AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 20:35
Odg?osy myszy
Autor Wiadomość
wesolapati:) 
M?ody Myszaty


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-02-05, 17:53   
   Myszy: Bia?y, ?atek, Mysiek, Spajderman, Marcel, Miki, Bubu? i Vincent


kurcze to musze i?? ze wszystkimi bo wszystkie grzechocz?. Albo pojde z jedna, a najwy?ej beda sie leczyc wszytskie. Jak biegaja w kolku to nie grzechocza, jak ?pi? tez nie, zale?y kiedy. Nie moge nawet okre?li? jaki? specyficznych sytuacji kiedy to robia, ale to nie jest tak ze one od jakiegos czasu, tylko wszystkie i od dawna dlatego my?la?am ze to normalne. Ciekawe co powie mi na to wet. i czy w ogole cos sensownego powie. I wygladaja na zdrowe, biegaja, normalnie jedza... no ale widocznie cos nie tak jak mowiecie ze nie powinny nic chrumkac :m:/:
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-02-05, 18:20   

idz ze wszytskimi, bo wet moze zalecic zastrzyki - sama myszkom robi? ich nie bedziesz :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-05, 21:36   
   Myszy: Fafik


Emielcia wyczerpa?a problem, mnie nie zostaje nic do dodania prócz tego ,?e z moim ma?ym mam taki sam problem i z tym trzeba szybko dzia?a?. To infekcja dróg oddechowych lub jaka? zmiana genetyczna lub z niedoleczonej kiedy? choroby! Koniecznie z tym do weta.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
wesolapati:) 
M?ody Myszaty


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-02-05, 22:15   
   Myszy: Bia?y, ?atek, Mysiek, Spajderman, Marcel, Miki, Bubu? i Vincent


Zeby by?o ?atwiej nagra?am filmik na którym jest myszka i s?ycha? jej odg?osy:
KLIK
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-05, 23:50   
   Myszy: Fafik


Te odg?osy s? identyczne jak u mojego Fafika!Koniecznie do weta! To jest infekcja bakteryjna dróg oddechowych lub trwa?a pozosta?o?? po jakiej? przebytej. Musisz dosta? leki , antybiotyki najlepiej i co? na wzmocnienie. Koniecznie trzeba j? zbada?. Wiem co mówi?, bo sama mam ten problem i u?ytkownicy forum s? mi ?wiadkami co ja z Fafikiem przechodz? je?li chodzi o t? chorob? :(
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
wesolapati:) 
M?ody Myszaty


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-02-06, 03:37   
   Myszy: Bia?y, ?atek, Mysiek, Spajderman, Marcel, Miki, Bubu? i Vincent


No to ja bede miec wiekszy problem, bo u mnie wiekszosc myszek tak grzechocze :(
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-02-06, 09:50   

wesolapati:) napisał/a:
u mnie wiekszosc myszek tak grzechocze

a jak d?ugo to ju? trwa?
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-06, 09:51   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


To znaczy ?e si? zarazi?y
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-06, 10:24   
   Myszy: Fafik


Albo si? zarazi?y, albo je?li s? z zoologa to mog? mie? wad? wrodzon?, je?li to rodze?stwo lub s? blisko spokrewnione. Mo?e to by? skutek chowu wsobnego, lub te? zanim je kupi?a? mog?y przej?? chorob?, której nikt im nie leczy? i trwa?e zmiany pozosta?. Jest te? mo?liwe, ?e zachorowa?y niedawno (od czasu keidy s? te odg?osy) i si? zarazi?y. Wszystkie te opcje s? mo?liwe, ale w ka?dym z tych wypadków, które wymieni?am wizyta u weta KONIECZNA!On musi stwierdzi? czy z tym da si? co? zrobi? czy nie, i co najwa?niejsze poda leki, które to troch? przyhamuj? i z?agodz?. Na ca?kowit? eliminacje bym nie liczy?a ( tak jak w przypadku mojej myszki), gdy? infekcje oddechowe u gryzoni bardzo trudno sie leczy.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
wesolapati:) 
M?ody Myszaty


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-02-06, 13:46   
   Myszy: Bia?y, ?atek, Mysiek, Spajderman, Marcel, Miki, Bubu? i Vincent


Myszki u mnie sie urodzily. A wydaje mi sie ze chyba sie zarazi?y od siebie, bo kiedy? gruchota?o pare i z tych starszych tez, a teraz zacz??y gruchotac te m?odsze, a tym starszym przesz?o, bo u nich cisza. Wyjmowa?am po kolei ?eby sie przekona? i nawet do ucha przystawia?am, to starsze na szcz??cie nie gruchocza. U m?odszych s?ysz?, ze u 2 to najg?o?niej wyst?puje, u jednej ciszej a u 4-tej to juz prawie wcale(u Marcela). W piatek pojde do weta bo teraz to naprawd? nie mam czasu , bo pisze prace dyplomowa a mam ja na piatek wlasnie wiec chyba mnie zrozumiecie.
Ahas to gruchotanie to tak na przemian chyba u nich trwa ju? bardzo dlugo, mamie jak powiedzia?am to stwierdzi?a, ze u mnie myszki zawsze gruchota?y, i teraz gruchocz?, a ja cos wymyslam. Dlatego my?la?am ze to normalne, ale tak g?o?no to chyba nigdy nie by?o.... :(
 
 
 
Doma 
Mysi Rozmówca
Doma



Imi?: Dominika
Wiek: 28
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 209
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-02-06, 15:10   
   Myszy: Chi Chi i Mimi


wesolapati:) ROZMNO?Y?A? MYSZY Z CHOROB?!!!

I czemu starszych myszy nie leczy?a?? Szkoda ci by?o dziesi?ciu z?otych?
 
 
 
wesolapati:) 
M?ody Myszaty


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-02-06, 16:38   
   Myszy: Bia?y, ?atek, Mysiek, Spajderman, Marcel, Miki, Bubu? i Vincent


Przeczytaj wy?ej to sie dowiesz

a to bylo tak, ze sobie jakas tam myszka pobrzd?kiwala pare dni i przestawala, wiec sie tym zbytnio nie przejmowalam, zwlaszcza ze aktywne sa, normalnie sie zachowuja. myszy mam jzu 5 lat i to brzekanie sie nigdy nie nasilalo, kurcze juz nie pamietam zbytnio zreszta jak to bylo. no ale teraz chyba 3 brzdakaja wiec sie zaczelam martwic. i chyba nigdy az tak glosno nie chrumkaly. Jak powiedzialam w piatek ide do weta zobaczymy czy cos powie sensownego i czy sie zna na gryzoniach w ogole...
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-06, 17:23   
   Myszy: Fafik


wesolapati:), To powodzenia z prac? dyplomow?, ale potem szybko skocz do weta z nimi. Koniecznie!
 
 
 
wesolapati:) 
M?ody Myszaty


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-02-09, 13:28   
   Myszy: Bia?y, ?atek, Mysiek, Spajderman, Marcel, Miki, Bubu? i Vincent


Wczoraj bylam u weta, niestety nic mi sie nie udalo zalatwic, bo z drzwiach praktycznie juz mi powiedzial ze nie ma zielonego pojecia o myszkach. Wkurzona wrocialam do domu, bo myszki tylko sie stresu najadly na darmo. Ale podzwonilam i znalazlam weterynarza od myszek :m:D: Telefonicznie sie juz skonsultowalam, powiedziala ze nie powinno byc problemu z leczeniem i umowilam sie na poniedzialek :smile: Jak wroce to dam znac co i jak z myszkami :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-09, 14:47   

A skorzysta?a? z mojej pomocy? :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT