer


do kubka to myszy chu=yba lubia wchodzic ostatnio by mi do kubka po Ki?lu weszla xD
_________________
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2008-08-14, 15:30   

s?dze ?e lubi? bo czuj? sie w nich bezpiecznie to tak jak dla nas nasz pokój...
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Posse 
Mysi Rozmówca
poka? ?okcia



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 275
Skąd: K-G
Wysłany: 2008-08-14, 15:31   
   Myszy: Zanus <3 Szanta (*),Tequil (*)


Mysl? ?e nie bardzo,bo dookola ?ciany a z góry waski otówr.Cz?owiek wsadzi ?ap? i myszka dostaje ?wira.
_________________
Letz go?.
 
 
Posse 
Mysi Rozmówca
poka? ?okcia



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 275
Skąd: K-G
Wysłany: 2008-08-14, 15:35   
   Myszy: Zanus <3 Szanta (*),Tequil (*)


Hmm...one w naturze przeciska?y si? przez w?skie kana?y,otoczone ze wszystkich stron oprócz od ty?u i z przodu.Gdyby "co?" pojawi?o si? z ty?u,mog?yby ucieka?,gdyby z przodu odwróci? si? i zwia?.Z kubka nie mog?yby ucic,wi?c moim skromnym zdaniem do kubków wchodz? tylko myszki,które bezwzglednie ufaj? w?ascicielowi ktory nad tym kubkiem sie znajduje.
_________________
Letz go?.
 
 
Anes 
Starszy Myszaty



Imi?: Anna
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 55
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-09-12, 22:54   
   Myszy: Boom, Smelly, Yoko, Tofik


moje myszki od kubków i szklanek trzymaj? sie z daleka, ale bardzo ch?tnie wciskaj? si? do kieszeni, r?kawów i kapturów :P cudownie potem wytrzepuje si? bobki z wszelkich otworów w odzie?y :P
_________________

Ze mn?: Kessy, Qulka, Billie, Boom, Yoko, Smelly, Tofik.
Za TM:Kubu?, Nettie, Werbel, Susie, Whisky, Milka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT