AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy myszy wymiotuj?
Autor Wiadomość
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2010-01-29, 21:11   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


odgrzebuje stary temat bo moja mysz ... zwymiotowa?a. Albo co? jej z pyszczka wysz?o. wygl?da?o jak ci?gn?ca si? ma?, kolor zielonkawo bia?y. Ju? my?la?am ?e po niej ale po godzinie wszystko si? uspokoi?o i mysza u mnie na r?kach poszala?a troch?. Dodam ?e myszka ma przynajmniej trzy guzy. W tym pod pyszczkiem. Dodatkowo jest staruszk?.
Mozliwe ?e guz p?k? albo cos takiego i myszce pyszczkiem wysz?o?
_________________
Mice are nice :)
 
 
red 
M?ody Myszaty


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-02-08, 14:25   
   Myszy: Belhar [']


flea,
A uspokoilo sie? Bo moj Belhar ma dzis ten klopot... DOKLADNIE takie same objawy. Tylko jest mlody, nie ma guzow ani nic... Z poczatku to bylo co chwile - te "torsje". Teraz miewa co jakis czas tylko, wiec chyba sie wszystko uspokaja. Wymeczylo go, jest spokojniejszy niz zawsze. Nie lata jak perszing, tylko raczej lazi. Wskoczyl na hamak, wlasnie sie myje.
Zaczelo sie wszystko jak obgryzal dzwonek. Zaraz mu go zabralam, tak samo jedzenie. Dalam tylko suchy chleb no i wode oczywiscie. W nocy wypil prawie pol poidla, dzis jeszcze nie widzialam zeby tam zagladal (choc wody mu dolalam), ale spalam do 13, wiec... Ciezko mi okreslic cokolwiek. Mam nadzieje, ze to nic zlego :sad:

EDIT: zalatwia sie ok. Bobki maja normalna konsystencje, wiec wykluczam zatrucie pokarmowe.
 
 
Alishia 
Mysi Rozmówca


Imi?: Agnieszka
Wiek: 39
Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 273
Skąd: Legionowo
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-02-08, 14:39   
   Myszy: Fama, Amfa


Radz? i?? do weta, jak myszce co? z pyszczka wycieka to raczej nie wró?y to dobrze.
Napisz co powiedzia? wet.
 
 
red 
M?ody Myszaty


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-02-08, 15:28   
   Myszy: Belhar [']


Pospal i sie uspokoilo. Wcina wlasnie suchy chlebek. Wody tez popil. Szuka lepszego zarelka, ale micha pusta. Tylko chyba sobie pozakopywal w trotkach pare platkow i jakichs ziarenek.
Wraz z lilith doszlysmy do wniosku, ze musial sie zadlawic i dlatego. Nie ma innych opcji po prostu. Zatruc - nie mial sie czym. Przeciagi - brak, nie jest na nie absolutnie narazony. Detergenty - odpadaja, jeszcze ich nie uzywalam. A rano skikal, przekopywal wiorki, szalal w kolowrotku. To sie zaczelo nagle i skonczylo nagle. Ale co sie strachu najadlam to sie najadlam... Miejmy nadzieje, ze sie nie powtorzy i juz z gorki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT