AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak d?ugo ?pi mysz
Autor Wiadomość
suzie 
M?ody Myszaty


Imi?: Zuzia
Wiek: 29
Dołączyła: 31 Paź 2009
Posty: 42
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-03-01, 15:16   
   Myszy: Antonina [*], Nowalia, Utopia


No to ?wietnie.
A by?a? u weterynarza? Jednak czasami warto pój?? na wizyt? kontroln?. To ju? twoja decyzja. ?ycz? Elvisowi zdrowia. :wink:
 
 
 
Ejcia 
Starszy Myszaty
Eyjafjallajökull : P



Imi?: Ela
Dołączyła: 11 Gru 2009
Posty: 88
Skąd: P-ce
Wysłany: 2010-03-01, 21:31   
   Myszy: biegaj? po T?czowej ??ce [*]


:grin: To teraz mi?ego oswajania. Powodzenia i pozdrawiam.
_________________
Jak do mnie mówisz, to milcz!
Pisz? poprawnie po polsku
.

Franio \biegajcie kochani /
Benio \po T?czowej ??ce/ <3
 
 
 
emilkaa 
Szara myszka


Imi?: Emilia
Wiek: 35
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-02, 23:20   
   Myszy: Elvis :)


suzie, jeszcze nie by?am, ale chyba przejd? si? jako? mo?e w pi?tek. Musze tylko znale?? jakiego? weta w mojej okolicy.
Ejcia, dzi?ki, jak na razie idzie ca?kiem nie?le ;)
 
 
springapple 
Szara myszka


Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-04-09, 13:29   

Mam bardzo podobna sytuacj? ze swoim Myszo?akiem, ale poniewa? jest u mnie zaledwie od wczoraj k?ad? to na karb stresu. Nie zmienia to faktu, ?e nieco si? niepokoje tym bardziej, ?e to moja pierwsza mysz.
 
 
bartek14
Szara myszka


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-06-19, 08:01   

spokojnie.Moja mysia idzie czasem spa? nawet o 10 rano, a budzi si? dopiero o 21-22. :m:D: Wi?c nie ma si? o co martwi?, bo kazda mysia ustala sobie swój w?asny tryb ?ycia jaki jej pasuje.(je?i mysia jest krótko w nowym miejscu to mo?e by? poekscytowana lub jeszcze mo?e sobie nieustali? jak chce spa?, ale zrobi to w ci?gu 4 dni)
 
 
lola330 
Szara myszka
Szlona nstoltka



Imi?: Elcia
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: Wro?aw
Wysłany: 2010-10-15, 12:55   
   Myszy: Hera i Krystyna


Moje myszy ?pi? ok 10 - 12 godzin dziennie. :lol: :m:): :smile:
 
 
LittleMouse 
Szara myszka


Imi?: Kasia
Wiek: 28
Dołączyła: 19 Paź 2010
Posty: 13
Skąd: Wrze?nia
Wysłany: 2010-10-19, 13:29   
   Myszy: Julia i Roman;D


Mam dwie myszki:) Jedna potrafi nie spac pol dnia i biegac cala noc;D a druga jest strasznym spiochem i przespi prawie caly dzien a w nocy pobiega z godzinke i pojdzie spac i tak w kolko;) Wydaje mi sie ,ze moze tez na to wplywac ilosc atrakcji jakie ma w klatce/akwarium itd;)
_________________
"(...)je?eli mnie oswoisz, staniemy si? sobie potrzebni. Wtedy b?dziesz dla mnie jedynym na ?wiecie i ja b?d? dla ciebie jedynym na ca?ym ?wiecie. Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoi?e?." Antoine de Saint-Exupéry "Ma?y Ksi???"
 
 
 
Krasotka 
Szara myszka


Imi?: Nika
Wiek: 35
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-04, 21:00   
   Myszy: Ping i Pong


Ja na temat moich myszy, ale, ?e o spaniu, to podczepiam si? pod ten temat, ?eby nie tworzy? kolejnych. ;) Moje myszy mam od wczoraj, wi?c nie mia?am nawet jak ich oswoi?, bo... ca?y czas ?pi?, albo si? chowaj? w domku. Ju? wyczyta?am na forum, ?eby wyj?? domek, co te? uczyni?, jak tylko si? obudz?. Teraz taki ?liczny czarny pyszczek z domku wystaje i zamkni?te oczka... Matko, nie s?dzi?am, ?e myszy mog? by? takie urocze i fascynuj?ce(nawet jak ?pi? ;) )!!!

Czy to normalne, ?e one CA?Y CZAS ?pi?? Jest 21, a tylko co? ko?o 14 próbowa?y wychodzi? z domku i zaraz si? chowa?y, jak moja wielka g?owa wolno skrada?a si? do klatki, ?eby je poobserwowa?. Co ciekawe, Pong(czarnulek) wychodzi? z domku na moje cichutkie nawo?ywanie(co? jak cmokanie, tyle, ?e cichute?kie)...
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-03-04, 21:05   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


To zwierzaczki nocne, a poza tym nie oswojone, wi?c pewnie dopiero w nocy wyjd? naje??, napi? si? i pobawi?. Ogólnie mysz ?pi (podobno) oko?o 13 godzin. Moje ?pi? od oko?o 7-8 rano do mniej wi?cej 18-19.

Ale na pocz?tku te? nie by?y zbyt aktywne, dopiero z czasem przesta?o im przeszkadza?, ?e ja si? po pokoju ruszam i co i raz czym? ha?asuje.

Hmmm, a co do tego wyci?gania domku to nie wiem czy to taki dobry pomys?. Bo one musz? mie? jak?? kryjówk?,gdzie czuj? si? bezpiecznie.
 
 
Krasotka 
Szara myszka


Imi?: Nika
Wiek: 35
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-04, 21:10   
   Myszy: Ping i Pong


Maj? duuu?o siana. To takie moje przyzwyczajenie z hodowania ?winek morskich w dzieci?stwie. ?winki jedz? sianko i lubi? si? w nim mo?ci?, wi?c jak posz?am do zoologa po rzeczy dla Pinga i po Ponga, to jedn? z pierwszych rzeczy, jakie z?apa?am by?o sianko. Pong od razu po wyj?ciu z pude?ka sklepowego dziabn?? mnie w paluch(ale, ?e z?bki malutkie, to bola?o tylko troszk?, wi?c na szcz??cie, mimo zaskoczenia, po?o?y?am go bardzo spokojnie na sianku) i znikn?? w domku, a Ping si? zakopa? w sianku i dopiero jak sama go naprowadzi?am d?oni? na domek to si? tam schowa?. Czyli, chyba wyj?cie tego domku to nie taki g?upi pomys?, ale mog? si? myli?. ;)
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2012-03-04, 21:20   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


Ja bym nie wyjmowa?a domku.
 
 
Krasotka 
Szara myszka


Imi?: Nika
Wiek: 35
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-04, 22:16   
   Myszy: Ping i Pong


Nie wyj??am domku, chocia? ch?opcy wyszli na kilkuminutowy spacer. Nie by? zbyt d?ugi, ?eby bez potrzeby ich nie stresowa?. No i te? nie by?o ?atwo zapanowa? nad dwiema myszami na raz ;) Wstawi?am im kawa?ek pie?ka do klatki. Ciekawa jestem, czy b?d? si? po brzozie wspina? :)
_________________
 
 
Lilth_Seth 
Szara myszka


Imi?: Zuza
Wiek: 29
Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-04-02, 21:40   
   Myszy: Merry, Meggi


O dobrze, ?e jest taki temat. Zauwa?y?am, ?e Merry, która jest ju? oswojona w sumie i ca?kiem ?wawa mimo, ?e ma?y t?u?cioch si? z niej zrobi?, jak by?a sama lata?? jak szalona po klatce, wspina?a si?, etc. Niedawno dosta?a kole?ank?, Meggi i z tego co widz?, ca?y czas siedz? w domku obydwie. Czasem wyjd?, pospaceruj? si? po ca?ej klatce i wracaj?. Nawet z Merry straszny le? si? zrobi?. :c
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-27, 13:43   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-10-31, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-07-27, 14:20   

Ja zauwa?y?am ?e moje padaj? dos?ownie w ukropy wi?c moim skromnym zdaniem my?l? ?e mo?e .
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT