AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka ucieczka
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-03, 18:58   

Cytat:
Nie wierzysz mi? :h??:

wierz? jak najbardziej! :lol: Ale by?am ciekawa po prostyu jak myszka mog?a przedosta? si? az do buta przecie? jest tyle ciekawszych zakamarków w domu :wink:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-09-24, 15:42   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Ciekawa historia :) Hehe ?miesznie, myszka si? do góry przyczepi?a :P
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Amusia 
Mysi Bywalec


Imi?: karolina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Sty 2006
Posty: 110
Skąd: Mi?sk Mazowiecki
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-09-24, 19:08   

ja jechalam do wroclawia na wystawe i wystawilam moja blue agourti ale uciekla i ajk pakowalam myszy to nie zauwazylam jej barku i zostala w domu phi phi ale mama ja zlapala :mmycie:
 
 
 
 
iskierka200 
Szara myszka


Imi?: asia
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: prabuty
Wysłany: 2007-09-26, 15:42   
   Myszy: mika,?atka,brulka,milusia


Ja te? dozna?am pewnej historii:
Bo mia?am 2 myszki park? i jedna mi uciek?a,bo mia?am akwarium zasloniete r?cznikiem i samiczka przegryzla ten rcznik i uciekla i mo?e miesi?c po?niej moja mama z?apala ja w smietniku a ?e ona by?a juz ocie?a?a to nie ma?a szansy uciec:).
I po 3 dniach okoci?a si? czy jakos tak :) mia?a 6 maluchów potem zostaly 4 nie wiem co ona z nimi zrobila ale nie wazne.I potem 1 oddalam kuzynce to zostaly mi 4 bo jeszcze ten samiec któremu sie nie uda?o nawia? :) pó?niej jak zmienia?am ?ciólke to mi jedna ma?a uciek?a. A teraz nie mam zadnej bo mi lis polarny zjad? :( .On jest teraz chory i musielismy go wzia?? go do domu i uwiazali?my go do szawki gdzie by?y moje mysie i dzisiaj rano ich ju? je bylo od wczoraj :m:/: .
?le bratowa mi powiedziala ?e mi kupi nowe i to z watem tzn.?e jedna mysia gratis :m:D: prawdo podobnie je zjad? :cry:


A tak a pro po to ile one lat zyj???
_________________
Moje mysie s? the best :)
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-26, 15:55   
   Myszy: Fafik


Po pierwsze co to za chora historia z lisami w szafie :| a po drugie nie ten temat!

Iskierka patrz na tematy a nie pisz co popadnie, bo si? ba?agan zrobi? okropny!!!!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-26, 15:57   

przepraszam, ale te? sie wtr?c? w sprawie iskierki - to nie jest pierwszy post, który piszesz bez sensu, wi?c je?li to g?upie ?arty to sobie odpu??
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-26, 16:00   
   Myszy: Fafik


Ale iskierka jest tutaj od dzisiaj wi?c przymknijmy na to oko,ale zwróc uwag? na to Iskierko.
Nie po to s? podzielone tematy, ?eby pisa? co? gdzie popadnie. Chcesz si? czym? podzieli? utwórz temat lub dopisz od siebie co? do ju? istniej?cego :)

Popraw si?, bo Cie tu zjedz? :P
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-26, 16:07   
   Myszy: tak


Iskierko, co? mi PW do Ciebie nie chce pój??. :( Prosz? zapoznaj si? najpierw z dzia?aniem forum - regulamin, obserwacja, a potem zacznij pisa? posty. :)
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-09-26, 16:08   

Nie do?? ?e nie w tym temacie.... to jeszcze nic w tej histori nie ma sensu...
iskierka200 napisał/a:
mo?e miesi?c po?niej moja mama z?apala ja w smietniku a ?e ona by?a juz ocie?a?a to nie ma?a szansy uciec:).
I po 3 dniach okoci?a


Oci??a?a w sensie ci??arna?
Ci??arna przez miesi?c czasu kiedy by?a na "ucieczce" i po 3 dniach sie okocila?

A teraz fakty.... Ci??a u myszy trwa 3 tygodnie... która staje si? widoczna w?a?ciwie pod koniec drugiego tygodnia... wi?c jak wida? ci??? myszki to zostaje mniej wi?cej góra 10 dni to porodu.

Wi?c jakim cudem Ty wiedzia?a? ju? ?e mysz by?a ci??arna i urodzi?a dopiero po kolejnym miesi?cu?
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
Ostatnio zmieniony przez Emielcia 2007-10-06, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-26, 16:25   

heh po co ludzie tutaj przychodz? i k?ami?? Nie wiem jak jest z Iskierk? ale ju? pozna?am par? takich osób... Te? czasem chc? utworzy? nowy temat gdy jest ju? du?o ,,zu?ytych" i przyda?oby si? co? ?wie?ego ale gdy mi nic do g?owy nie przyjdzie to zostawiam to i nie pisz?. Niektórzy te? mogliby si? do tego dostosowa?... =.='
Co do tego mieszania tematów, racja ka?demu mo?e si? przytrafi? wi?c luuz. Mam nadziej?, ?e to w najbli?szym czasie si? zmieni, z reszt? na szcz??cie temat Administrator zawsze mo?e przenie?? ( ale przypominam, ?e oni nie maj? tylko tego na g?owie, a znacznie wa?niejsze sprawy wi?c lepiej si? pilnowa? z tym odpowiednim pisaniem tematów!).
Nie skre?lajmy dziewczyny od razu na starcie :smile: Zobaczymy co niesie nowego i bardziej realnego w przysz?o?ci. A teraz ko?cz?, bo mi szczur ?azi po klawiaturze
( znowu lol ). pozdro
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-26, 16:28   
   Myszy: tak


No, Iskierka jest zapewne bardzo m?oda, i to jej pierwsze spotkania z internetem, forami. :) Pomy?lcie jak by?o z Wami za pierwszym razem. :>

Czekamy na wyja?nienie co do historii. Czy jest wymy?lona czy fakty nie?ci?le podane. ;)
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-09-26, 16:31   

lis polarny?! hehe... a ja trzymam z mysiami wilka...i wiesz jak fajnie kr?c? w ko?owrotku razem?

ci??a trwaj?ca miesi?c? b?ehehe... a mój wilk urodzi za 4 dni :D

proosze... nie wymy?laj historii ... (lis polarny!!)... bo to jest g?upie... ja te? lubi? liski ale niestety mam wilka :D i sie nie chwal? :D
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-26, 16:35   

Myszonka napisał/a:
nie wymy?laj historii ... (lis polarny!!)...

szczerze powiedziawszy mo?na dosta? takiego liska, bo nawet wdzia?am na allegro wi?c poczekacie na odpowied?.
P.S. Takie liski s? ?liczne ale strasznie ?mierdz? i one i ich odchody no i s? z nimi ogólne problemy, dlatego nie s? tak cz?sto ( w sumie zazwyczaj to przypadek) hodowlanymi zwierzakami jak psy czy koty :razz: Wi?c jak widzicie cuda si? zdarzaj? chocia? w?tpi?, ?e w tym przypadku heheh
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-09-26, 16:38   

Luis, ja tak?e w to w?tpi? :D i wola?abym fenka! (lis pustynny :D )
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-26, 16:41   
   Myszy: Fafik


Liski mo?e by i mo?na mie? ,ale zamyka? je w szafie? Co to ma by? w ogóle?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT