AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Klatka] z Tesco
Autor Wiadomość
clumsyinlife 
Szara myszka


Imi?: Emilia
Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-08-09, 22:29   [Klatka] z Tesco
   Myszy: Harry


Cze?c!
Chcia?am wam polecic ca?kiem fajn? i du?o klatk? za do?? ma?e pieni?dze. Jest to klatka z Tesco. Mam taka, i jestem z niej do?? zadowolona. Jej wymiary to 40 d?ugo?ci i 28 szeroko?ci.Wysoko?? to 34 cm.szeroko?? mi?dzy pr?tami to 1 cm. Zap?aci?am za ni? nieco ponad 40 z?. (chocia? jak ostatnio patrzy?am to chyba by?a za 80, ale i tak to nie jest wygórowana cena jak za klatk?). Dodatkowo ma w zestawie ju? 2 plastikowe pi?terka z schodkami, 2 miseczki, poide?ko , domek i ko?owrotek bez szczebelków. Kuweta jest do?? wysoka wi?c mo?na w?adowa? bardzo du?o trocin :m:D: . Jedyne minusy to ?e trzeba j? samemu z?o?y?, pr?ciki si? do?? odginaj? i czasami s? nieregularne ( tzn. miejscami maja wi?cej ni? 1 cm) i otwarcia s? do?? ci??kie do otworzenia ( ja poradzi?am sobie z tym, lekko odginaj?c kombinerkami.) Instrukcja jest w j?zyku angielskim ale my?le ?e to nie problem.

My?l? ?e warto przyjrze? jej si? nieco bli?ej i nie przep?aca? w sklepie zoologicznym.
Domy?lam si? ?e klatki sa dost?pne w wi?kszych Tescach, w tych ma?ych niestety nie ma. Na opakowaniu jest napisane ?e jest to klatka dla ma?ych gryzoni ( jest te? zdj?cie myszki).
Ostatnio zmieniony przez kat 2012-12-05, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rysnik 
M?ody Myszaty


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 31
Wysłany: 2011-08-10, 12:33   

to nie jest taka dobra cena, a i klatka si? teoretycznie nie nadaje, bo odleg?o?? mi?dzy szczebelkami za du?a jest (max 8mm). ja kupi?em klatk? Alex o wymiarach 48x38x25 cm za 60 z?. to kopia ferplastowej duny.
 
 
Manta 
Mysi Rozmówca
Manta


Hodowla: Cats Buster
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 258
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-10, 13:06   

Rysnik, czemu? Naprawde, czasem przesadzacie z pewnymi informacjam, hoduje myszy, mam ich troche, a dowiaduje sie na forum czasem o rzeczach ktore u mnie wygladaja zupelnie inaczej :P
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-08-10, 13:11   

clumsyinlife, a masz jakie? zdj?cia? :) bo z opisu wydaje si? podobna do którego? Teddy Lux. Odst?p mi?dzy pr?tami faktycznie du?y, chyba, ?e masz du?e i t?uste myszy, które si? nie p?aszcz?, ?eby wyj?? ;)

A cena - có?, ja da?am oko?o 40 z? za moj? Mini Dun?, któr? mam do teraz i ?wietnie si? trzyma :)
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Leonna 
Myszowaty
OPIS W BUDOWIE :)


Imi?: Julia
Pomogła: 2 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 541
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-10, 13:41   

Ja mam dun? fun, mieszkaj? w niej trzy labki i rasówka i jako? ?adna nie przesz?a... albo po prostu nie chcia?a, to zale?y od myszy.
:wink:
_________________
A mo?e by tak znowu myszki? ;-)
 
 
fikimiki 
M?ody Myszaty


Imi?: Kasia
Wiek: 26
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2011-08-10, 16:10   

Ja jeszcze nie mam myszola.. Ale szukam dobrej klatki. (duzej, dobrej dla kota i taniej) Polecono mi tutaj klatke sable( czy jakos tak) :D Czy kto? by mi mogl opisac mniej wiecej jej wygl?d lub wysla? zdjecie na maila (kasiczek-guziczek@wp.pl - tak wiem ?mieszne :D ).
Jak ona sie sprawdza.. :D
 
 
Rysnik 
M?ody Myszaty


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 31
Wysłany: 2011-08-10, 16:58   

mo?e Saml?? jeli tak, to to jest plastikowe pud?o z ikei, na które nak?ada si? siatk?.
 
 
Skittles 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 305
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2011-08-10, 17:25   

fikimiki-Poszukaj w temacie klatki/terraria i tam masz samle,znaczy s? osoby,które maj? ?wietnie urz?dzon? samle..poszukaj troch? a nie czekasz na gotowe :lol:
_________________
---> http://sopockie-uszakowo.blog.pl/
---> http://www.kroliki.net/
---> http://withanimals.blog.pl/
---> http://withanimalsthroughlife.tumblr.com/
 
 
clumsyinlife 
Szara myszka


Imi?: Emilia
Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-08-10, 21:27   
   Myszy: Harry


dzi? sprawdzi?am i jest za 50 z?. Odst?py mi?dzy pr?cikami s? dobre, 1 cm to dopuszczalna odleg?osc. U mnie mysz nie ucieka ale mo?e dla tego ?e jest przy tuszy i nie jest typem ADHD. Fajne jest to w tej klatce ?e jest w niej odrazu ca?a wyprawka. Nie trzeba nic dokupywa?. A ceny w sklepach zoologicznym czasami powalaja. Teraz zbieram na wi?ksz? klatke niestety- za 160 z?.
 
 
Megi77 
M?ody Myszaty


Imi?: Iga
Wiek: 25
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 29
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-08-11, 21:55   
   Myszy: ?atka[*] Kreseczka[*] Szarusia [*] ?nie?ynka[*]


Mo?e i tobie si? nie przecisn? ale mi bez problemu przechodzi?y przez 1cm odst?py mi?dzy szczebelkami. Raczej nie polecam kupowa? takich klatek. Przychodzimy ze sklepu, a tu myszka umieraj?ca - utkn??a :(
 
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-08-12, 17:51   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


To zale?y od myszy. Ja mam po?owe klatki (bo mam dwie z??czone) z odst?pami jakie? 1,5 cm i nigdy mysz mi nie uciek?a. Oczywi?cie nie popieram kupowania klatek z takimi z odst?pami, ale wtedy nie mia?am wyboru, bo potrzebowa?am klatke na teraz, a innych nie by?o. No i tak ju? zosta?o.
ale koniec offa:P
 
 
Manta 
Mysi Rozmówca
Manta


Hodowla: Cats Buster
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 258
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-12, 18:12   

Megi77, to jakie Ty masz myszy? bo u mnie juz ok miesieczne-poltorej miesieczne nie przejda przez 1cm odstep ;-) wyprubowalam to juz nie raz
 
 
 
Biedroneczk4 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 775
Skąd: Zab?udów/Bia?ystok
Wysłany: 2011-08-12, 18:18   

wydaje mi si?, ?e moja aspiryna przez 1 cm te? by przesz?a... a mam j? ju? jaki? czas... i tucz?, tucz? i utuczy? nie mog?...
_________________
Postanowienie na ten rok?
I?? z wero na randk? :P hihi
 
 
 
Megi77 
M?ody Myszaty


Imi?: Iga
Wiek: 25
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 29
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-08-12, 18:37   
   Myszy: ?atka[*] Kreseczka[*] Szarusia [*] ?nie?ynka[*]


Hmm...a te myszki co si? przeciska?y mia?y pó? roku i by?y dos? chudziutkie - na ko?owrotku ?miga?y :eek:
 
 
 
Biedroneczk4 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 775
Skąd: Zab?udów/Bia?ystok
Wysłany: 2011-08-12, 18:50   

Megi77, moja jeszcze ko?owrotka si? nie doczeka?a i si? utuczy? nie mo?e ;p druga za to ?wietnie sobie radzi z przybieraniem na wadze...



co do klatki ze sklepu to mo?e i jest dobrym rozwi?zaniem jak kto? szuka klatki na "JU?"
_________________
Postanowienie na ten rok?
I?? z wero na randk? :P hihi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT