AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderatorzy
Autor Wiadomość
Krystak 
M?ody Myszaty


Imi?: Krystian
Wiek: 29
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 17
Skąd: ?ód?
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-03-28, 15:37   Moderatorzy

Mam takie pytanie,czemu wszystkie moderatorki/moderatorzy s? tak strasznie ca?y czas niezadowoleni z ?ycia?
Co cz?owiek (nowy) nie napisze to jest wielki bunt! ?e jak on w ogóle ?mia? tak napisa?...
Albo g?upie teksty typu: opcja szukaj nie gryzie, sorry ale to poziom nawet nie przedszkolaka...
Najbardziej niezadowolona jest Kana,ci?gle blokuje tematy ,sypie te teksty.Forum jest fajne ale psuj? oni ca?a atmosfer?.Je?li np. kto? chce zada? pytanie to czemu po prostu nie mo?na odpowiedzie? i da? spokój?
Wiecie je?li kto? mia?by szuka? konkretnej odpowiedzi na swoje pytanie to nie wiem czy 2 godz.by mu starczy?y...
Nie mo?na tego zmieni?? Poprawi??
Ps.Pewnie która? moderatorka zaraz bloknie temat ale nic...
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-28, 18:14   

Ja ju? w innym temacie si? na ten temat wypowiedzia?am, ale powtórz?. Równie? widz? na tym forum spor? dyskryminacj? nowych u?ytkowników i wywy?szanie si? tych starszych wyjadaczy, a zw?aszcza moderatorów... To nie jest ani mi?e, ani fajne, ani nawet ?mieszne, co by po?mia? si? dla rozrywki.
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-28, 18:49   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Co do tego "opcja szukaj nie gryzie" to pomy?lecie ?e jeste?cie noi i dlatego tak mówicie ;) Gdybym mia?a codziennie trzem osobom opisywa? ten sam problem na innym w?tku po 20 linijek to forum by zaraz pad?o. Nie znios?oby obci??enia tak? ilo?ci? tematów A s? takie tematy co si? powtarzaj? do czterech razy dziennie a by odpowiedzie? zaj??oby to stron?! :)

Regulamin nawet nakazuje poszukanie, i je?li temat istnieje to nie powinno si? tworzy? takiego samego. Takie jest prawo tego forum a moderator ma podporz?dkowywa? do niego osoby. To nie jest jego widzi mi is? tylko ma taki paragraf ;)

Ja rozumiem ?e jest problem z t? opcj? szukaj, ale na prawd? wa?kowa? codziennie dlaczego nie wolno samiczki z samczykiem albo czym je karmi? i pisa? o tym kartk? A4 to bym ju? czasu nie mia?a :) Szybciej mi jest podes?ac linka do tematu i zaj?c si? pomaganiem na zupe?nie nowe tematy
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-28, 18:57   

Nikita, co innego grzeczne upomnienie, a co innego chamska odzywka [nie wulgarna, nie myli?], ?e jak to to to, to ty nie wiesz?

I wytykanie takich drobnostek, jak b??dy ortograficzne... no przepraszam bardzo... Akurat w ma?ym stopniu mnie to dotyczy [ma?o pyta? zadaj?, pewnie dlatego], ale jak czytam jak moderatorzy odpisuj? innym osobom, to r?ce mi na prawd? opadaj?.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-28, 21:20   

My?l?, ?e Moderatory wezm? pod uwag? Wasze opinie w pewnym sensie s?uszne ALE i nie do ko?ca ;) Otó? jak wspomnia?a Nikita - nie jest ?atwo ci?gle pisa? tego samego... A te ,,chamskie" odzywki sami by?cie zacz?li stosowa? po jakim? czasie, gdy np. kto? zada? tak ( ehem u?yj? tego s?owa) bzdurne pytanie jak: czym karmi? mysz? No sorrrry... po pierwsze - skoro kupi? mysz to chyba wypada?oby to wiedzie? nie z forum, a ogólnie. Nawet g?upia pani sprzedawczyni z zoologa wie co jedz? myszy. A dwa tak podstawowy temat jest na pierwszej stronie w dziale: ?ywienie, wi?c pytanie nie nasuwa si? nawet z tak wstydliwej niewiedzy, a z cholernego lenistwa :P No bo sorry, nigdy nie uwierz? ( i sami by?cie nie uwierzyli ), ?e kto? przeszuka? caaaaalusie forum i nie znalaz? odpowiedzi, no prosz? Was :D to by?oby wr?cz komiczne kiedy to okazuje si?, ?e ten w?a?nie temat jest zaraz po wej?ciu na forum. Wi?c nie dziwcie si?, ?e ludzie si? irytuj? takimi b?ahymi pierdo?ami, czyt Modzi :) KA?DEGO by kiedy? to doprowadzi?o do sza?u, no bo ile mo?na pisa? to samo... Serwer nie mo?e by? obci??any tyloma takimi samymi pytaniami, za to si? p?aci, trzeba to usuwa?, pilnowa? aby ?adna owca zamiast na prawd? nie szuka?, a wr?cz zajrze? do odpowiedniego dzia?u gdzie wszystko jest na tacy w PIERWSZYCH TEMATACH i przeczyta? to co j? interesuje.
Po?yjecie, zobaczycie :) Ja nie z?o?liwie ani nic. Pisz? tylko jak jest. Na prawd?, kiedy? by?o to ?agodniej, ale odk?d przychodz? osoby, które zamiast samemu poczyta? od razu pisz? bez zastanowienia byle jaki temat my?l?c, ?e tu wszyscy b?d? bi? si? kto ma pierwszy odpisa? to cz?owiek ma po prostu dosy?.
Przypominam te? wszystkich ura?onych, ?e tak jest nie tylko na tym forum. Gdyby nie by?o dyscypliny i jakiego? porz?dku to zapewniam Was, ?e nikt by Wam wtedy nie pomóg?, bo nie wiadomo by by?o gdzie w ogóle szuka? odpowiedzi, a zamiast forum o myszach zrobi?by si? burdel i tyle. :P

Pami?tajcie te?, ?e warto najpierw samemu pomy?le? i si? zastanowi? czy przypadkiem Wy równie? nie przyczyniacie si? do tej niemi?ej atmosfery, Modzi sami z siebie nie zaczn? na nikogo wrzeszcze?, ani jako? ?le traktowa? - inaczej nie byliby Modami nie s?dzicie? :> - to w?a?nie u?ytkownicy robi? problemy po przez swoje w?asne lenistwo, bo mówi?, ?e to nawet nie jest niewiedza tylko jedno, wielkie LENISTWO. :)

Je?li MY czyt u?ytkownicy b?dziemy stosowa? si? do regulaminu ( a swoj? drog? w?a?nie w nim o tym te? jest wzmianka jak równie? by?o wy?ej wspomniane ) to nie b?dzie problemów.

P.S. Co do pisowni to nawet nie zaczynajcie tematu ;P jak kto? bardzo chce si? broni? dys co? tam i innymi tego typu bzdetami to lepiej niech zacznie po prostu czyta? ksi??ki, a je?li to równie? za trudne zadanie to przynajmniej niech zainstaluje FF ( www.firefox.pl ) i nie b?dzie problemu. O b??dach te? jest na forum napisane i nawet jest link jak sobie z tym radzi?. A wi?c wcale nie jeste?my tacy z?o?liwi, chcemy Wam pomóc, inaczej nie by?oby forum gdyby rozmawiali tu sami specjali?ci, ale pami?tajcie, ?e ?eby dosta? m?dr? odpowied? nale?y równie? zada? m?dre pytanie czyt takie jakiego jeszcze nie by?o, napisane w miar? polszczyzn? aby by?o wiadomo o co w nim chodzi ;D i by by?y w po?cie zawarte wa?ne informacje. TO WSZYSTKO. :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
suzie 
M?ody Myszaty


Imi?: Zuzia
Wiek: 29
Dołączyła: 31 Paź 2009
Posty: 42
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-03-30, 17:35   
   Myszy: Antonina [*], Nowalia, Utopia


Zgadzam si? z Luis. Ja tak?e dostawa?am czasami nie za bardzo mi?e odpowiedzi, ale przecie? to normalne. Jakby moderatorzy zostawiali wszystkie mniej sensowne posty, to sko?czy?oby si? na tym, ?e forum myszy.info wygl?da?oby jak forum na naszej klasie. Mo?e szukanie nie jest naj?atwiejsz? spraw?, ale ludzie, po?wi??my 5-10 minut na poszukanie tego, co nas interesuje, a pó?niej zadawajmy pytania. Nie podoba wam si?, jak moderatorzy wam mówi?, ?e to ju? by?o, opcja "szukaj" nie gryzie i wytykaj? wam b??dy? Droga wolna! Nie macie przymusu dzia?ania na tym forum. To normalne, ?e kiedy tysi?czna osoba zadaje to samo pytanie, to traci si? cierpliwo??.

A co do b??dów... nawet nie ma co komentowa?. Naprawd?, co z tego, ?e macie dysortografi?, dysleksj?, dysgrafi? czy dysch?? na uczenie si? j?zyka polskiego. Radz? zaprzyja?ni? si? z ksi??kami lub, tak jak pisze Luis, zainstalowa? firefoxa. To wiele wysi?ku nie kosztuje, a innym u?ytkownikom u?atwi czytanie waszych postów.
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-03-31, 17:36   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


suzie napisał/a:
A co do b??dów... nawet nie ma co komentowa?. Naprawd?, co z tego, ?e macie dysortografi?, dysleksj?, dysgrafi? czy dysch?? na uczenie si? j?zyka polskiego. Radz? zaprzyja?ni? si? z ksi??kami lub, tak jak pisze Luis, zainstalowa? firefoxa. To wiele wysi?ku nie kosztuje, a innym u?ytkownikom u?atwi czytanie waszych postów.

hmmm... zgodz? si?, ale nie do ko?ca. denerwuje mnie wytykanie np. literówek, nie powiem kto wytyka, bo to chyba wszyscy wiedz?...
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2010-03-31, 20:53   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


Moderator tez cz?owiek i mo?e mie? ró?ny nastrój.
A tak naprawd? to pilnuj? porz?dku i tu akurat Moderatorzy robi? to dobrze. A to, ?e czasami gruboskórnie... i tak bywa.

opcja szukaj i google nie gryz?.
Nie obra?ajcie si? m?odzi sta?em :)
Krystak napisał/a:
Wiecie je?li kto? mia?by szuka? konkretnej odpowiedzi na swoje pytanie to nie wiem czy 2 godz.by mu starczy?y...

ja si? mo?e nie znam ale jak myszaka mia?am pierwszego to ca?a noc grzeba?am w necie bo wszystko chcia?am wiedzie?, potem czyta?am wypowiedzi na forach i w sumie jak mia?am ju? jaki? powa?ny problem to pisa?am. Czasami w sytuacjach kryzysowych cz?owiek zak?ada nowy temat bo nie ma czasu na szukanie i potrzebuje natychmiast odpowiedzi. Ale dzieje si? i tak ?e nowy u?ytkownik chce si? poudziela? i zak?ada tematy jak popadnie.
Osobi?cie- tez by mnie szlag trafi?.

Pozdrawiam :)
_________________
Mice are nice :)
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-03-31, 20:58   
   Myszy: Bobek


Na pocz?tku te? nie podoba?o mi si? traktowanie moderatorów, typu: takie tematy ju? by?y, google nie gryz?, opcja szukaj nie gryzie etc.
Ale teraz jak ju? troch? jestem na forum i sporo czytam, to ju? wiem, ?e moderatorzy dobrze robi?, bo po co za?mieca? forum wieloma takimi samymi tematami, czy pytaniami. :roll:
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-02, 11:39   
   Myszy: Brak


Przepraszam bardzo. Szukanie zaj??o mi 3 godziny z przerw? 15 minut na wypicie wody. Szuka?am odpowiedzi na pytanie, czy lepszy jest ?wirek, czy trociny. I si? nie dowiedzia?am, bo nigdzie tego napisanego nie by?o.
Ja zg?aszam przeciw! Moderatorzy s? naprawd? chamscy !!
Niektóre osoby dostaj? BAN za np. dwa takie same upomnienia, jeden po drugim!
To szczyt ! Jest mi smutno, gdy np.Kana na mnie naje?d?a, a mam z?y dzie? i rycz? jak g?upia, ?e nikt mnie tu nie aakceptuje. Ca?y czas boj? si?, ?eby nikt mi nic tu nie wytyka?. Nie moja wina ?e jest tutaj tyle watków i ?e jest tu tyle tematów. Ale sk?d wiece, ?e by serwer nie wytrzyma?? Nie mozna zrobi? tzn. "c.d." forum na podobnej stronie? Bardzo ci??ko jest czyta? posty z przed 3 lat :?
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2011-01-02, 13:09   

Myszata napisał/a:
Szuka?am odpowiedzi na pytanie, czy lepszy jest ?wirek, czy trociny. I si? nie dowiedzia?am, bo nigdzie tego napisanego nie by?o.
dla niektórych ?wirek, dla innych trociny!
Myszata napisał/a:
Ja zg?aszam przeciw! Moderatorzy s? naprawd? chamscy !!
jak si? kto? leni czy nagminnie ?amie regulamin to co sie dziwi? :roll:
To nie jest chamstwo tylko próba przywrócenia porz?dku.
Myszata napisał/a:
Nie moja wina ?e jest tutaj tyle watków i ?e jest tu tyle tematów
to po prostu zacznij je czyta? i ju?! To dobrze, ?e jest tyle tematów i tyle w?tków, bo mo?na znale?? praktycznie wszystkie odpowiedzi na pytania i wiele sie nauczy?!
Myszata napisał/a:
Bardzo ci??ko jest czyta? posty z przed 3 lat :?
nie ma z tym najmniejszego problemu o ile kto? posiad? umiej?tno?? sk?adnia liter w s?owa :wink: Myszata, nie przeginaj tylko po prostu g?owa do góry, olej z?e dni i zacznij czyta? i szuka?. Uwierz, ?e taka umiej?tno?? bardzo Ci sie przyda kiedy?.
Pozdrawiam
A - i przeczytaj posty Nikita, Luis, flea, w tym temacie - m?dre rzeczy dziewczyny napisa?y.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2011-01-02, 15:10   

Opcja szukaj nie gryzie, fakt. Szuka? nale?y bo pisanie miliona tych samych postów jest m?cz?ce i jeszcze bardziej za?mieca forum co obfituje w jeszcze trudniejsze znalezienie odpowiedzi ;)

Co do chamstwa moderatorów, fakt, na tym forum jest du?e i mimo ?e mnie osobi?cie nie spotyka to widz? je i mi si? nie podoba. Nigdzie nie spotka?am si? chyba z wi?kszym chamstwem ze strony moderatora ni? tu. A moderator ma za zadanie poprawia? i dba? o zachowanie przyjaznej atmosfery na forum, nie plu? jadem i wy?ywa? si?.
_________________
 
 
 
Jaszczurka 
Myszomaniak
;]



Imi?: Sara
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 715
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-01-02, 15:14   
   Myszy: Rose [*], Wandy [*], Holly [*], Cassie, Mitchie


Fauka napisał/a:
Co do chamstwa moderatorów, fakt, na tym forum jest du?e

Co masz na my?li? Rzeczywi?cie, modzi s? surowi ale nie specjalnie jako? chamscy
_________________

Pet's name: Leo?
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-02, 15:30   
   Myszy: Brak


Ka?dy ma prawo powiedzie? to co my?li i ju?.
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2011-01-02, 20:28   

Jaszczurka, s? chamscy, nie b?de teraz przezukiwa? forum ale o oczy mi si? odbi?o par? odzywek, które mi si? nie podoba?y i gdybym gdzie? tak zosta?a potraktowana, to nie wschodzi?abym ju? na to forum i ju?.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT