AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Wroc?aw/Strzelin] ARTISTIC / N.K.V.
Autor Wiadomość
rokpepka 
Mysi Bywalec
Mysie Lejdis



Hodowla: Marzenie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 190
Skąd: S?ubice / Lubuskie
Wysłany: 2013-11-19, 15:12   
   Myszy: Ró?yczka, ?nie?ka, Ksi??na, Cleo, Furia


Ja nie mówi? o u?pieniu(bo to wszystko zale?y od ró?nych czynników) tylko o tre?ci tego oskar?enia. Na pewno SAMA nie podj??a? tej decyzji, a zosta?a ona zasugerowana przez lekarza. Nie wesz?a? do weta i powiedzia?a? : "prosz? u?pi? t? mysz bo ja tak chc?." Nie uwierz? w takie co? :) Stan ka?dego zwierz?cia okre?la weterynarz i tak naprawd? on mo?e zasugerowa? ró?ne opcje leczenia lub nie. No chyba ?e u was s? tacy weci którzy usypiaj? bo w?a?ciciel tak chce, ale u mnie by to nie przesz?o ... Nadal nie czaje tego okre?lenia "SAMA " :P

ps. chyba ?e masz na my?li co? w ten dese? : ?e zabierasz mysz do weta w stanie ci??kim i s?yszysz "mo?emy stara? si? leczy? ale to tylko przed?u?y jej m?ki o kilka dni góra tydzie? , lecz i tak odejdzie" i tu masz podj?? decyzj? . To zrozumie jako SAMA :D . Ale jak by nie patrze? zwierze by?o u weta (wi?c pomoc dosta?o) , zosta?o zbadane i opieraj?c si? na opinii osoby wykwalifikowanej podejmujemy decyzj? (to nie jest nie udzielenie pomocy , wr?cz przeciwnie). Nadal Twierdz? ?e osoba która pisa?a tamte pismo "s?d kole?e?ski" :) powinna to przeczyta? i zastanowi? si? nad sensem ... Bo jak na razie ja jego nie widz? :( ... i raczej ?mieszy ni? przekaza? co? sensownego.
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-11-19, 15:23   

No ale zdrowa to ona nie by?a. Lekarz niemo?e u?pi? zdrowego zwierz?cia, ?adne przepisy na to nie pozwalaj?. Te? nie widz? sensu podtrzymywania przy ?yciu myszy w stanie agonalnym.
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
rokpepka 
Mysi Bywalec
Mysie Lejdis



Hodowla: Marzenie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 190
Skąd: S?ubice / Lubuskie
Wysłany: 2013-11-19, 15:28   
   Myszy: Ró?yczka, ?nie?ka, Ksi??na, Cleo, Furia


Dok?adnie Hurricane, , ale w oskar?eniu sugeruj? ?e mysz by?a zdrowa :D nie jest opisane ?e chorowa?a .. Dlatego ci??ko w to uwierzy? w co pisz?... A zamiast oskar?a? YUN o o?mieszanie to niech przeczytaj? swoje pismo ... Bo niestety sami si? o?mieszaj? wystawiaj?c takie wnioski.
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-11-19, 15:32   

Cytat:
jest naganne w ustach cz?onka

xD

Nie wiem, czy wet mo?e u?pi? ot tak. W?tpi?, szczerze mówi?c. Czyli co, wynika z tego, ?e ka?de u?pienie myszy zarejestrowanej w pmc musi by? z pmc konsultowane? Tak zrozumia?am tre?? oskar?enia.

Cytat:
sama przyzna?a ?e, nie chce wspó?pracowa?, bra? udzia? w rozwoju Zwi?zku ani nic w nim robi?.

I co z tego? Mi?o?nicy te? tak robi?, tylko p?ac?. Co ma robi? w zwi?zku, z którym ma na pie?ku? Cieszcie si?, ?e jest na tyle odpowiedzialn? osob?, ?e pseudo nie za?o?y na z?o??.

Cytat:
Ponadto stwierdzenie „mam w dupie PMC” jest naganne w ustach cz?onka i hodowcy, jak równie? publiczne krytykowanie, s?dziego, zarz?du i ustaw na publicznym forum myszy.info. Przyczynia si? to do pogorszenia wizerunku PMC.

Ja te? krytykuj?, Lilith zjecha?am za akcj? z pomyleniem p?ci (hermafrodyta, taaa, ci?gle mnie to ?mieszy :lol: ), Ir? za to jak si? rzuca?a na Domi i ca?e PMC za ból dupy w sprawie Roberta i w sprawie zarz?du. ?mia?o, pozwijcie mnie albo zaka?cie wst?pu do pmc :D Mamy wolno?? s?owa, krytyka powinna by? mile widziana, je?eli jest konstruktywna. W ogóle g?osy negatywne, bo ich jest coraz wi?cej, powinny ca?emu pmc da? do my?lenia.

Cytat:
Przebywa?a z niezg?oszonymi myszami na wystawie nie b?d?c wystawc? ani stewardem, nie przedstawi?a te? stosownego za?wiadczenia o stanie zdrowia myszy. Twierdzi ?e je posiada ale w czasie wystawy nie zosta?o pokazane.

Poprosili?cie o za?wiadczenie? Nie. Wi?c w?. ;) A z niezg?oszonymi myszami... no tu fail, nie powinna, ale ka?demu noga si? mo?e powin??.

Cytat:
Na podstawie posiadanych pism, wyja?nie?, rozmów z innymi hodowcami , GSK uzna? zasadno?? wniesionych skarg. Komisja G?ównego S?du Kole?e?skiego

Do "S?du Kole?e?skiego" nie mam pyta?, w nazwie ju? sugeruje kolesiostwo, co widz? ;)

Generalnie zrobi? si? off, mo?na by temat wydzieli? na "najazd na pmc", tak radz? ;p

Edit: zatrudnijcie sobie korekta/edytora czy osob?, która potrafi pisa?, bo u was b??d na b??dzie jest i to a? wstyd. Pozdro.
 
 
 
rokpepka 
Mysi Bywalec
Mysie Lejdis



Hodowla: Marzenie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 190
Skąd: S?ubice / Lubuskie
Wysłany: 2013-11-19, 15:50   
   Myszy: Ró?yczka, ?nie?ka, Ksi??na, Cleo, Furia


Pi?knie Ell, to uj??a? :) i PMC nie piszcie ?e kole?anki broni? YUN, bo ja jej nie znam :) (bez obrazy YUN ) Ale nie mog? by? oboj?tna do krety?skich oskar?e? nie wa?ne kogo dotycz? . A cha a krety które s? na tym forum i przekazuj? info PMC miejcie odwag? si? "ukaza?" skoro macie odwag? robi? komu? za plecami ....
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-11-19, 15:55   

prosz? Ci? tu w?a?nie takie osoby nigdy nie mówi? w twarz, wiem po sobie bo jedynie na asku anonimowo potrafi?y mnie obsmarowa? xD

co do hodowli to te? uwa?am, ?e powinna? zmieni? zwi?zek...
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2013-11-19, 17:14   

Hurricane napisał/a:
PMC si? sypie i to coraz mocniej

Tak ?le nie jest z tym sypaniem si?,mioty mysie si? rodz?,nowi hodowcy do??czaj? . :smile:
Hurricane napisał/a:
wszyscy "nowych" traktuj? jak takich gówniarzy.

Tu chyba nieco przegi??a? z tak? ocen?,pisz?c wszyscy. :smile:
I to na tyle ma?ego komentarza :wink: ,temat przypomina "rozbieranie" na cz?sci pierwsze, niemal ka?dego napisanego zdania :lol:
Mo?e czas jak ostudzi emocje to na ca?? spraw? spojrzenie b?dzie spokojniejsze i z wi?kszym zrozumieniem ,czemu tak si? sta?o a przez chwil? najlepiej postawic si? w roli drugiej strony,a wi?c Zarzadu PMC i GSK .
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-11-19, 17:18   

Jak znam ?ycie nie doczekacie si? wypowiedzi góry z pmc na pewno nie tutaj ... smutne ale prawdziwe .
A ca?y regulamin bardzo sprytnie sformu?owany a konkretnie tak aby pozby? si? lub zawiesi? kogo? kto staje si? niewygodny .
Yun wspó?czuj? Ci ca?ej tej sytuacji ... strasznie to smutne ,?e kto? z takim sta?em i do?wiadczeniem dostaje nó? prosto w plecy jeszcze noc? .
Mo?e i zwi?zek jako zwi?zek musi zareagowa? na jakie? sygna?y i donosy tylko dlaczego w taki sposób ? A czy np. ty masz wgl?d w to kto napisa? na ciebie jaki? donos kto ci to wszystko zarzuca ? Czy np. b?dzie jaka? rozmowa mi?dzy tob? a prezesem czy tylko s?d kole?e?ski decyduje ?
_________________
InfinitY ..
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2013-11-19, 17:22   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Czas tu nic nie zmieni, fakty s? faktami. Zarzuty s? ?mieszne, niepotwierdzone w zasadzie niczym, a kara równa si? praktycznie zrujnowaniu hodowli. Ale to nie Yun koniec ko?ców straci, tylko PMC.
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-11-19, 17:29   

Bernadeta napisał/a:
Hurricane napisał/a:
PMC si? sypie i to coraz mocniej

Tak ?le nie jest z tym sypaniem si?,mioty mysie si? rodz?,nowi hodowcy do??czaj? . :smile:
Hurricane napisał/a:
wszyscy "nowych" traktuj? jak takich gówniarzy.

Tu chyba nieco przegi??a? z tak? ocen?,pisz?c wszyscy. :smile:
I to na tyle ma?ego komentarza :wink: ,


Pisa?am o hodowcach g?ównie, a gdzie? wy?ej ?e s? wyj?tki wi?c tu raczej nie ja si? czepiam ;)
 
 
rokpepka 
Mysi Bywalec
Mysie Lejdis



Hodowla: Marzenie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 190
Skąd: S?ubice / Lubuskie
Wysłany: 2013-11-19, 17:35   
   Myszy: Ró?yczka, ?nie?ka, Ksi??na, Cleo, Furia


[/quote]
Tak ?le nie jest z tym sypaniem si?,mioty mysie si? rodz?,nowi hodowcy do??czaj? . :smile: [/quote]
I to mnie dziwi , przepraszam wszystkich hodowców(nie podwa?am waszych kompetencji) tutaj na forum , ale na serio dziwi mnie ?e w przeci?gu kilku miesi?cy a? tyle hodowli si? otworzy?o.
Czyli podsumowuj?c hodowc? mo?e by? osoba która zapisze si? jako cz?onek , op?aci 60z? i musi uczestniczy? w minimum 1 wystawie i 1 pokazie myszy rasowych organizowanych przez PMC. I mo?e ju? otworzy? hodowle?? Czyli fakt i? zajmuj? si? 4 miesi?ce myszami i ?e nie mam zielonego poj?cia o genetyce i tym podobne nie robi ró?nicy ?? To jest dziwne ....
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-11-19, 17:36   

Nie musisz by? na wystawie ani na pokazie :P
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-11-19, 17:43   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ju? chyba wol? jednak PMC od NKV ;)
_________________
 
 
rokpepka 
Mysi Bywalec
Mysie Lejdis



Hodowla: Marzenie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 190
Skąd: S?ubice / Lubuskie
Wysłany: 2013-11-19, 17:45   
   Myszy: Ró?yczka, ?nie?ka, Ksi??na, Cleo, Furia


Czyli jednak stawiane jest na "rozród" myszy(na co PMC samo przyzwala przyjmuj?c ka?dego) i powi?kszenie bud?etu(PMC) ni? na wiedz? i zami?owanie potencjalnego prawdziwego hodowcy . A pó?niej zarzucaj? , ?e osoby nie udzielaj? si? w ?yciu "spo?ecznym" zwi?zku .... który formalnie przyjmuje ka?dego ... Szczerze chyba zrobi? tak samo. No bo kocham myszy i chcia?abym si? zaj?? ich hodowl? ale ?eby zrobi? to legalnie , bez czepiania si? innych "forumowiczów" musz? zap?aci? 60z? :) i problem z g?owy :D Cud malina :)
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-11-19, 17:48   

aShadow napisał/a:
Ju? chyba wol? jednak PMC od NKV ;)


Bo Robert jest w NKV? :P

Nie widz? ró?nicy na tym etapie. Mo?e taka, ?e w NKV nie trzeba czeka? na papiery i nie ma takiej atmosfery ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT