AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana koloru sier?ci
Autor Wiadomość
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
  Wysłany: 2009-03-29, 21:33   Zmiana koloru sier?ci
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Cze??! Mój Sid zacz?? zmienia? kolor sier?ci :lol: To do?? dziwne, bo jest kawowo-bia?y, a od brzuszka zaczyna robi? si? rudy... :h??: Czy mo?e mieli?cie taki przypadek, o co w ogóle chodzi? Mo?e co? ?le robi?? Je?li jest taki temat to bardzo przepraszam, ale szuka?am i nie potrafi?am znale?? :?
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-29, 23:57   

Zmiana koloru sier?ci jest normalnym zjawiskiem. Nic z?ego nie robisz czyt to nie Twoja zas?uga ;) Gdy myszki rosn? zmienia im si? lekko kolorek na ciemniejszy b?d? ja?niejszy a? ca?kowicie zrobi si? na ustalony przez natur? ^.^ Na staro?? równie? nieco si? zmienia np okolice pyszczka siwiej? a bia?y kolor sier?ci czasami po?ó?knie ( jak w przypadku Twojej myszki na brzuszku ).
Jeszcze jedno pytanie: Czy myszka mieszka z innymi myszkami? Ja mia?am taki przypadek, ?e gdy moje szczurasy si? obsikiwa?y czasem z podniecenia przy gonitwie xD to w tych miejscach zostawa?y ?ó?te plamki i nie da?o si? ich odepra? ( tj nie wyczy?ci?y sobie do perfekcyjnej bia?o?ci ). Nie wiem czy to ma jaki? zwi?zek ze spraw? ale tak mi si? skojarzy?o wi?c mo?e Twoje myszki te? czasami co? na sobie popuszcz? i st?d zmiana kolorku. Ale nie piszesz, ?e to jest jedna czy dwie plamki tylko, ?e brzuszek ogólnie zmienia kolor wi?c to chyba jednak nie to. Mimo wszystko przyjrza?abym si? zabawom myszek :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2009-03-30, 14:14   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Luis, dzi?ki za pomoc! Niestety mam jedn? mysz? (samiec) z zoologa ;) Na pocz?tku nie by?o nic a teraz rudy kolorek wychodzi na boczki :lol: Mówisz, ?e bia?y zmienia si? na rudy, a Sidowi nawet ten kawowy zamienia si? na rudy :shock: Ehhh i tak go b?d? kocha?, nawet jak b?dzie ca?y rudy...
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-30, 15:32   

Ju? my?la?am, ?e masz jedn? samiczk? i mia?am doradza? kupna drugiej ;) Ale jak masz samca to lepiej niech zostanie sam :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT