AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 21:38
Czy mo?na trzyma? razem mysz kolczast? i myszoskoczka
Autor Wiadomość
pawsoch 
Szara myszka
pawsoch


Wiek: 46
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 6
  Wysłany: 2006-08-10, 08:19   Czy mo?na trzyma? razem mysz kolczast? i myszoskoczka

TRWA?O TO MIESI?C CZASU, ALE EFEKT JEST WSPANIA?Y....GDY WIDZ? JAK RAZEM ?PI? PRZYTULONE. MOWA O MOICH ZWIERZACZKACH - STIUARD (RUDA, NIEUFNA, WREDNA MYSZ KOLCZASTA ;-) SAMIEC) I ULA (ULA-CZARNULA, PRACOWITA, MILUTKA I SZYBCIUTKA- SAMICZKA MYSZOSKOCZKA). NA POCZ?TKU NIE INTERESOWA?Y SIE SOB?, MIA?Y TAK? MO?LIWO??, PONIEWA? MIESZKAJ? W 80L AKWARIUM, Z BARDZO DU?? ILO?CI? ATRAKCJII (POZIOMY, RURY, KAMIENIE, DREWIENKA, ROLKI PAPIERU), PÓ?NIEJ, GDY ULA PRZEBIEGA?A TO RUDY K?SA? J? W OGON (TO CHYBA Z ZAZDRO?CI GDY? KUPI?EM GO JU? BEZ OGONA) ZA, CO ONA ODP?ACA?A MU SI? TARGAJ?C GO ZA WIELKIE USZY. ULA W SZYBKIM TEMPIE ZAPANOWA?A NAD TERRARIUM SPYCHAJ?C STIUARDA DO "KANA?ÓW", KTÓRY PRZYGL?DA? SI? Z ZACIEKAWIENIEM JAK SAMICZKA PO SWOJEMU URZ?DZA TEREN. CI???, KOPA?A, ROZWALA?A, BIEGA?A - STIUARD WYDAWA? SI? BY? DLA NIEJ POWIETRZEM - TYLKO CZASAMI DAWA? O SOBIE ZNA?, GDY JEJ OGON PRZEMKN?? MU KO?O WIELKICH W?SÓW. ULA GANIA?A GO PO TAKIEJ AKCJI PO CA?EJ KLATCE - NIE MIA?A SZANS MIMO TEGO, ?E BY?A SZYBSZA NA PROSTYM ODCINKU - STIUARD TO AKROBATA ZE WSPANIA?YMI CHWYTNYMI R?CZKAMI, CO DAWA?O MU OGROMN? PRZEWAG? W CZASIE UCIECZKI! GDY WYCHODZI?EM Z DOMU ROZDZIELA?EM JE, GDY WRACA??M PILNOWA?EM ?EBY SYTUACJA SI? NIEZAOSTRZY?A. MIN??Y CZTERY TYGODNIE OD "EKSPERYMENTU" PO??CZENIA ICH DOMKÓW W JEDNYM AKWARIUM I EFEKT JEST WSPANIA?Y! TERAZ JU? DBAJ? O SIEBIE NAWZAJEM, ?PI? PRZYTULONE, JEDZ? RAZEM, TYLKO ULKA SPRZ?TA, KOPIE I GRYZIE WSZYSTKO SAMA. JEST SUPER (MAM NADZIEJE, ?E DZIECI MIE? NIE B?D? ;-) !!!)
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-06, 16:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-08-10, 09:40   

gratuluje
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Tulaa 
Mysi Bywalec



Hodowla: Tulaa-Mi
Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-08-10, 10:01   
   Myszy: Xoxo, Deva, Ew.Sukces, Eye of the tiger, Bliski, Córka proboszcza, Maya, Bardzo ?adna, Edynburg etc.


Wielkie gratulacje:)
_________________
Hodowla Tulaa-Mi
www.tulami.republika.pl
Zapraszam.
 
 
 
pawsoch 
Szara myszka
pawsoch


Wiek: 46
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-08-10, 10:25   

CHCIA?BYM JESZCZE DO TEGO TOLERANCYJNEGO TOWARZYSTWA DO??CZY? BIA?? MYSZK? LABORATORYJN? LUB JAPONKE (ZASTANAWIAM SI? JAK? P?E?? CHYBA SAMICZKE - TYLKO JEST PYTANIE CZY Z MYSZ? KOLCZAST? NIE B?D? MIA?Y DZIECI ? :-) BO TROSZK? BY SI? ZAG??CI?A ATMOSFERA!). MAM DU?O CIERPLIWO?CI WI?C NAPEWNO SI? UDA !!!
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-10, 14:28   

Wiesz,lepiej nie ryzykowa?.Takie ??czenie zwierz?t ró?nych gatunków to wielkie ryzyko.Ja bym nie nara?a?a zwierz?t...I pliss,wy??cz Caps Locka.
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-08-11, 00:04   

Robisz bardzo ?le, to sa inne gatunki, maja inne upodobania ?ywieniowe i w ogóle s? zupe?nie nie podobne. Nie powiniene? trzymac ich razem, bo którego? dnia znajdziesz jedno z nich martwe, ale twoja sprawa. Tez prosze o wy??czenie capsa, bo nie lubimy tutaj jak kto? na nas krzyczy, a ty to robisz...
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
pawsoch 
Szara myszka
pawsoch


Wiek: 46
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-08-11, 07:37   

:? Na suchej karmie, któr? kupuj? jest napis "dla myszy i myszoskoczków", wi?c chyba maja podobn? diet? :-/ a to, ?e s? do siebie nie podobne to potrafi? stwierdzi?. To, ?e zaprzyja?ni?y si? wida? odrazu, wi?c nie wiem, dlaczego wypisujesz takie teksty w stylu
KasiaB. napisał/a:
którego? dnia znajdziesz jedno z nich martwe
nikt wcze?niej tego nie próbowa? i nie opisywa?, wi?c nie by?o takiego precedensu, na którym mog?aby? bazowa? swoj? wypowied?. Bardzo du?o sp?dzam czasu ze swoimi zwierz?tkami obserwuj?c ich zachowanie. Nie wydaje mi si?, ?em mog?oby co? si? im sta?. B?d? Was informowa? o ?yciu Stiuarda i Uli nabierz?co. Pozdrawiam
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-11, 14:00   

hej nikt tu odrazu niewydziera si? na Ciebie ?e robisz ?le my tylko próbujemy Ci pomóc a dok?adniej pomóc twoim myszkom takie mieszanki mog? by? pocz?tkiem bardzo s?abych genów a w dodatku mysz nierasowych niewiadomo jakie myszki mog? si? urodzi?..
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-11, 14:12   

Karolina,to s? dwa zupe?nie inne gatunki i tu nawet rasowa mysz nie 'pomo?e'.Nie powinno tak si? miesza? ...
 
 
Tomas 
M?ody Myszaty
Tomas



Wiek: 39
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 23
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2006-08-11, 14:15   

oj juz nie naskakujcie tak na faceta ;-) jesli by?y razem od ma?ego to nie powonno by? zle w ko?cu nawet pies z kotem mog? sie polubi? i akceptowa?...a co do?aczania kolejnej myszki to ju? chyba nienajlepszy pomys?. Pozdrawiam
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-11, 14:22   

ja niemam nic przeciwko ?eby te myszki by?y razem! ale z rozmnarzaniem ich jestem zupe?nie nastawiona odwrotnie!
 
 
pawsoch 
Szara myszka
pawsoch


Wiek: 46
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-08-11, 14:41   

nie zrozumia?y?cie mnie dziewczyny, pyta?em czy kolczasta z laboratoryjn? mog? mie? potomstwo - po to, ?eby do samca nie dopuszcza? nowej samiczki !
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-11, 14:46   

To wtedy powsta?by inny gatunek...Nie wolno.
 
 
pawsoch 
Szara myszka
pawsoch


Wiek: 46
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-08-11, 14:59   

No ale chyba o to, ?e mysz kolczasta z myszoskoczk? b?d? mia?y potomstwo nie musze si? martwi? ? Bo je?li chodzi o te sprawy to Stiuard tylko sie przytula do Uli i raczej nie dobiera si? do niej ;)
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-11, 15:14   

No nie wiem ... Je?li si? do siebie nie dobieraj?,to raczej nie ;) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT