AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzia? reklamy
Autor Wiadomość
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-07-24, 15:33   Dzia? reklamy

Mo?e by zorganizowa? co? takiego jak dzia? reklamy który zaj? by sie reklam? tego forum ?
Taki kto? (albo kilka ktosi) rozpowiada? by o tym forum i przez to by?my mieli wi?cej u?ytkowników !
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-07-24, 16:30   

chodzi ci o zrobienie dzia?u? na forum? Ka?dy mo?e rozpowiada?, reklamowa? itd. ... Ale mo?na zrobi? grup? "rozpowiadaczy" ,którzy chcieliby bardziej rozreklamowa? forum. zrobilabym takie pole, podczas rejestracji, "u?ytkownik polecaj?cy" gdzie nowy user wpisywa?a?by nick osoby która poleci?a mu forum. U?ytkownik który poleci forum co najmniej pi?ciu osobom, a ka?da z tych osób napisze co najmniej 10 postów - mo?e ubiega? si? o cz?onkostwo w grupie polecaj?cych forum. Jako?e ty miliutka13 podsunelas mi ten pomys? i przyprowadzilas na forum kilka osób, mo?esz zosta? moderatorem tej grupy. To znaczy, je?li jaka? osoba napisze ,?e chce byc jej cz?onkiem wtedy ty sprawdzasz czy polecila forum co najmniej 5 osobom, które napisa?y co najmniej 10 postów. I wtedy mo?esz doda? tego u?ytkownika do grupy. Mo?esz te? wywala? np. za oszustwo itd. Zaznaczam od razu, Bez oszukiwania, i robienia kilku kont na forum!!! Ale namiesza?am... ciekawe czy kto? to zrozumie... To jak, mo?e by??
:lol:
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-07-24, 16:36   

Wpo??tku ch?tnie si? tym zajm? (chodzi o t? grupe a nie dzia?) to napewno pomo?e chocia? troche rozreklamowa? to forum i mam nadzieje ?e znajd? sie tacy którzy mi w tym pomog? (ci no rozpowiadacze) O te kilka kont na forum to chyba nie do mnie co ?
ps. napewno sie dogadamy :mrgreen:
 
 
Gość

Wysłany: 2005-08-21, 00:44   

Polecam to forum ludziom którzy do mnie pisz?... Ale jako? kr?g myszomaniaków jest ma?y, je?li chodzi o Internet... Myszki nie s? zwierz?tkami popularnymi, cho? mam wra?enie, ?e ostatnio jest coraz wi?cej ludzi zainteresowanych "hodowl?" myszek... Trzeba ih brac za ?eb i zaci?ga? tutaj... :P (G?ównie po to by nie pope?nili zbyt wielu b??dów w swoich pocz?tkach ?ycia jak w?a?ciciel myszek! To najwa?niejsze!)
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-25, 16:29   

Tak ! Ja mam ten obrazek (nie pami?tam jak sie nazywa :mrgreen: ) i link na forum na blogach i jak kto? pyta o myszy to odrazu polecam forum tak samo przez gg i tlena ^_^
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-10-03, 21:16   
   Myszy: Sunday


Hihi, ja wstawi??m sobie na blogu o ca?kiem innej tematyce linka i co jaki? czas w notkach polecam forum ^_^ . A i na gg tez cz?sto ludziom muwie ?e to forum to super i warto odwiedzi? ;) . Ale nie wiem czy ten temat jest odpowiedni na chwalenie si? co si? zrobi?o dobrego :P .
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-04, 17:55   

no nie jest ;)
ka?dy z nas kto ma bloga lub co? co jaki? czas poleca forum ! ale i tak potrzebny jest nam dzia? reklamy .... wida? nikt nie jest chetny ...
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-06, 13:18   
   Myszy: tak


Ostatnio jaka? dziewczyna mnie pyta?a o rady w speawie myszek i przy okazji poelci?am jej forum... powiedzia?a, ?e na pewno zajrzy pochwali? is? myszkami... :) Zobaczymy...
 
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-10-06, 16:33   

DZI?KUJE Wam wszystkim :D gdyby nie wy, forum by nie isnia?o, dzi?kuje jeszcze raz :)
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-06, 17:32   

Kiyo nie ma za co - gdyby nie to forum niemieliby?my gdzie gada? :]
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-06, 19:20   
   Myszy: tak


W?a?nie, w?a?nie... fajnie b?dzie jak przyb?dzie troch u?ytkowników... ale jak ju? si? robi za du?o i forum si? starzeje cz?sto is? robi niezdrowa atmosfera... :) Wi?c niech to "starzeje" si? powoli... :)
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-07, 13:06   

No bo bardzo fajni tu uzerzy !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT