AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyczyny piskow przy dotykaniu brzucha
Autor Wiadomość
Charlotte 
Starszy Myszaty



Wiek: 29
Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 66
Wysłany: 2010-04-01, 16:07   
   Myszy: Dexter :)


Wielokrotnie chodzi?am do niego z moim ?atkiem na kontrole.
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-01, 16:10   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Wi?c nie rozumiem dlaczego poda? Ci b??dn? informacj?, ?e samiczki mo?na trzyma? same.
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-04-01, 16:24   

Charlotte, jest w ci??y, wi?c nie dokupuj jej na razie kole?anki, tylko jak urodzi zostaw jej córk?.
I poczytaj ca?y dzia? o m?odych, ci?zy itd - przyda si?.
A pozosta?ym znajd? odpowiedni dom - bron bo?e sklep zoologiczny!
A samiczek nie wolno trzyma? samych i ju?, ten weterynarz to chyba ?redni, tzn mo?e i na chorobach si? zna, ale na samych zwierzakach ju? mniej :roll:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Charlotte 
Starszy Myszaty



Wiek: 29
Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 66
Wysłany: 2010-04-01, 16:28   
   Myszy: Dexter :)


Wla?nie czytam stron? internetow? o myszkach i w?a?nie dzia? o rozmna?aniu. Mam nadziej?, ?e jednak w ci??y nie jest... no bo z bratem? Nie chc? myszek z wadami genetycznymi albo jaki? chorowitych czy s?abych. Biedactwa. Dzisiaj by?am u mojej kole?anki od której bra?am Toffi i zosta?a tylko jej matka dwaj bracia znale?li ju? domy. Toffi spotka?a si? te? z matk? :D
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-04-01, 16:36   

eh, weterynarze wiedz? jak leczy?, rzadko s? behawiorystami... heh..... ja mam stado 15 samic i NIGDY ?adna nie zagryz?a innej, owszem, "uje?d?aj? si?" ustalaj?c hierarchi?, ale to normalne... A Ty nie s?uchaj weta, kt najwyra?niej nie ma poj?cia o zachowaniach myszy, tylko poczekaj, co wyjdzie - czy ci??a czy nie i w razie czego ODDAJ samice komu?, kto ma samiczki i WE? samca... Jak jeste? dojrza?a i kochasz swoj? samic?, a mama nie pozwala na 2g? myszk?, to tak zrób...
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-01, 16:41   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Je?eli Toffi nie jest w ci??y, to najlepiej jakby? odda?a samic? Twojej kole?ance (tej, od której masz Toffi, tam gdzie zosta?a matka). Z matk? b?dzie mia?a mln razy lepiej ni? u Ciebie, poniewa? sama wiesz, ?e samiczki musz? mie? towarzyastwo. Je?eli kochasz swoj? mych?, to tak zrobisz.
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-04-01, 16:43   

Ona j? kocha. Ale mi?o?ci? samolubn? i przedmiotow?, nie jako przyjaciela, który te? ma swoje psychiczne potrzeby.
 
 
 
Charlotte 
Starszy Myszaty



Wiek: 29
Dołączyła: 07 Lip 2009
Posty: 66
Wysłany: 2010-04-01, 16:55   
   Myszy: Dexter :)


Yun nic o mnie nie wiesz wi?c ?askawie nie wypowiadaj si? w tematach o których nie masz poj?cia. Kocham moj? mysz ale nie jako przedmiot a jako moje kochane zwierz?tko i jako przyjació?k?. Najpierw piszecie, ?e kupno myszy to decyzja na par? lat i to nie moze by? tak, ?e po jakim? czasie si? j? odda bo si? znudzi. Wy w?a?nie mnie do tego namawiacie. Abym porzuci?am MOJE kochane zwierz?tko. I tak, b?de si? s?ucha? weterynarza, który si? na tym ZNA. Ja was nie znam, nie wiem kim jeste?cie, mozecie mi pisa? wszystko, niekoniecznie to co jest prawd?.

I po raz setny powtarzam, nie nie oddam mojej myszy.
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-04-01, 16:59   

My Ci? namawiamy nie do oddania, bo si? Tobie znudzi?a, ale dlatego, ?e nie mo?esz da? jej tego, czego potrzebuje, czyli towarzyszki. A to jest ogromna ró?nica i je?eli jej nie widzisz, to znaczy, ?e nie dojrza?a? do posiadania zwierzaka.

A wypowiadam si? na podstawie oceny tego, co i jak piszesz.
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-01, 17:13   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Rozumiemy, ?e bardzo kochasz swoj? Toffi, ale wyrz?dzasz jej wielk? krzywd?. Nie warto troch? pocierpie?, aby nasze zwierz?tko mia?o dobrze? My?lisz tylko o sobie: "a bo ja j? kocham", "ona jest moja i nikomu jej nie oddam". Traktujesz j? jak pluszaka - "jest mój i niewa?ne, ?e nie potrafi? wype?nia? jej podstawowych potrzeb". To nie jest zabawka, ona te? potrzebuje towarzystwa, nie wystarczy jej Twoja obecno??. Mam nadziej?, i? jeste? na tyle doros?a, ?e albo namówisz mam? na kolejn? samiczk?, albo oddasz j? kole?ance.

EDIT: literówka... :roll:
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-04-01, 17:17   

JESTE? MA?YM SAMOLUBEM!! jakby? ja kocha?a sprawi?aby? jej przyjació?k?!!! albo odda?a! nie myl poj??!!! SAMICE minimum 2, SAMIEC 1!!! i tak, jest to decyzja na rok-2lata, czasem wi?cej, ale jak nie mo?esz mie? 2giej samicy to zamie? na samca!! SAMICA JEST ZWIERZ?CIEM STADNYM!!!! zapytaj pani? od biologii... to Ci powie to samo!!!!

dasz mi nr do swojego weta? ;) ch?tnie z nim porozmawiam.... o tym trzymaniu i KATOWANIU samotno?ci? 1samiczki....

[ Dodano: 2010-04-01, 17:19 ]
i mo?esz da? do mamy.... porozmawiam ch?tnie o Twojej bardzo NIEodpowiedzialnej postawie co do opieki nad zwierz?ciem....

[ Dodano: 2010-04-01, 17:23 ]
ps b?dziesz z ni? w nocy biega? po klatce, b?dziesz jej iska? plecki i my? j? za uszkiem? i grza?, jak b?dzie jej zimno i wyrywa? jedzonko z pyszczka? biega? z ni? w ko?owrotku? i pi? razem z poid?a?
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-01, 17:26   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Yun napisał/a:
Ona j? kocha. Ale mi?o?ci? samolubn? i przedmiotow?, nie jako przyjaciela, który te? ma swoje psychiczne potrzeby.

Zgadzam si? w 100% W ?yciu bym nie sprawi?a sobie samiczki wiedz??, i? mój prawny opiekun i domownicy nie zgodz? si? na 2 mychy. Jeste? lekkomy?lna i nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo krzywdzisz swoj? Toffi.
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-04-01, 17:33   

dok?adnie...

szkoda mi tej myszy, i to bardzo :/ :?
 
 
 
Kendra_ 
M?ody Myszaty
Szpieg.



Imi?: Justyna
Wiek: 28
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 48
Skąd: Gda?sk.
Wysłany: 2010-04-01, 17:33   
   Myszy: Zenek.


Twoja mi?o?? jest skrajnie samolubna.
Cz?sto wyst?puj? takie sceny (np. w filmach), ?e matki oddaj? swoje dzieci w obce r?ce byle by te dzieci mia?y lepiej.
To tak samo jakby? nie chcia?a u?pi? swojego pieska, chocia? bardzo by cierpia?, a ty by? si? t?umaczy?a, ?e przecie? ma u ciebie dobrze.
Twoja postawa nie jest godna mi?o?nika zwierz?t.
_________________


Zapraszam do tematu o Zenku! ;D (klick)
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-04-01, 17:39   

Kendra_, ?wi?te s?owa ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT