AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-25, 21:13
Upadek z wysoko?ci
Autor Wiadomość
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
  Wysłany: 2010-03-31, 18:02   Upadek z wysoko?ci
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Wyci?gn??am moje mychy na biurko, aby sprawdzi? p?e? jednej mychy podejrzanej o "m?sko??". Jedna z mych podesz?a do kra?ca sto?u i zacz??a wywija? ogonkiem. nim zd??y?am zareagowa?, mycha spad?a... :( by?o to do?? wysoko i boj? si?, ?e co? jej si? sta?o... :ryk: spad?a a? z 71 cm... co robi?? na razie ?yje, ale nie wiem co dalej i czy nie jest uszkodzona.
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-25, 21:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-03-31, 18:05   
   Myszy: Bobek


My?l?, ?e nie ma si? czym przejmowa?, moja myszka te? mi tak raz spad?a i ?yje :m:): Je?eli mysz nie zachowuje si? jako? inaczej, np. mnie je, cz??ciej sika, to chyba nic si? nie sta?o. Ale je?eli si? myl?, to mnie poprawcie :m:):
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
hazynabq 
Starszy Myszaty


Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-03-31, 18:05   

lepiej isc do veta i sie upewnic niz potem zakladac nowy temat za TM
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-31, 18:10   

Mysie ADHD napisał/a:
co robi??

Zacznij o nie dba? dziecko, bo jeste? troch? nieodpowiedzialna! Jak mo?na do tego dopu?ci?? A ?eby nei by?o, ?e si? dr?, to dodam - mo?e si? jej nic nie sta?o, miejmy nadziej?. :roll:
Mysie ADHD napisał/a:
nie wiem co dalej i czy nie jest uszkodzona.
my te? nie wiemy
Mog?a upa?? na plecy i ma obra?enia wewn?trzne (wtedy to kiepsko i to bardzo); mog?o te? si? jej nie sta? nic. Obserwuj j? uwa?nie tyle. Mo?esz te? pój?? do weterynarza. Oka?e si? na dniach czy co? si? sta?o, a myszy s? pewnie jeszcze bardzo m?ode i mog?a próbowa? zeskoczy?. Masz nauczk?, z?by bardziej ich pilnowa?.
I popraw b??d ortograficzny w swoim po?cie.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-03-31, 18:19   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Do?ka napisał/a:
I popraw b??d ortograficzny w swoim po?cie.

Co? konkretnego? Nie wiem o co chodzi...

Do?ka napisał/a:
Zacznij o nie dba? dziecko, bo jeste? troch? nieodpowiedzialna! Jak mo?na do tego dopu?ci??

pilnowa?am j?! po prostu wypu?ci?am j? i bra?am na ?apk? nast?pn?, a ona w 5 sekund zd??y?a rzuci? si? w dó?... :shock:

[ Dodano: 2010-03-31, 18:20 ]
Do?ka napisał/a:
Obserwuj j? uwa?nie tyle.

A co mo?e si? jej dzia? gdy dozna?a obra?e?? Tj. b?dzie mniej jad?a czy jak? Na razie ?pi...
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-31, 18:21   

Mysie ADHD napisał/a:
pilnowa?am j?! po prostu wypu?ci?am j? i bra?am na ?apk? nast?pn?, a ona w 5 sekund zd??y?a rzuci? si? w dó?... :shock:


Sama mówi?a?, ?e masz jeszcze nieoswojone mychy. A takich nie powinna? zostawia? na biurku nawet, jak jeste? w pobli?u. M?oda, to i skoczna jeszcze, mo?e nie oceni?a dobrze wysoko?ci. Jak bierzesz kolejn? i nie mo?esz zaj?? si? poprzedni?, to z powrotem daj j? do klatki, albo chocia? jakiego? pude?ka, z którego nie ucieknie...
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-31, 18:22   

Mysie ADHD napisał/a:
Do?ka napisa?/a:
I popraw b??d ortograficzny w swoim po?cie.

Co? konkretnego? Nie wiem o co chodzi...

Przeczytaj swój post porz?dnie i popraw b??d w wyrazie:
Mysie ADHD napisał/a:
podej?anej


Mysie ADHD napisał/a:
pilnowa?am j?! po prostu wypu?ci?am j? i bra?am na ?apk? nast?pn?, a ona w 5 sekund zd??y?a rzuci? si? w dó?...
Czyli za ma?o j? pilnowa?a?. I teraz zamiast odpisywa?, nabija? posty czy zak?ada? zb?dne tematy proponuj? czyta? forum i bardziej pilnowa? stworków.
Pozdrawiam
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-31, 19:34   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


S? jeszcze za m?ode by chodzi? tak wysoko! Nie maj? jeszcze odpowiednich zdolno?ci wyczuwana wysoko?ci, oraz s? tak sparali?owane strachem, ?e nie uwa?aj? na siebie

Ju? lepiej da? myszki na ?ó?ko, kucn?? i pilnowa? tylko przodu no i nie ma jak si? zsun?? z ko?dry. Ale je?li maj? jeszcze pchli okres to mo?e Ci zeskoczy? niego... wiec lepiej wzi?c tylko jedn? ze sob?. Kilka minut roz??ki je nie zbawi dla szczytnego celu.
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-04-01, 11:10   

Zjechali?my j?, jak to okre?li?e?, gdy? jeszcze ca?kiem niedawno napisa?a, ?e jej myszy skacz? jak szalone, jak je wsadzi do wanny, s? raczej nieoswojone itp. Kto odpowiedzialny wiedz?c, jak zachowuj? si? jej myszy zostawia je samopas, jeszcze na wysoko?ci? Wystarczy odrobina wyobra?ni.
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-01, 15:51   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Nie wiedzia?am, ?e si? rzuci w dó?, poniewa? moja wcze?niejsza mycha nie skoczy?aby z powy?ej 5cm. Nie wyci?ga?am j? "na chama, aby oswoi?", ale ?eby porówna? narz?dy p?ciowe, bo nie by?am przekonana co do "kobieco?ci" jednej mychy. Wiedzia?am, ?e co? si? mo?e zdarzy?, ale to wszystko dos?ownie trwa?o 2 sekundy. By?o min??o, mam nauczk? i ju? nigdy takiego b??du nie pope?ni?. Co by?my nie zrobili, to pewne osoby zaraz musz? nas "zjecha?". To ju? jest naprawd? nieprzyjemne. Rozumiem, ?e Wam, jako specjalistom nigdy co? takiego si? nie przydarzy?o. Gdy byli?cie nowicjuszami to... a nie, przepraszam, Wy od razu byli?cie specjalistami, którzy wszysto wiedz? o mychach, nigdy nie pope?niaj? b??dów i s? idealni... No tak, ale mi do tego daleko, wi?c prosz? o zrozumienie.

EDIT: literówka.
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-04-01, 16:19   

zanim kupuje/adoptuje si? myszy, trzeba poczyta? i pogada? z innymi... Ka?dy kiedy? by? nowicjuszem, ale na ZDROWY ROZS?DEK, Dziewczyno, nie stwarza si? ryzykownych sytuacji! Zw?aszcza, jak masz myszy, kt jeszcze nie znasz i nie wiesz do czego s? zdolne...

Poza tym jeste?, nie ubli?aj?c Ci, lekkim histerykiem, który pisze wszystko pod wp?ywem emocji. Przystopuj troszk?, poczytaj, pogadaj na gg, pw a nie rób niepotrzebnej paniki na ca?e forum. I DO WETA POWINNA? I??!! A jak nie chcesz jecha?, bo... 1000 powodów, to sobie daruj myszki... Kiedy? z dzieckiem do lekarza nie pojedziesz, bo... nie wsi?dziesz do autobusu? ;) :roll: A t?umaczenie, ?e weta od gryzoni nie ma pokazuje, ?e jeste? nieodpowiedzialna. Po ratunek, sprawdzenie p?ci czy zwyk?e sprawdzenie czy z mych? ok, wystarczy i?? do KA?DEGO weta...

Czasem zastanawiam si?, gdzie podziali si? rodzice.... Sorry za offa, ale mnie TRAFIA :evil:
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-01, 16:46   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Do ka?dego weta, bardzo ?mieszne. Tyle, ?e jak by?am z ostatni? moj? mych? u "mysiego" weta, to nawet p?ci g?upiej rozpozna? nie potrafi? i powiedzia?, ?e to bardzo trudne.
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-04-01, 17:09   

?mieszne? Dziecko, nie tym tonem... tak, do KA?DEGO! wymaca? mych? i os?ucha? czy wszystko ok po upadku potrafi KA?DY WET.... a rozpoznanie p?ci to wcale nie taka trudna sprawa... jajca samców s? BARDZO DU?E jak samiec ma ju? ok 2-3miesi?ce i trudno ich nie zauwa?y?... a jak Ci zale?y na myszkach (szkoda, ?e w zoologu kupi?a?, mimo zapoznania si? z forum............) to ZMIE? weta - poszukaj, nawet jakby? mia?a jecha? 2h w jedn? stron?, to chyba warto ratowa? zwierz?, prawda....?
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-01, 17:17   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Warto. No tak, ale nie tylko ja kupi?am mychy w zoologu po zapoznaniu si? z forum.
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-02, 00:44   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


?aciata (jej "tymczasowe" imi?) zachowuje si? normalnie. :) przed sekund? biega?a w ko?owrotku. :P
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT