AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzika mysz w domu (jako szkodnik)
Autor Wiadomość
Asia909 
M?ody Myszaty
mysz bojowa ;3


Imi?: Asia
Wiek: 25
Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 40
Skąd: Bielsko-Biala
Wysłany: 2013-11-23, 12:04   
   Myszy: Picasso


AgAp napisał/a:
nie widz? w tej dyskusji- szacunku dla dziewczyny, która chce ocali? ?ywe stworzenie i szuka pokojowego rozwi?zania- wielki szacun
ani ochrony interesu myszy, czego mozna by spodziewa? si? po tym forum.
powtarzam, ?e w naszej rzeczywisto?ci istnieje rozumowanie mysz=szkodnik=zabi?.
tymczasem po mysim forum mozna si? spodziewac upowszechniania pokojowych sposobów walki z myszami, typu odstraszacze, zablokowanie dziury po upewnieniu si?, ze mysz ma drugie wyj?cie, itp.


Dzi?kuj?, jedyna normalna. Ciesz? si?, za na forum jestem tylko przelotem bo ?adnego tu szacunku do zwierz?t nie ma, nawet dla zwyk?ej myszy. Ja próbuje ocali? mysz ?eby nie oberwa?a cyrklem, ?eby ?y?a bo ka?dy do tego ma prawo a tu tylko, trutka, trutka, pu?apki. Z góry dzi?kuje za wszystkie wasze RADY. Prosz? o zamkniecie w?tku.
Nie, nie zostawi? tej myszy w szkole, nie powiadomi? dyrekcji bo pewnie zatkaj? nor? myszce i zdechnie tam bo TRUTKI nie mog? da?! Pyta?am si? nauczycielki. Z?apie ta mysz i pomy?le co z ni? zrobi?... Na pewno nie zrobi? czego? co mo?e jej zaszkodzi?. Dotyka? jej nie b?d? ?eby si? nie zarazi?.
Koniec.
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-11-23, 14:38   

Hahahasha a to dobre :D Mi?o?nicy myszy BEZ SZACUNKU DO MYSZY :lol:

Spoko, ale potem nie becz jak uprzesz si?, ?eby j? zatrzyma? i nie do?? ?e b?dziesz chora to b?dziesz mia?a ma?e myszy na g?owie, nara ;)
 
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-11-23, 15:50   

no nie- nie podoba mi si? ten post. czy taki brak kultury i brak szacunku dla innych obowi?zuje na tym forum? g?osuj? za upomnieniem dla Ell za brak kultury.
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-11-23, 16:08   

Asia909 napisał/a:
Dzi?kuj?, jedyna normalna.

a ja za ostem dla autorki tematu, bo wla?nie stwierdzi?a, ?e jestem nienormalna, mimo ?e da?am rad? w temacie.

powodzenia, na pewno uda Ci si? z?apa? mysz r?kami i b?dzie ?y?a d?ugo i szcz??liwie ;)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Asia909 
M?ody Myszaty
mysz bojowa ;3


Imi?: Asia
Wiek: 25
Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 40
Skąd: Bielsko-Biala
Wysłany: 2013-11-23, 16:17   
   Myszy: Picasso


Dziekuje bardzo. Ostrzezenie mi nic nie zrobi bo jak juz pisalam na forum jestem tylko przelotem wiec nawet bana mozecie dac... Jak bedzie po sprawie to nie wchodze tu bo nie mam po co xd
Tak Ell milosnicy mysz bez szacunku do mysz... Czytajac te posty to zastanawiam sie czy rzeczywiacie masz te 20 lat bo jak na razie to na to nie wyglada. Tyle z mojej strony. Ciesze sie ze nie jestem tu na stale.
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2013-11-23, 16:30   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


wed?ug mnie te? tu niektórzy przegi?li... podali?cie swoje sposoby, autorka z nich nie skorzysta i tyle. zapyta?a o rady, nie odpowiadaj? jej wasze i na tym powinna sko?czy? si? dyskusja, bo i tak zrobi co zechce jak wida?.
 
 
 
Asia909 
M?ody Myszaty
mysz bojowa ;3


Imi?: Asia
Wiek: 25
Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 40
Skąd: Bielsko-Biala
Wysłany: 2013-11-23, 16:34   
   Myszy: Picasso


No i tym konczymy dyskujsje. Nie wyobrazam sobie byc tu na stale tu na forum. Z kilku rad skorzystam. Polowa sklada sie z typu: trutka, powiadom dyrekcje i tyle. To jak mam z nich skorzystac? Nie ogarniam tego forum...
 
 
Danae 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-23, 16:48   
   Myszy: ?eby tylko ;)


Ell, a Ty taka strasznie doros?a, ?e nie rozumiesz sarkazmu i zamierzonego celu w u?yciu bezokolicznika ?

Asia909, z?ap mysz i j? wypu??. To nie chomik, ze robi sobie zapasy na ca?? zim?. Wypu?? gdzie? ko?o opuszczonej budowy. Mo?esz zostawi? jej ew. suchego chleba gdzie?.

Powiedz mi jeszcze, jak wygl?da ta mysz ? Taka zwyk?a z paskiem, czy ma jednolite jasne ubarwienie ?
_________________
Mychy: Buk(a), TooTiki.
Szczury: Angelica P?telka Supe?ek, Danae Eisheth Zenunim, Magnolia Agnes, Andromeda Idun, Cosmos Eclipse, Myrica "Sandy" Emi, Vitis Idea, Vinca Claude Simia,Vanilla Eris, Iris Nox, Erica Elys, ?y?wa, Sinapis West, Isoetes South, Ginkgo Binah
 
 
Asia909 
M?ody Myszaty
mysz bojowa ;3


Imi?: Asia
Wiek: 25
Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 40
Skąd: Bielsko-Biala
Wysłany: 2013-11-23, 16:57   
   Myszy: Picasso


Moja siostra powiedziala ze jest brazowo czarna z przeswitami jasnymi. Bo moja siostra ja widziala bo biegala pod jej lawka. Nie ma zadnej pregi. Mowi ze podobna byla do takiej co widzielismy ostatnio w zoologu tylko troszke jasniejsza.
Edit:
Mowi ze wyglada identycznie co ta: http://rodentarium.vot.pl/images/dzika_mysz1.jpg
Tylko jasniejszy pyszczek.
Uczniowie na kazdej lekcji kopia w kaloryfer i ja strasza...
 
 
Danae 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-23, 17:03   
   Myszy: ?eby tylko ;)


Wypu?? j? w pobli?u budynków. Najprawdopodobniej to mysz domowa. W lesie rady sobie raczej nie da. Najlepiej jaki? pustych, aby znowu problemu nie by?o.

Chyba, z? podobna do tej jest, to wtedy do lasu: http://upload.wikimedia.o...tiborice%29.jpg
Ostatnio zmieniony przez Danae 2013-11-23, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2013-11-23, 17:04   

to nie korzystaj z rad, tylko skoro sama wiesz co robi? to po co ten temat? :)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Vaco 
Gadu?a Myszaty


Imi?: Dominika
Hodowla: Aarnikotka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 396
Skąd: ?winouj?cie/Kraków
Wysłany: 2013-11-23, 17:04   

Asia909, dobrze ?e nie ma ciemnej pr?gi na plecach, bo móg?by by? to wtedy gryzo? z rodzaju Sicista, a te s? ?ci?le chronione w Polsce. Chocia? Smu?ki nie powinny nigdy chowa? si? w siedzibach ludzkich, jednak wystraszone zwierz? mo?e "wpa??" na ró?ne pomys?y.
1. http://allegro.pl/listing...88446319&ev_n=g
2. http://allegro.pl/listing...order=xd&link=1
3. http://www.mrowa.com.pl/p...ni-na-myszy-/29

Zainwestujcie pieni?dze klasowe w co? takiego, ?ywo?apki nie s? takie drogie :)
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-11-23, 17:04   

Danae, tak, jestem purystk? j?zykow? i gdy poucza mnie dziecko, robi?c b??dy j?zykowe, odczytuj? to jako zwyczajne b??dy ;) Ja?niejsze by?oby "ja nie u?ywa? trutka bo to z?e Kali mie? d?uga noga" - Internet ma to do siebie, ?e sarkazm albo poka?esz ?opatologicznie, albo ci? ?le zrozumiej?, zw?aszcza jak masz 14 lat. Nie wyczuj? tonu g?osu bo to jest niemo?liwe przez Internet :roll:
Asia909, tak naprawd? mam dziesi?? lat ale lubi? si? postarza? w Internecie. Geez :roll:

Dobra ja spadam z tematu bo nie mam popcornu, ?eby mie? z tego fun ;)
 
 
 
Danae 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-23, 17:08   
   Myszy: ?eby tylko ;)


Ell, niektóre "dzieci" maj? wi?cej oleju w g?owie jak "doro?li".
Jak szukasz w takich tematach "fun" to gratuluj? ;)

Z paskiem na plecach mog?aby by? jeszcze mysz polna ;)
 
 
Asia909 
M?ody Myszaty
mysz bojowa ;3


Imi?: Asia
Wiek: 25
Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 40
Skąd: Bielsko-Biala
Wysłany: 2013-11-23, 17:10   
   Myszy: Picasso


Zainwestowac w pieniadze klasowe- niby dobry pomysl ale niestety tylko ja w klasie mam ,,serce" do zwierzat i nikt nie bedzie chcial nawet slyszec o tym.
A czym sie rozni mysz dzika od domowej?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT