AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Malowanie pr?tow
Autor Wiadomość
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2009-05-08, 15:53   Malowanie pr?tów
   Myszy: brak


Mam takie pytanie,czy ca?kiem now? klatk? której dó? zosta? obgryziony przez chomika mo?na odmalowa? ? Mia?am nieszcz??cie tylko z jednym swoim chomikiem,który tak uporczywie gryz? pr?ty a reszta zadowala?a si? ga??zkami czy ogólnie nie mia?a takiej ochoty.
Zazwyczaj s? czym? pomalowane - tylko czym,coby nie zaszkodzi?o myszkom.
Mog?y by siedzie? w akwa ale tam ni pojnika przyczepi? ni ko?owrotka wi?c musia?yby by? w tej a po jakim? czasie nazbiera?abym na Dun?[ju? zaczynam ale jednak pies czy królik to moje w?asne wydatki :razz: ].
Z góry dzi?kuj? za odpowiedzi,istnieje mo?liwo?? nie malowania jej ale nie ?adnie to wygl?da 8)
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-30, 11:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-05-08, 18:00   

Agata. napisał/a:
w akwa ale tam ni pojnika przyczepi? ni ko?owrotka

Poide?ka s? te? do akwarium z przyssawk?. A ko?owrotek nie musi wisie? tylko s? stoj?ce te?.
Ja zamiast malowa? pr?ciki to bym odkazi?a czyt wygotowa?a klat? wraz z pr?cikami i wrzuci?a nowego zwierzaka :P Tyle z moich przygotowa? ^.^ Gor?ca woda pozb?dzie si? bakterii a i nie ma ryzyka, ?e wybierze si? z?? farb?.
Mo?e kto? inny jeszcze co? wymy?li ale ja bym tak zrobi?a albo kupi?a now? klatk?/ u?y?abym akwa.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2009-05-09, 16:57   
   Myszy: brak


Poide?ko ju? mam na drucik do pr?tów,ko?owrotek kupiony te? do przymocowania do pr?tów.
Chcia?abym si? dowiedzie? czy macie poj?cie czym s? pomalowane nówki - bo czym? s? a jako? tak? farb? bym zdoby?a bo to nie ?adnie wygl?da i mo?e zacz?? rdzewie? :]
_________________
"The fate of animals is inextricably linked with the destiny of man.."

Daisy['],Ruda['],Ksenia['],Buba['],Iluzja['],Indy[']
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-05-09, 17:18   

Agata. napisał/a:
Poide?ko ju? mam na drucik do pr?tów,ko?owrotek kupiony te? do przymocowania do pr?tów.

No ale w sumie nowe poide?ko i nowy ko?owrotek by Ci? wysz?y ok 15z? :P

ale jak ju? tak bardzo chcesz farb? to prosz? ;)
Farba HAMMERITE, najlepiej pój?? do sklepu z farbami i poprosi? o nietoksyczn? i zapyta? o farb? nieszkodz?c? dzieciom lub gryzoniom, bo je?eli nie b?dzie toksyczna dla dzieci to i dla zwierz?t :]
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2009-05-09, 19:09   
   Myszy: brak


I bardzo dzi?kuj? ! :wink:

Jednak z do?wiadczenia odnios?am to ?e akwarium ju? w razie wyj?tkowych sytuacji bo moje jest do?? du?e i ci??kie - co wynika ?e ci??ko si? sprz?ta :razz:
A klatka jest niby nowa a tylko przez jednego szkodnika tak urz?dzona i szkoda mi jej wyrzuca? jeszcze 8)
_________________
"The fate of animals is inextricably linked with the destiny of man.."

Daisy['],Ruda['],Ksenia['],Buba['],Iluzja['],Indy[']
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-05-09, 20:56   

Agata. napisał/a:
bo moje jest do?? du?e i ci??kie - co wynika ?e ci??ko si? sprz?ta

No ja mam 110/60/50 akwa i wcale tak ?le si? nie sprz?ta xD Zawsze mo?na wyj?? trociny r?kami a reszt? odkurzaczem przelecie? i mokr? szmatk? przelecie?, pó?niej na sucho i czy?ciutko :P No ale to te? zale?y ile kto ma czasu na sprz?tanie itd Chocia? czym wi?ksze akwa tym tak na prawd? rzadziej si? sprz?ta, bo wi?ksza powierzchnia :)
No klatki jasne, ?e szkoda wyrzuca? chocia? mo?na poczeka? a? przyda si? na co? innego ;) Ja mam jedn? klatk?, dwa faunaboxy, transporterki dwa, akwaria dwa i nie u?ywane, bo wiem, ?e czasami si? przydaj? :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
lex 
M?ody Myszaty
Just say yes!


Imi?: Olga
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 19
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-31, 00:25   
   Myszy: Babu, Sienna, Budda, Mocca i 12 malu?kich


do czyszczenia akwa bardzo dobrze sprawdzaj? sie ma?e ?opatki do czyszczenia kuwet dla kotów. Nie trzeba wtedy wybiera? trocin r?kami.

Mam pytanie. Z okazji znacznego powi?kszenia mysiarni siostra podarowa?a mi klatk?.
Jest ?wietna, trzy pi?tra, na po?owie szczebelki a na drugiej plastikowa pod?oga i tak ka?de pi?tro. Pi?terka po??czone schodami i spr??ynkami, ale jest mo?liwo?? zamkni?cia i posiadani trzech oddzielnych mysich mieszkanek. Jedyny problem jest taki, ?e niektóre miejsca s? pordzewia?e, odskroba?am rdz? i wyczy?ci?am, wiec teraz te miejsca s? po prostu poobdzierane. Mo?e tak zosta??

nie przeszkadza mi ze brzydko wyglada, nie robie muzeum, ale nie chce ?eby by?o to dla nich szkodliwe.
_________________
Say this is it! Don't say maybe, don't say no. Don't say hold on, don't say slow!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT