AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przekazy niebia?skie
Autor Wiadomość
poslaniec
Szara myszka


Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-26, 00:39   Przekazy niebia?skie

Witam



Chocia? ?wiadom jestem ?e wielu ci??ko b?dzie w to uwierzy? poni?ej zamieszczam namiar na przekazy z duchowej rzeczywisto?ci-Nieba . Nie odrzucaj tego od razu z góry ale pomy?l ?e:

Przecie? nie jest to ?adna nowo??.Noe zbudowa? Arke na bazie takich przekazów ,prorocy g?osili s?owo na bazie takich przekazów ,Ksi?ga Objawienia zosta?a napisana na bazie wizji przekazu danego z Nieba.I w niesko?czono?? mo?na wymienia? takie przypadki chocia?by wzi?te z biblii.





Wi?c nie tylko jak wiele tysi?cy lat temu jak w starym testamencie czy za czasów Jezusa lecz i dzisiaj.

I pomy?l dalej: Czy nie wydaje sie bezsensownym twierdzenie ,?e poprzez wsze czasy od istnienia cz?owieka zawsze istnia? Bóg duchowa rzeczywisto??(Niebo) i istoty niebia?skie ,które dawa?y przekazy i nauki ludzko?ci a? nagle jakie? 2 tysi?ce lat temu znudzi?o im si? to i zostawili ludzi na pastwe losu?

Nawet dla najbardziej zamkni?tego ignoranta wydaje sie to kompletnym bezsensem czy? nie? Bóg zawsze by? z lud?mi i nagle by mu sie to odmieni?o?





Czy naprawde przekazy przesta?y by? dawane czy mo?e ci którzy mieli odwage i?? wy?ej w zrozumieniu i naukach duchowych i zgodnie z zaleceniem Jezusa "Krzycze? prawde na dachach" o tych przekazach zostali zabijani i paleni na stosie poprzez katolickie s?u?by reakcyjne i inkwizycje "w imie Boga"?

Czy? nie zostawali odrzucani i tepieni tak samo jak Jezusa t?pili faryzeusze? Czy? nie gineli tak samo za prawde?

Có? wiemy z historii ?e to fakt . Wiemy z historii tak?e ?e bardzo d?ugo nawet za samo posiadanie biblii i jej czytanie katolickie s?u?by reakcyjne zabija?y ludzi zanim po d?ugim boju bezsilne sie podda?y i biblia sta?a si? powszechnie znan? ksi?g?.






Có? dzisiaj w ko?cu czasy si? zmieni?y.Mamy demokracje wolno?? s?owa i ju? nie krzycz?cy prawde sa karani ale ich oprawcy.

Wi?c rozwa? ?e przekazy by?y dawane ludzko?ci zawsze bo Bóg nigdy nie zostawi? ludzi. Samo takie my?lenie jest albo obrzydliwym k?amstwem albo naiwnym b??dem.

I nauki przekazy z Nieba s? dawane tak?e dzisiaj nawet je?li do tej pory o tym nie wiedzia?e?. Poni?sza strona jest po to aby ci o tym powiedzie?.






By? otrzyma? czyst? ?yw? prawd? prosto od tych którzy doszli i naprawde wiedz? a nie od tych którzy tylko twierdz? ,?e wiedz? chocia? s? nawet je?li nie?wiadomie ?lepi. Bo jesli za nimi pod??ysz to wiesz ?e zb??dzisz. Czyz Jezus nie ostrzega? ?e jesli ?lepy prowadzi ?lepego to oboje w dó? wpadn??

Nie pisze o brudach systemów chrze?cija?skich by zniech?ci? ale pisze prawde a prawd? historyczn? jest ?e jest i by?o wiele zak?amania i b??dów a ciemne moce wsz?dzie jak ?wiat d?ugi i szeroki próbuj? zabi? prawd? lub ja os?abi? i prawd? jest ?e ka?dy system duchowy na Ziemi jest zagro?ony i mo?e by? pod ich wp?ywem.Do wielu wnikne?y degeneruj?c prawd? czasem nawet ca?kowicie zmieniaj?c kierunek organizacji która poczatkowo rozwija?a duchowo?? a potem zacze?a ja zabija? i ogranicza?.






Wi?c prawda jest prawd? i s? na Ziemi systemy religie na ró?nych poziomach duchowych zawierajace pewna doze prawdy i pewn? doze k?amstwa ,pewn? doze ?wiat?a i pewn? doze ciemno?ci.

Lecz czy? nie ma wy?szej drogi? Czy nie da sie lepiej mo?e zamiast pewnego niedoskona?ego mixu warto si?gn?? po czyst? ?ywa prawd? duchowa na najwy?szym dost?pnym poziomie ? Gdzie? taka znale?? czy? nie w przekazach z samego Nieba?






A te przekazy by?y zawsze i nieprawd? jest ?e Bóg kiedykolwiek w pewnym momencie ich zaprzesta? i zostawi? ludzi .

Kto tak twierdzi JEST OBRZYDLIWYM K?AMC? albo jesli w to wierzy ROBI OGROMNY B??D.

BÓG NIGDY NIE ZOSTAWI? LUDZI.

PRAWDA JEST PRAWD?. I KONIEC OBRZYDLIWYCH K?AMSTW W CELU KONTROLI.

"Co wam mówi? w ciemno?ci, opowiadajcie w ?wietle dnia" - Jezus
"Co s?yszycie na ucho, krzyczcie g?o?no na dachach" - Jezus
"Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie mia?o by? ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie by?o poznane i na jaw nie wysz?o" - Jezus


Na stronie sa tez nauki innych istot i mam nadzieje ?e to ci? nie zrazi.







Pomy?l czy? nie warto chociaz to sprawdzi?? Wiem ?e umys? kocha stabilno?? ,ale jak mo?esz wejsc wy?ej jak mo?esz jak pisze Piotr w drugim li?cie wzrasta? w duszy je?li trzymasz si? tylko tego samego i nie si?gniesz po wi?cej? Co jest wa?niejsze komfort czy zbawienie?

Czy? Jezus w swoich czasach tak?e nie naucza? czego? troche ró?ni?cego sie od wtedy powszechnie przyj?tego systemu wierze?? I ludziom w tamtym okresie te? ci??ko by?o to przyj?? lecz mieli na tyle otwarte umys?y ?e dali mu szanse by sprawdzic jego nauki.

Czy? ?w.Tomasz te? nie by? zszokowany i niewierzy? gdy us?ysza? o zmartwychwstaniu Jezusa? Jednak mia? na tyle ch?ci sprawdzenia ?e obejrza? reke Jezusa.Mo?e ty jak on znajdziesz cho?by na tyle otwarto?ci ?e sprawdzisz te przekazy?

Nie b?de ci pra? mózgu nie b?de wmawia? nie b?de kaza? ci wierzyc w to czy tamto bo szanuje twoja wolno??. Mo?esz wierzy? w co chcesz mo?esz to przyj?? albo odrzuci?.Prosz? ci? tylko o to by? sprawdzi? by? da? temu szanse i wtedy zdecydowa?.

Czy? nie jest to tego warte? Czy? je?li to naprawde przekazy z Nieba dawane DZISIAJ które ludzie przecie? otrzymywali od tysi?cy lat to nie jest warto to chocia? sprawdzi??








Przekazy z Nieba:

www.wniebowstapieni.prv.pl

zapasowe kopie strony:
zamiast "vooa.pl" wstaw :
"za.pl"/"cba.pl"/"vooa.pl"/"phpnet.us"/"byethost17.com"/"freewebpages.org"

Uwaga cz??? serwerów zas?ania odno?niki ,wybierz najlepszy z kopii strony





"Wzrastajcie w duszy" - ?w.Piotr
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2011-07-26, 09:55   

Proponuj?, aby admini i moderatorzy pilnowali tematyki forum i jak pojawi si? jaki? temat terrarystów lub innych nawiedzonych, to usuwali go jak ka?dy inny spam bota, bo za chwil? b?dzie tu ?mietnik :roll:

Te wszystkie reklamy sta?y si? zbyt agresywne :twisted: pos?a?cu id? "zbawia?" ?wiat gdzie indziej, tutaj jest forum mi?o?ników myszek ...
 
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-07-26, 11:29   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


haha jaki? ksi?dz natanek si? nam objawi? :D
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-07-26, 11:49   

akurat s?ucham "livin' on a prayer' Bon Joviego, jako? tak nastrojowo si? zrobi?o :D
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2011-07-26, 12:27   

poslaniec, nie chcia?o mi si? czyta? ale urzek?a mnie twoja historia.
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Wikunia98 
Myszowaty
Legionowa


Imi?: Wiktoria
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 463
Skąd: Piekary ?l?skie
Wysłany: 2011-07-26, 12:55   
   Myszy: Davne[*]Zorro[*]Zorro[*]Viki[*]Jordine[*] Morgana, Didi, Kredka


Hahaha, niez?y jeste?... :lol:
Pewnie w twoim ?wiecie jest fajnie, h?? Jak je?dzisz do pracy ? Na pegazie ? :lol:

:razz:
_________________
Nie chc? mi si? ju? ?y?, po co? Mam ju? do?? tego cholernego ?ycia, ?a?uj? ?e jestem, bior? innym powietrze, koniec...
 
 
Paryzanka 
Gadu?a Myszaty


Imi?: Patrycja
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 325
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-07-26, 14:10   
   Myszy: brak


?aaaaaa.
Mnie ostatnio rozwali?a "wró?ka" KosmicaTV :D
 
 
 
Skittles 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 305
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2011-07-26, 20:43   

hahaahah :pogo:
poslaniec- co ty ?pa?e? pisz?c tego posta?
hahaha gleb?am na zole a?... jak to zacz??am czyta? :grin: haha poprawi?e? mi humor "dobry bo?e" haha
Nie ?ebym obra?a?a osoby wierz?ce pisz?c mego posta...ale sami widzicie jakie ?mieszne rzeczy na forum mysim napisa? poslaniec...ch?opie to nie to forum ;P

Ale dobry jest! nie mog? z beki haha :m:D: :spox:
_________________
---> http://sopockie-uszakowo.blog.pl/
---> http://www.kroliki.net/
---> http://withanimals.blog.pl/
---> http://withanimalsthroughlife.tumblr.com/
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-07-26, 20:47   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


Skittles, przeczyta?a? to? :D
 
 
Wikunia98 
Myszowaty
Legionowa


Imi?: Wiktoria
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 463
Skąd: Piekary ?l?skie
Wysłany: 2011-07-26, 23:56   
   Myszy: Davne[*]Zorro[*]Zorro[*]Viki[*]Jordine[*] Morgana, Didi, Kredka


Skittles napisał/a:
co ty ?pa?e? pisz?c tego posta?

W?a?nie, zmie? dilera albo bierz po?ówki ;)
_________________
Nie chc? mi si? ju? ?y?, po co? Mam ju? do?? tego cholernego ?ycia, ?a?uj? ?e jestem, bior? innym powietrze, koniec...
 
 
Skittles 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 305
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2011-07-27, 20:38   

kiwi- w ?yciu! zacz??am ale nie sko?czy?am....nie czytam takich ?ciem...
Jestem ateistk? i to mnie nie rajcuje :toc:

A o to cz??? z posta posla?ca:"Co s?yszycie na ucho, krzyczcie g?o?no na dachach" - Jezus
Teraz zacz??am si? zastanawia?....bo Jezus chyba chcia? pozabija? s?ownie tych ludzi bo kaza? im wchodzi? na dachy xD hahahahahha

OMFG poslaniec seryjnie zmie? dilera haha :mcenzura: bo co? Ci tam dosypa?....a my?la?am ?e dopalacze zakazane...
_________________
---> http://sopockie-uszakowo.blog.pl/
---> http://www.kroliki.net/
---> http://withanimals.blog.pl/
---> http://withanimalsthroughlife.tumblr.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT