AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 20:35
Odg?osy myszy
Autor Wiadomość
wesolapati:) 
M?ody Myszaty


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-02-10, 00:53   
   Myszy: Bia?y, ?atek, Mysiek, Spajderman, Marcel, Miki, Bubu? i Vincent


o wlasnie Luis, bardzo mi pomoglas :) korzystalam wlasnie z linku co mi podeslalas i dzwonilam. Tam znalazlam telefon i namiary na weta o ktorym mi juz wspominal wet u ktorego bylam, tylko ze od niego dostalam nieaktualny numer. Dziekuje Luis, :smile:
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-10, 12:45   

hehe nie ma spr ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
wesolapati:) 
M?ody Myszaty


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-02-12, 12:12   
   Myszy: Bia?y, ?atek, Mysiek, Spajderman, Marcel, Miki, Bubu? i Vincent


Wczoraj by?am u weta i dosta?am antybiotyki w p?ynie dla moich myszek. mam codziennie po jednej kropelce dolewa? do poide?ka. Niestety przykra wiadomo??, bo myszka z filmiku-Miki, niestety nie prze?y?a tej choroby :( Wczoraj j? znalaz?am martw? ok. godz. 23 :( Mam nadzieje, ze reszta sie wykuruje i b?dzie ok. Szkoda mi myszolka :m:/: Aha! jak to co mi dala lekarz nie pomo?e, to za tydzie? zmiana sposobu leczenia. A jest to antybiotyk na ro?nego rodzaju schorzenia dróg oddechowych tj, zapalenie oskrzeli itd.
 
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-02-14, 19:02   
   Myszy: brak:(


szkoda mysi to dobrze ?e posz?a? z nimi to weta bo mog?o by sie to sko?czy? tak jak w przypadku Miki.mam nadziej? ?e wyzdrowiej?
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Ewelina2501
M?ody Myszaty


Imi?: Ewelina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 30
Skąd: ?apy
Wysłany: 2008-03-28, 09:43   
   Myszy: Fearie, Lilith


No w?a?nie w tek kwestii te? mam pytanie.Od dwóch dni moje samiczka ma mal? kole?ank?, która popiskuje. Zauwa?y?am, ?e starsza j? myje bardzo intensywnie(wszystko tak robi), a czasem mala pi?nie nawet jak ta j? w?cha.Czasem wydawa?o mi,?e starsza j? podgryza, ale nie wiem czy nie chcia?a jej po raz kolejny umy? i ma?a próbowa?a uciec, bo ogólnie razem ?pi? sie bawi?, nawet w kólku czasem razem biegaj?, albo starsza wychodzi i daje malej pobiega?. A ja w nocy le?? i nas?uchuj? , czy nic si? nie dzieje, wi?? od 2 nocy prawie nie spalam : :sad: Ma?a nie ma ??dnych ran i za chwile sama lezie do wi?kszej, czy mam ingerowac w takie popiskiwanie czy to normalne???Prosze pomó?cie, padam z nóg :m: P.S.Jak mo?ecie to piszcie prywatne wiadomo?ci, b?de bardzo wdzi?czna ::)
 
 
 
Muf 
Mysi Bywalec
avatar saying true



Imi?: Ala
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 125
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 2008-03-28, 14:36   
   Myszy: Nie mam.


Myszki piszcz? gdy: czego?/kogo? nie lubi?, boj? si? itp. :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-28, 15:21   

Spa? mo?esz spokojnie. Dopiero gdy b?d? oznaki jakie? z?e to wtedy dzia?aj. Ma?e konflikty spotyka si? u wielu zwierz?t nawet tych, które si? lubi? :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
zydel 
M?ody Myszaty
^___^


Imi?: Pawe?
Wiek: 30
Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 15
Skąd: Malbork
Wysłany: 2008-03-29, 18:18   
   Myszy: Whisky i Heroina :] iiiii... REMI ratatuj ;)


nom ... a moja Whisky ostatnio piszczy jak chc? ja podniesc Oo a jej piszczenie brzmi jak jakies objawy buntu ... moze to mysz anarchistka ;)
_________________
[img]http://images26.fotosik.pl/141/d48d76ace10d67af.jpg[img]
 
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2008-08-18, 18:24   

A moja myszka charlie nie piszczy nie skrzypi tylko czasem ma napady gruchania co to mo?e by??powiedzcie...ostatnio grucha? w nocy to mu da?am s?onecznika(bardzo go lubi)i na jaki? czas sie uspokoi? mo?e mu jest smutno albo go co? boli :cry:
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Ametyst 
Gadu?a Myszaty
nieludzki lekarz



Imi?: Patrycja
Hodowla: Auricula
Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 340
Skąd: Wawa/Szcz-n
Wysłany: 2008-08-18, 18:41   
   Myszy: du?o myszastych niebieskich i innych


charczenie, skrzypanie - problem z drogami oddechowymi
_________________
 
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2008-08-18, 18:47   

:cry: co mam zrobi? jak mu pomóc ?
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-08-18, 20:50   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


Z takimi dolegliwo?ciami lepiej konsultowa? sie z lekarzem.
W moim przypadku jedna z samiczek zacze?a tak chrumka? jak myszka na filmiku.Mia?am i?? z ni? do weta ale pomy?la?am ze mo?e mie? na co? alergie wiec wymieni?am wiórki i karme ?wierzej wody nala?am do poide?ka i po jakim? czasie znów tak prycha?a tyle ze u niej trfa?o to pare sekund i sie sko?czy?o.Co si? okaza?o myszka ma uczulenie na karme o nazwie Mimi nie pamietam jaka to firma ale w pore sie zorientowa?am i te odg?osy mine?y.
Piszczenie czasem sie zdarza jak myszki sie myja nawzajem albo jak tocz? bójke o ko?owrotek wyglada to do?? powa?nie ale krwi nie za?wa?y?am ani ?adnych zadrapa? tyle ?e mia?y po?linione futerko i jakby lekko naje?one. :mshock:
I jesli chodzi o te odg?osy no to to nie jest normalne jak niktórzy pisali wczesniej wiec ja równierz radze i?? do weta :m:
_________________
 
 
 
Ruslana 
Mysi Bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Sie 2008
Posty: 105
Skąd: Mr?gowo
Wysłany: 2008-08-19, 13:38   
   Myszy: Loretta, Juliane, Chrumka, Lora


moja Loretka nigdy nie wydawa?a ?adnych odg?osów prócz dzikiego piszczenia ;) ale Julka od zawsze, jak przynios?am j? do domu, to leciutko chrupa?a, nie umiem tego opisa?. Ostatnio zauwa?y?am, ?e Loretta jak co? w?cha, te? tak robi, jakby nauczy?a si? od niej.

Zwykle my?la?am, ?e to nie z powodu choroby, a w?chania(badania :D ) otoczenia..
 
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2008-08-19, 17:35   

Charlunio niedawno troche grucha? ale sie uspokoi?am bo zauwa?y?am ?e te gruchanie jest nierównomierne i d?wi?kiem kompletnie nie pasuje do problemów z oddychaniem wygl?da raczej jak jakie? okrzyki niezadowolenia bo zdarza to mu sie najcz??ciej gdy zakrapiam mu oczka a on tego nie lubi. wydaje mi sie ?e wszystko jest w porz?dku charlie zachowuje sie ca?kiem normalnie je, pije,?piostatnio nawet jako? mniej gdaka morze poprostu czuje sie samotny bo on jest sam a jest ju? za stary by kupi? mu przyjaciela bo by go zdominowa?a on kiedy? mia?przyjaciela. :m:
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-08-20, 17:30   

Anisia napisał/a:
co mam zrobi? jak mu pomóc ?

i?? do weterynarza

Ruslana napisał/a:
Julka od zawsze, jak przynios?am j? do domu, to leciutko chrupa?a, nie umiem tego opisa?. Ostatnio zauwa?y?am, ?e Loretta jak co? w?cha, te? tak robi, jakby nauczy?a si? od niej.

o rany...
ona sie nie nauczy?a, tylko pewnie zarazi?a....

Ruslana napisał/a:

Zwykle my?la?am, ?e to nie z powodu choroby, a w?chania(badania ) otoczenia..

Zdrowa mysz nie wydaje dzwi?ków w czasie oddychania i w?chania.

Anisia napisał/a:
sie uspokoi?am bo zauwa?y?am ?e te gruchanie jest nierównomierne i d?wi?kiem kompletnie nie pasuje do problemów z oddychaniem

A na jakiej podstawie to stwierdzasz?
Ja mia?am ju? kilka chorych myszek, i jedna ?wiszcza?a, jedna chrumka?a czasami, inna grucha?a, a inna jeszcze tak jakos dziwnie brzmiala jakby "palcem o mokr szybe".
Mo?e Tobie nie pasuje, ale je?eli ju? s?ycha? to gruchanie bez pzyk??dania myszki do ucha... to ju? jest ?le.
Wizyta u weta niezb?dnie konieczna.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT