AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe zwierzaczki zawita?y :-)
Autor Wiadomość
wega 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 25
Wysłany: 2006-08-10, 16:28   Nowe zwierzaczki zawita?y :-)

Witajcie, dzi? zawita?y w moim domu dwie myszki, Pixie i Dixie :D Pixie jest br?zowa, z ma?? plamk? na grzbiecie, Dixie jest ?aciata. Ju? si? wprowadzi?y do swojego nowego mieszkanka (maj? klatk?). Mam jednak nadal pewne w?tpliwo?ci.

1. Ile jedz? myszki? Czy miseczka ziarenek (?redniaca to gdzie? 6 cm, g??boko?? ok 3cm) wystarczy, czy potrzeba im wi?cej? Oczywi?cie do tego dojd? ?wie?e warzywa, itp.

2. Czy myszki, które wcze?niej pi?y z poide?ka z kulk? potrafi? pi? z innego? Mam w?a?nie jakie? inne poide?ko - gdzies wyczyta?am, ?e woda utrzymuje si? w nim na zasadzie napi?cia powierzchniowego, nie wiem, jak inaczej mog? je opisa?. Zastanawiam si? tez, czy póki co nie da? myszkom miseczki z wod? - tak na wszelki wypadek?

3. Chcia?am myszkom da? do klatki ga???, by mog?y si? po niej wspina? - czy s? jakie? gatunki drzew, których nale?y unika??

Dzi?ki za pomoc :D
_________________
"Niewiedza nie oznacza g?upoty, podobnie jak ciemno?? ?lepoty"
 
 
 
Tulaa 
Mysi Bywalec



Hodowla: Tulaa-Mi
Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-08-10, 16:44   
   Myszy: Xoxo, Deva, Ew.Sukces, Eye of the tiger, Bliski, Córka proboszcza, Maya, Bardzo ?adna, Edynburg etc.


My?le ze miseczka w zupe?nosci wystarczy,z wodopoju na 100% naucz? si? pi?:){mia?am tak z chomiczkiem} no...a co do ga??zek...to by? ju? taki temat:)
_________________
Hodowla Tulaa-Mi
www.tulami.republika.pl
Zapraszam.
 
 
 
wega 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 25
Wysłany: 2006-08-10, 17:15   

Dzi?ki, poszukam :D
_________________
"Niewiedza nie oznacza g?upoty, podobnie jak ciemno?? ?lepoty"
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-08-10, 17:33   

Witam i pozdrawiam
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
ogryzek 
Mysi Bywalec
<:3)~



Imi?: Olga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2005
Posty: 189
Skąd: Z.G.
Wysłany: 2006-08-10, 20:34   
   Myszy: Sith (*)


witam
_________________

gg 3474439 l e-mail ogryzek8@o2.pl
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-10, 20:59   

hej;) witamy na forum znami dowiesz si? wszystko o myszkach!!!!(ja te? by?am bia?a na temat myszek a teraz wiem o nich wszystko dzi?ki wszystkim tu na forum)
 
 
wega 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 25
Wysłany: 2006-08-11, 13:42   

Czy mo?ecie poda? mi link, w którym temacie by?o co? o ga??zkach dla myszek? Nie potrafi? tego znale??, a wkrótce chc? moim myszkom co? takiego wstawi? do klatki. Maj? na razie hu?tawk? z rolki po papierze, ale chc? im zapewni? ciut wi?cej rozrywki :D

Mam te? jeszcze pytanie...Jak karmicie swoje myszki? Raz, dwa razy dziennie? I ile dajecie im warzyw? Czy owoce mozna im dawa? codziennie? mam na my?li kawa?ek jab?ka czy gruszki?

B?d? wdzi?czna za pomoc!
_________________
"Niewiedza nie oznacza g?upoty, podobnie jak ciemno?? ?lepoty"
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-11, 13:53   

linku nieznam mo?e da ci go kto? inny ale s?dze ?e je?li nasypiesz pe?n? miseczke karmy dla myszek(suchej) to im starczy tak owoce mo?na podawa? codziennie pami?taj?? o usuwaniu resztek owoców z poprzedniego dnia bo gnii?ce i zple?nia?e owoce pozostawione przez d?uszy czas w klatce s? niebezpieczne dla myszek doradzam ci te? ?e jedn? z najlepszych9moim zdaniem) mimo ?e nietanich karm jest firma Vitapol moie myszki oraz chomiki najbardziej lubia?y i lubi? t? karme poniewa? zawiera wszystko co powinna mie? karma oraz specialny dodatek,,Energy +'' co daje si?e i witalno?? naszym zwierzaczkom no noto tyle..
 
 
Tomas 
M?ody Myszaty
Tomas



Wiek: 39
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 23
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2006-08-11, 14:34   

witam Wega
 
 
 
Tomas 
M?ody Myszaty
Tomas



Wiek: 39
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 23
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2006-08-13, 11:37   

w
wega napisał/a:
A propos: czy o w?asne ?ywienie te? dbacie tak jak o myszki? Zwracacie uwag?, czy chleb jest pe?noziarnisty, bez ulepszaczy? Czy serek pochodzi z ekologicznie czystych regionów?...


Wega ale? oczywi?cie ;) ) a co sobie my?la?a?, ?e jemy co popadnie ;-) ja np ?adnych vitapoli i innych temu podobnych nie ruszam ;) Tylko sam? zdrow?, hermetycznie zamkni?t? ?ywno?? ;-) ok czasami sie skusze na wi?ksz? ilo?? slodyczy :P ale na to ju? nie ma rady ;-) Pozdrawiam pani? M?dr? i doros?? ;) )) hehe
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-13, 14:33   
   Myszy: tak


wega napisał/a:
Czy mo?ecie poda? mi link, w którym temacie by?o co? o ga??zkach dla myszek?


http://www.webplus.net.pl...?t=573&idm=5136

Witaj, popróbuj? co? pok?binowa?, ?eby temat sensownie podzieli?, wi?c si? nie przestraszcie... :P (Bo do wiadomo?ci wegi, to dzia? w którym si? witamy, a nie pytamy.)
 
 
 
wega 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 25
Wysłany: 2006-08-13, 15:44   

Tomas napisał/a:
Pozdrawiam pani? M?dr? i doros?? ;) ))


A bardzo dzi?kuj? :D Z doros?o?ci? si? zgodz?, z t? m?dro?ci? to ró?nie bywa... :wink:
_________________
"Niewiedza nie oznacza g?upoty, podobnie jak ciemno?? ?lepoty"
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-13, 18:06   
   Myszy: tak


Reszta postów z tego tematu do??czone do tematu "Najlepsza firma karm dla gryzoni(myszek)". Temat o owocach, itp. jest tu: http://www.webplus.net.pl...?t=265&idm=5136

Prosz? o zadawanie pyta? w odpowiednich tematach, je?li nie da si? znale?? o za?o?enie tematu, a administracja w razie czego po??czy (tylko nie tematu na 50 ró?nych tematów).

wega napisał/a:
2. Czy myszki, które wcze?niej pi?y z poide?ka z kulk? potrafi? pi? z innego? Mam w?a?nie jakie? inne poide?ko - gdzies wyczyta?am, ?e woda utrzymuje si? w nim na zasadzie napi?cia powierzchniowego, nie wiem, jak inaczej mog? je opisa?. Zastanawiam si? tez, czy póki co nie da? myszkom miseczki z wod? - tak na wszelki wypadek?

Ciekawe czy to u mnie. Mas? czasu si? zastanawia?am jak to inaczej, pro?ciej okre?li? i si? nie uda?o... :P Miseczk? zawsze mo?na da? je?li si? obawiasz i tak si? naucz?.

P. S.
karolinalol napisał/a:
ja te? by?am bia?a na temat myszek a teraz wiem o nich wszystko dzi?ki wszystkim tu na forum

To jeste? pierwsz? wszechwiedz?c? w tym temacie osob? jak? znam... :P
 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-08-13, 21:45   

Witaj Wega, mi?o, ze jestes nast?pn? zamysion?... :)

Karolino, ja si? ca?y czas ucz?, a ty wszystko wiesz? bardzo ciekawe... :lol:
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-14, 10:15   

Kasiu mi chodzi?o o podstawowe rzeczy na temat myszek niewiem jeszcze wszystkiego ale wiem wi?kszo??!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT