AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzika mysz w domu (jako szkodnik)
Autor Wiadomość
para-noir 
Starszy Myszaty
humanitas



Imi?: Natalia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 79
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-11-05, 13:11   
   Myszy: Joyce, Fonda i Niagara


Mam na my?li naszych pupili. Nie polne myszki, które zdecydowa?y si? zamieszka? w naszym domu.
_________________
A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of
 
 
 
myszorka94 
M?ody Myszaty
myszorka14



Imi?: Agata
Wiek: 30
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 38
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-05, 13:41   
   Myszy: Dex i Alf


Yhmmm... Rozumie, myszki polne ?apa? w to idzie... Ale ?eby nasze myszorki ;/
_________________
Nigdy Nie Istnieje [!]
Charlie ['] Sage ['] Pacho ['] Dex ;* Alf ;*
 
 
 
para-noir 
Starszy Myszaty
humanitas



Imi?: Natalia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 79
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-11-05, 14:24   
   Myszy: Joyce, Fonda i Niagara


myszorka94 napisał/a:
Yhmmm... Rozumie, myszki polne ?apa? w to idzie... Ale ?eby nasze myszorki ;/


Dok?adnie. Wydaje mi si?, ?e m?dry i rozs?dny w?a?ciciel myszek, zdaje sobie sprw? z tego, gdzie i w jaki sposób wypuszcza? swoich pupili. Wobec tego taki wynalazek nie jest potrzebny.
 
 
 
myszorka94 
M?ody Myszaty
myszorka14



Imi?: Agata
Wiek: 30
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 38
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-05, 14:31   
   Myszy: Dex i Alf


No ^^ Ja to dla mojej myszki zrobi?am specjalny wybieg, który jest w ogródku... Myszka jest bardzo zadowolona
_________________
Nigdy Nie Istnieje [!]
Charlie ['] Sage ['] Pacho ['] Dex ;* Alf ;*
 
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2008-11-05, 16:06   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Czasem myszka jest bardziej dzika i taka pu?apka si? mo?e przyda? do z?apania. Tylko z?apiesz i siup do klatki. Dla niej to mniejszy stres ni? ganianie za ni? r?k?.
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
para-noir 
Starszy Myszaty
humanitas



Imi?: Natalia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 79
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-11-05, 16:11   
   Myszy: Joyce, Fonda i Niagara


Nie no z ca?ym szacunkiem, ale skoro kto? decyduje si? na myszk?, to mi?dzy innymi w?a?nie po to aby j? do siebie przekona?. Nauczy? wchodzenia na r?k? itp. Przecie? po to s? wyznaczone pewne etapy postepowania z mysz?.
Moim zdaniem je?li kto? chce serio mie? przyjaciela w postaci myszy, to b?dzie z ni? wytrawale pracowa?, a nie sk?ania? si? w kierunku wszelkich pu?apek.
_________________
A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-05, 16:17   

Nawiedzona@_@ napisał/a:
Uwa?am, ?e jest to kolejny bezsensowny wynalazek

ja pierdziele =.=' PO TO wynale?li, ?eby jak Ci si? przypa??ta mysz polna to to jest pu?apka i nic si? myszce nie stanie, a pó?niej mo?na j? wypu?ci? na dwór. Co Wy na wszystko tak negatywnie jeste?cie nastawieni?! normalna pu?apka to jest katastrofa ale to jest dobry pomys?. :roll: Przecie? nikt nie trzyma myszek w tym i nie traktuje tego jako klatki, bo tu przyzna?abym, ?e mysz by si? m?czy?a i by?aby to za ma?a powierzchnia do mieszkania hehe no ale tak to to nie przesadzajmy ju?...
Cytat:
Przecie? myszka stresuje sie b?d?c wewn?trz takiej pu?apki

No taak, najlepiej nie rusza? w ogóle myszki, nie dotyka?, nie wypuszcza?, nie pozwala? poznawa? ?wiata, bo to wszystko j? stresuje i jeszcze na zawa? padnie lol. Myszy s? ciekawskie, taka pu?apka mo?e dla nich s?u?y? jako co? nowego do poznania, obw?chania, bardziej oswojone i pewne siebie nawet wejd?, skryj? si? w niej itd. Nie róbmy z myszy starych moherów co jak tylko co? si? nowego przydarzy to serce im szwankuje.
S?dz?, ?e z tego linku ( http://szopek.pl/Trixie_Pulapka_na_myszy-761.html ) ?le okre?lili jej przeznaczenie: ,,umozliwi bezproblemowe schwytanie twojego malego pupila po spacerku." i to wszystko, a Wy panikujecie, ?e kto normalny wsadza myszk? po spacerze do takiej pu?apki ahhaha, no NIKT tego nie robi i nikt by czego? takiego nie wynalaz?, bo to logiczne, ?e jak masz mysz, puszczasz j? to nie wychodzisz sobie nie wiadomo gdzie a mysz masz gdzie?. Ta sama pu?apka i drugi link z innym ju? opisem ( zamyka schwytanego gryzonia w plastikowym terrarium, pozwalaj?c ?atwo zwróci? mu wolno?? ) jest w?a?nie poprawnie opisana i w?a?nie do tego s?u?y.
W ogóle si? dziwi?, ?e nie wpadli?cie na to od razu tylko my?licie po co kto? wymy?la? pu?apk? dla domowych, oswojonych myszek :shock: brawo :lol:
sama nazwa pu?apka oznacza przedmiot, w który chwyta si? niechcianych intruzów, a TA pu?apka jest nawet przemy?lana i na pewno bardziej humanitarna ni? zwyk?a ,,na ser i trzask"...
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
para-noir 
Starszy Myszaty
humanitas



Imi?: Natalia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 79
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-11-05, 16:33   
   Myszy: Joyce, Fonda i Niagara


Luis napisał/a:
W ogóle si? dziwi?, ?e nie wpadli?cie na to od razu tylko my?licie po co kto? wymy?la? pu?apk? dla domowych, oswojonych myszek :shock: brawo :lol:


Nie rozumiem co Ciebie tak dziwi.
Sama w ko?cu wiesz jak producent okresli? t? pu?apke: 'dla twojego pupila'
To, ?e Twoim zdaniem ?le to okresli?, nie znaczy, ?e nie zrobi? tego celowo. Tak samo mo?na zapyta? po co kto? produkuje niebezpieczne ko?owrotki, nieskiej jako?ci jedzenie itp. Otó? po to aby to sprzeda?. Jendak ch?? sprzeda?y nie zawsze wi??e si? z dobrym i m?drym pomys?em. Cz?sto chodzi o to, aby cos ?adnie wyglada?o i by?o fajne tylko w mniemaniu producenta czy te? kupuj?cych, a nie zwierz?t.
 
 
 
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-05, 16:39   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


Jej =.= Przecie? nikt wam nie ka?e tego kupowa? :P Moim zdaniem lepsze takie pu?apki ni? te które zabijaj? myszy... Poza tym to oni nie produkuj? tego dla myszy tylko dala nas, wi?c nawet je?li to badziewie to i tak powinni?my si? cieszy? ?e nam u?atwiaj? ?ycie :D A co do tego ?e to tylko dla polnych myszy... S? myszy bardzie i mniej oswojone no nie? =.= Chyba dzisiaj czy wczoraj nawet kto? pisa? ?e sobie kupi? mych? i mu uciek?a bo mia? za du?y odst?p mi?dzy protami :P I co w takiej syt zrobi?? U?y? tak? ?apk? bo nawet niektóre oswojone myszy podczas ucieczki nie tak ?atwo dadz? si? z?apa? na r?ce a je?eli taka pu?apka nie robi im krzywdy to jest bardzo dobrym rozwi?zaniem :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-05, 16:46   

Brawo Maciek! Wreszcie kto? zrozumia? o co tu tak na prawd? chodzi.
para-noir napisał/a:
Cz?sto chodzi o to, aby cos ?adnie wyglada?o i by?o fajne tylko w mniemaniu producenta czy te? kupuj?cych, a nie zwierz?t.

NO WLASNIE, cz?sto ale nie zawsze . Wy chyba tego nigdy nie zrozumiecie :) bo dla Was co by nie wynaleziono to fuj, be, bez sensu, szkodzi, sraszy myszy itd. Nie popadajmy w histeri?.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
para-noir 
Starszy Myszaty
humanitas



Imi?: Natalia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 79
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-11-05, 16:58   
   Myszy: Joyce, Fonda i Niagara


Luis napisał/a:
Brawo Maciek! Wreszcie kto? zrozumia? o co tu tak na prawd? chodzi.
para-noir napisał/a:
Cz?sto chodzi o to, aby cos ?adnie wyglada?o i by?o fajne tylko w mniemaniu producenta czy te? kupuj?cych, a nie zwierz?t.

NO WLASNIE, cz?sto ale nie zawsze . Wy chyba tego nigdy nie zrozumiecie :) bo dla Was co by nie wynaleziono to fuj, be, bez sensu, szkodzi, sraszy myszy itd. Nie popadajmy w histeri?.


Ojj.. mnie histeria nie grozi :wink:
Przyznaje, ?e w przypadku ucieczki myszy, czy te? myszy polnej mo?e by? to bardzo przydatne. Jednak moim zdaniem, pomys? aby mia?o by? to 'przedmiotem codziennego u?ytku' jest delikatnie mówi?c niem?dry.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-05, 17:05   

No do codziennego u?ytku to to na pewno nie jest :D tu racja i s?owa z histeri? kierowa?am do wielu u?ytkowników :P Nie wymieniam nicków, bo nawet nie przywi?zuj? wagi kto tak pisze ale widz? wiele postów tego typu. Wszystko wyja?nione - pu?apka taka dobra dla myszek polnych zawieruszonych w ludzkich mieszkaniach, w ?yiu dla myszek oswojonych, bo po choler? im z reszt? takie pu?apki :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2008-11-05, 17:07   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Zamkni?cie w tym myszki to kwestia kilku sekund, nie s? tam trzymane pó? dnia, trz?chane niczym koktajl ani nic. Jasne, stokro? lepiej ?eby myszka sama wesz?a na r?k?, ale w ekstramalnych sytuacjach taka bezpieczna pu?apka mo?e si? przyda?.
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
myszorka94 
M?ody Myszaty
myszorka14



Imi?: Agata
Wiek: 30
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 38
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-11-05, 17:38   
   Myszy: Dex i Alf


Ja i tak tego nie kupi?, bo po co mi to?
_________________
Nigdy Nie Istnieje [!]
Charlie ['] Sage ['] Pacho ['] Dex ;* Alf ;*
 
 
 
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-05, 18:10   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


Cytat:
Ja i tak tego nie kupi?, bo po co mi to?

A czy kto? Ci ka?e to kupowa?? =.=" A po co Ci to?! Poczytaj posty powy?ej a si? dowiesz.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT