AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Karma] Zolux- Nutri'Meal
Autor Wiadomość
Nikaa
Mysi Bywalec


Imi?: Nika
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 140
Wysłany: 2011-11-28, 22:24   [Karma] Zolux- Nutri'Meal

Otó? nie znalaz?am takiego w?tku, wi?c za?o?y?am, je?eli jednak takowy istnieje, z góry prosze o przeniesienie ;)

W ka?dym razie: Zakupi?am moim myszom tak? oto karm? : http://animalia.pl/produk..._Mysz__1kg.html

Co o niej s?dzicie ? Kto? karmi? ? Myszki rzuci?y sie na ni? (ale to raczej przez to, ?e chcia?am je wcze?niej przyzwyczai? do granulatu : http://animalia.pl/produk...myszek_1kg.html co im nie bardzo pasowa?o, wi?c teraz wszystko co nie jest tym, jest dobre :P )
_________________
Pozdrawiam, Nika.
Ostatnio zmieniony przez kat 2012-02-03, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-11-28, 22:26   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


Nie karmi?am, ale wygl?da mi na dobr? karme.
Jest tam pare sk?adników, których nie ma np w vitapolu, a które mog?yby by?.
 
 
Nikaa
Mysi Bywalec


Imi?: Nika
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 140
Wysłany: 2011-11-28, 22:29   

Wygl?da ca?kiem ca?kiem. Z tym ?e przerazi?y mnie "kolorowe"chrupki. Nie jest ich du?o, ot tak par? si? "trafi?o" i s? do?? du?e, wi?c ?atwo je wyj?? na szcz??cie. Ale nie wyj??am, bo chcia?am zobaczy? co myszki zrobi?, i co b?d? jad?y... no i moje cudne m?drale nie tkn??y tego "?wi?stwa". Z reszt?, mam chyba najbardziej wybredne myszy na ?wiecie. Na razie JEDYNA karma która im pasowa?a w zupe?no?ci to Vitakraft emotion :P Ale zobaczymy. Na razie jedz?, cho? nie wszystko...wybrzydzaj? ;)
_________________
Pozdrawiam, Nika.
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-11-28, 22:31   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


A mo?esz zrobi? zdj?cie tej karmy?
 
 
Nikaa
Mysi Bywalec


Imi?: Nika
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 140
Wysłany: 2011-11-28, 22:33   

Tak, ale nie dzisiaj... chyba w ko?cu "na potrzeby" tego forum musz? za?o?y? jakie? konto na jakim? portalu do zdj??, bo tyle razy mia?am ju? co? wstawia?, ?e mo?e w ko?cu to zrobi?. Jutro.... chyba jutro, postaram si? to zrobi?.
_________________
Pozdrawiam, Nika.
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-11-28, 22:44   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


nie musisz zak?ada? konta ;)
wklejasz zdj?cie tutaj http://imageshack.us/ i dajesz link "forum"
 
 
1kamilla1 
Myszo?ak



Imi?: Kamilla
Pomogła: 4 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 683
Skąd: Skrzyszów/ Opole
Wysłany: 2011-11-28, 22:51   
   Myszy: California [*],Uvetta(ima)[*],Bajka[*],Alfa[*],Lusia,Birma,Tosia,Yuki,Ruda


Sama kiedy? widzia?am t? karm? i zastanawia?am si? czy kupi?, ale nie by?am pewna, bo cena nawet wysoka (jak przy vitacraft czy versele laga) a nigdy o tej karmie na forum nie s?ysza?am. Sama ch?tnie te? zobacz? zdj?cia :)
_________________
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-11-28, 22:54   

Czekam na fotk?, bo sama my?la?am nad zakupem tej karmy, ale jednak najpierw wola?abym zobaczy? sk?ad :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Nikaa
Mysi Bywalec


Imi?: Nika
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 140
Wysłany: 2011-11-28, 23:04   

Dobra, ju? wstawiam.... i tak potem jako? za?o?? konto :P przyda si?, zamiast tak ci?gle wstawia? "bezimiennie"
A tutaj macie zdj?cia: http://imageshack.us/g/207/p1040972.jpg/
Szczerze mówi?c nie wiem jak to zrobi?, ?eby by?y wi?ksze zdj?cia...

Karma nie wygl?da powalaj?co. Ale np. w przeciwie?stwie do Vitapolu, w którym ziarenka nie wygl?da?y zbyt zach?caj?co, tutaj ewidentnie wida?, ?e s? dobrej jako?ci. Ju? mówi?am ?e przeszkadzaj? mi te chrupki,ale je da si? ?atwo wyci?gn??, bo s? du?e. I do?? du?o jest s?onecznika. Do tego jest granulat, ale moje myszy tego nie tykaj?... Phi... to przecie? nie jest dla "szlachty" :P

[ Dodano: 2011-11-28, 23:28 ]
Haha, tak wszyscy prosili, a jak wstawi?am, to nikt si? nie wypowiada ? :P No powiedzcie co?... ja si? nie znam, a chcia?abym wiedzie? ;)
_________________
Pozdrawiam, Nika.
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2011-11-29, 10:37   

no nie wiem, mi si? nie podoba xD
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-11-29, 14:38   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


faktycznie niepotrzebne te kolorowe chrupki.
i troch? za du?o s?onecznika, ale mo?e by?.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-11-29, 17:31   

Mnie si? bardziej od tej karmy podoba Vitapol. Oczywi?cie ten "tera?niejszy" Vitapol, ulepszony.
Moje mychy z tej karmy Zolux zda?yby tylko ziarna i s?onecznik.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Nikaa
Mysi Bywalec


Imi?: Nika
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 140
Wysłany: 2011-11-30, 21:30   

Tutaj macie jeszcze sk?ad, który by? napisany na opakowaniu:

Sk?ad: Pszenica, Granulat wielosk?adnikowy (pszenica, j?czmie?, kukurydza, wyt?oczyny sojowe, hydrolizat rybny, otr?by pszeniczne, makuch sojowy, witaminy, pierwiastki ?ladowe), J?czmie?, Owies, Groch, Krokieciki (kukurydza, pochodz?ce z kukurydzy), Chleb ?wi?toja?ski, Rodzynki, S?onecznik, Kukurydza, P?atki (kukurydziane, j?czmienne, owsiane, z marchwi), Ry? dmuchany, ?uskane orzechy arachidowe, Suszona marchew, S?onecznik bia?y, Olejki eteryczne (z bazylii, marchwi, ja?owca), Dodatki (barwniki spo?ywcze, aromat spo?ywczy).

?rednia analiza: Surowe bia?ka 18,0% / Surowe t?uszcze 8,0% / Surowy popió? 7,0% / Surowa celuloza 6,0% / Wilgotno?? 12,8% / Wit. A 14000 IE / Wit. D3 1800 IE / Wit. E 50mg/kg / Wap? 2,8g/kg / Fosfor 4,3g/kg / Mied? 1,8g/kg;

Akurat to jest skopiowane gdzie? z której? strony internetowej, bo ju? wyrzuci?am opakowanie, i mi si? nie chcia?o pisa? :roll:
Ale to jest na pewno ten sk?ad. Co my?licie ? Ja im i tak zabieram s?onecznik (bo u?ywam go jako "przysmak", wi?c myszki z regu?y dostaj? jakie? 2 lub 3 dziennie ...no mo?e nie codziennie, ale baardzo cz?sto(mo?e nawet troche za cz?sto,ale te wieeelkie oczyska :roll: ))No i zabieram te chrupki.

A myszki Vitapolu nie jad?y, a to jedz? ;) wi?c my?l?, ?e to jest troszk? lepsze ;)
_________________
Pozdrawiam, Nika.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-11-30, 22:55   

Nikaa napisał/a:
A myszki Vitapolu nie jad?y, a to jedz? wi?c my?l?, ?e to jest troszk? lepsze


To nie znaczy, ?e karma jest lepsza od Vitapolu, tylko, ?e Twoim myszkom bardziej ta posmakowa?a ;)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Nikaa
Mysi Bywalec


Imi?: Nika
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 140
Wysłany: 2011-11-30, 23:17   

Tak,tak :P w domy?le mia?am "dla moich myszek " ;)

[ Dodano: 2011-11-30, 23:17 ]
Tak,tak :P w domy?le mia?am "dla moich myszek " ;)
_________________
Pozdrawiam, Nika.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT