AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-09-06, 16:21
Charakterki waszych myszek :)
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-31, 13:22   
   Myszy: tak


S?odkie. Tak sie widosznie st?sknilli... ;)

miliutka13 napisał/a:
Ale to musi by? smieszne ... Laughing Mo?e ja te? bede udawa? pos?g jak mama b?dzie kaza? mi sprzatac ? Laughing


Zwierz?ta chyba na prawd? my?l?, ?e to dzia?a. Mój pies tak samo. Jak nie chcia? kiedy? is? na spacer to usiad? i patrzy? przed siebie i udawa?, ?e go nie ma. Innym razem nie chcia? bo mnie podej?? (ba? si? pój?c tam gdzie ja, czyli dajlej od domu niz on by?) to ucia? i wzrok przed siebie... "Traper? Jaki Traper, nie ma tu nikogo takiego!" :P
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-12-31, 14:36   

KAT napisał/a:
Zwierz?ta chyba na prawd? my?l?, ?e to dzia?a.

Zwierzeca inteligencja :lol:

Co te zwierzki mysla ?e s? jak kameleony ? :P
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-31, 15:13   
   Myszy: tak


My?l?, ?e pewnie maj? takie odruchy zapisane w genach... ;) Cz??? drapie?ników pewnie gorzej zaówa?a nieruchomego zwierzaka, jak uciekaj?cego.
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-31, 20:19   

Ja dodam od siebie, ?e nie "pewnie", a na pewno ;) . Psy na przyk?ad s? typowymi wzrokowcami - st?d np. odruch gonienia jak kto? próbuje uciec. Dlatego te? radzi si?, w przypadku spotkania agresywnego psa zosta? w miejscu i pod ?adnym pozorem nie ucieka? (w sumie nie powinno si? te? w ogóle rusza?). Mo?e i to wygl?da jakby nie mia?o zwi?zku, ale w sumie wszystko sprowadza si? w?a?nie do zastygania w miejscu/poruszania si? (uciekania).

?eby nie by?o off topic :D - ja moje myszy ju? niezliczon? ilo?? razy przy?apa?am "w bezruchu". Zwykle w?a?nie jakie? podejrzane szelesty, obijanie si? czego? o klatke, a jak patrze to bezruch i minka a la "ja nic nie robie !" :P ...
Pies w sumie te?, chocia? ju? chyba skuma?a moja Gabi, ?e ja si? na takie udawanie nie nabior?... :ble:
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-01, 01:01   
   Myszy: tak


Tylko my ludzie tacy g?upi, ?e uciekamy w naszym naturalnym odruchu. Mo?e to te? ma swoje podstawy... ;)
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-01-02, 19:54   
   Myszy: Sunday


Hmm... moim myszk? zmieni? sie charakter w Wigilie :D . Mo?e sobie gada?y ;) . Oboje by?y bardzo ruchliwe i patrzyli w swoje strony cz?sto :) . Du?o te? jednli a ja sie podzieli?am op?atkiem :) . Da?am te? okazj? ?eby podzielili sie mi?dzy sob? ale nie ch?tnie to zrobili ;P . Teraz w ka?dym razie do tej pory odsypiaj?, ale w?a?ciwie s? ruchliwsze ni? wcze?niej :D
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 20:01   
   Myszy: tak


He he, ja te? si? dzieli?am. Myszy i chomik wzi??y ch?tnie. Pies poglamal i wyplu?... :twisted: ale doda?am mu potem do karmy... :P Ryby, ?aby i ?limaki nei dosta?y... :lol:
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 20:19   

Je?li chodzi o charaktery moich myszek to mo?e nie b?d? wymienia? wszystkich, a wypowiem si? na temat tematu najbardziej zbadanego przypadku (czyt. najwi?ksze zró?nicowanie charakterów w jednej klatce myszy oswojonych do granic mo?liwo?ci :P ). Moje starsze samiczki reprezentuj? du?o charakterków.
Gazelle i Subtelna s? przede wszystkim bardzo odwa?ne, niczego si? nie boj? i pierwsze bez zb?dnych ceregieli wskakuj? na r?k? i oczywi?cie od razu rozpoczynaj? wspinaczk? "ku niebu" :P . Pokusze si? na stwierdzenie, ?e z tym ich w?a?eniem s? przez to czasem wr?cz bezczelne (chodzi mi o to, ?e jakby to powiedzie?, w dobrym znaczeniu bezczelne :h??: ).
Ghana jest za to taka troche samotniczka, zwykle pow?cha, pow?cha, ale na r?k? raczej nie wchodzi. Ale jak j? ju? wezm? to te? mo?na j? pomizia?. Do?? s?dziwa jest i najd?u?ej u mnie z samiczek, wi?c jej "wybaczam" ;) .
Afrodyta i Aurora s? podobnie sympatyczne jak Gaz i Subtelna, ale najpierw si? przywitaj? (czyt. pow?chaj? r?k?), k?ad? najpierw przednie ?apki na r?ce, a dopiero potem wskakuj?.
Arashi za to ma swoje chumorki i czasami trzyma si? z boku, ale jak jest w chumorze to jest chyba najfajniejsza ze wszystkich (daje si? pomizia? i spokojnie siedzi w r?ce), wi?c chyba dobrze do niej pasuje okre?lenie "stateczna dama" ;) .
Camellia na pocz?tku by?a straszne zastrachana w stosunku do mnie, ale po jakim? czasie uspokoi?a si? i dalej oswajanie posz?o "jak z p?atka". Teraz w sumie jest tak pomi?dzy Gaz&Subtelna, a Aurora&Afrodyta. My?le, ?e mo?e jeszcze troszke da si? oswoi? i si? oka?e, ?e jest najodwa?niejsza O_o...
Tak wi?c kilka ró?nych "typów" myszy, a pisa?am, ?e przyk?ad dobry, bo wszystkie myszki s? tak samo dobrze oswojone (i to nie wina braku oswojenia w przypadku np. Ghany...) i nie boj? si? ludzi - rezultat : wychodzi czysty charaterek ;D.

No, narazie tyle. Mam nadzieje, ?e nikogo nie zanudzi?am d?uugim postem ;) ...
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 20:27   
   Myszy: tak


Cytat:
rozpoczynaj? wspinaczk? "ku niebu"

My?l?, ?e mój chomik tak robi ?eby mi przegry?? t?tnic? szyjn?... :P

Cytat:
daje si? pomizia? i spokojnie siedzi w r?ce

To jak Klik... ale on raczej nie jest "stateczna dam?" :lol:

[quote="Presea"]Mam nadzieje, ?e nikogo nie zanudzi?am d?uugim postem[/quote]
Nie jest taki d?ugi... :wink:

Bundz zdecydowanie "zdzicza?" przez chorob?... :( Jak jest u mnie na np. r?ce czy na ubraniu, to sobie buszuje i jest ok, ale sam nie podejdzie, bo nie wie jak to si? sko?czy, czy nie b?d? chcia?a mu czego? do oka pakowa?... :(

Kasiu, dosta?a? mojego mail'a? :)
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 20:38   

Cytat:
Cytat:
rozpoczynaj? wspinaczk? "ku niebu"

My?l?, ?e mój chomik tak robi ?eby mi przegry?? t?tnic? szyjn?... :P


?o ! Jak mi?ooo :twisted: :lol: . Nie no ?artuje oczywi?cie ;) , ale chomik w takim razie niez?y Killer jest :mrgreen: . Ja je?li ju? bym na jakie? kolejne zwierz?tko si? zapatrywa?a b?d? to chyba rybki :P (w sensie myszy albo "nic" - z tym, ?e niekoniecznie nic, ale z gryzoni chyba tylko myszy mi odpowiadaj?...). No ale rybki... kiedy? :P ... czemu nie ;) .

Maila... hmm... zale?y :D . Je?li to ten z 30 grudnia to dosta?am :P . Sorki, odpowiem jak najszybciej, ale ju? chyba nie dzisiaj (jutro by? mo?e ?)...
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-02, 20:52   
   Myszy: tak


Cytat:
Nie no ?artuje oczywi?cie Wink

Ja chyba te?, cho? nigdy nie wiadomo. Z kolan mi si? wspina do szyli i ?azi za ramienia na rami?... mo?e si? czai... i którego? dnia... :shock:

Cytat:
ale z gryzoni chyba tylko myszy mi odpowiadaj?...

Mi myszki i szczurki... :twisted: No ale to off... :P

Cytat:
Je?li to ten z 30 grudnia to dosta?am Razz.

Chyba tak. Ale nie ?piesz si?, nie o to mi chodzi. Tylko si? upewniam... ;)
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-01-03, 21:16   
   Myszy: Sunday


Fajne i zró?nicowane twoje myszki maj? charakterki Presea :) . To podobnie jak moje... s?owem, mnog? je porówna? do znanej wi?kszo?ci osobom na forum, ksi??ki:
-Spike (odszed?...)- Mysi Rycerz (pó?niej Skierka ;) )
-Max - Smykacz
-Stiuard- Mysi król, lub stary mysz, którego pierwszy mysi rycerz spotka? przed walk? w w??em.
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2006-01-04, 17:18   

[quote="Daria"]Fajne i zró?nicowane twoje myszki maj? charakterk[/quote]
Ja nawet gdybym chcia?a to nie moge mie? zru?nicowanych charakterków - mam jedna mysz :lol: Chyba ?e liczy? Senseya z którym Martin czesto sie spotyka ... :mrgreen:
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-01-05, 15:51   
   Myszy: Sunday


Hehe ;P . No to nie licz?c ciebie, mili :D i osób bez myszek ^_^
 
 
 
ogryzek 
Mysi Bywalec
<:3)~



Imi?: Olga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2005
Posty: 189
Skąd: Z.G.
Wysłany: 2006-01-22, 13:10   
   Myszy: Sith (*)


Mój Siti jest bardzo ?ywio?owy, cho? nad ranem a? trudno go dobudzi?.
_________________

gg 3474439 l e-mail ogryzek8@o2.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT