AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:46
Mysie Mity
Autor Wiadomość
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
  Wysłany: 2005-08-30, 12:58   Najwi?ksze okrucie?stwo na ?wiecie!

Ostatnio by?am we wrocku z bratem i w galeri dominika?skiej jest super zwierz?cy a tam by?o takie dziecko z ojcem i taka scenka
- Tato patrz jakie s?otkie myszki !
- Te? mi co? - pokarm dla w?zy ...
My?la?am ?e co? mu zrobie ! (ju? kiedy? tak zrobi?am kole? mnie zaczepi? jaK OGL?DA?AM MYSZKI i powiedzia?- Kupujesz dla kotka? a ja jak nie wypalilam - jak pan mo?e ! Przeciesz to s? ?YWE MYSZY a nie jaki? pokmarm ! ) ale w ostatniej chwili brat mnie powstrzyma? i sobie poszli?my :zdziwko:
Ostatnio zmieniony przez kat 2006-07-18, 17:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2005-08-30, 13:25   

Niestety wielu ludzi uwa?a myszy za nie potrzebne szkodniki zapasów, kojarzy je z pokarmem dla w??y i kotów. Tak b?dzie ale mo?na stara? si? co? z tym zrobi?!!
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-08-30, 13:39   

No có?, to jest niestety okrutna prawda, ale w ten sposób ko?cz? nie kupione zwierzaki w wiekszosci zoologow....
A jeste? pewna mili ,?e ten cz?owiek [-kupujesz dla kotka?], nie ?artowa??
A z reszt? je?li nawet to ja dziekuje za takie zarty... :roll:
Jedyne co mozemy zrobic to przeciwstawic si? ów ludziom, Mili , brat niepotrzebnie cie powstrzyma?, g?upio by?oby facetowi, gdyby dziecko okaza?o si? w tym przypadku m?drzejsze od niego. Nast?pnym razem idiota pomy?la?by zanim co? powie... :roll:
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-30, 14:43   

Wiem ?e nie ?artowa? bo przyszed? do sklepu po karme (kitiket) dla kota (by? razem z kotem na r?kacjh ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Staram sie sprzeciwstawia? ... Ale mój brat ma znajomych we wrocku i pewnie dlatego mnie powstrzyma? ...
Wiem ?e karmi sie nimi we?e ale bez przesady !
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-08-30, 16:32   
   Myszy: tak


Heh... to mnie w?a?nie wkurza... jak kto? si? dowiaduje, ?e mam myszy to jest np. jak moja mama powiedzia?a "ciocia mówi, ?e mo?e przywi?? do nich swojego kota"... Mia?am welonk? "mmm, bedzie karp na ?wi?ta", mia?am królika i wszyscy gadali g?upoty o przerabianiu go na pasztet, przyzwyczai?am si? do tego, a kiedy królisia umar?a i nied?ugo potem pojechali?my do rodziny z jakie? okazji, to jako? si? zgada?o, ?e króliczek nie ?yje, na co m?? mojej siostry ciotecznej "przynajmniej by?o co je?? na ?wi?ta" i za?ad?a konsternacja... Czy tak trudno zrozumie?, ?e to by? cz?onek rodziny? Tacy ludzie bardziej by? p?akali za zniczonym dywanem ni? za zwierzakiem... :?
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-30, 19:05   

No s? wstr?tni !!! Ale ciesze sie ?e mnie popieracie :| Mam nadzieje ?e takich ludzi b?dzie coraz mniej ... :?
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-09-01, 14:27   
   Myszy: Sunday


Ja te? ci? popieram! Wredni ludzie... Wiecie co, mój brat ci?gle tylko mówi: "kiedy Stiuard wko?cu zdechnie... wi?cej nie dawaj mi myszy", "to jaki? super mysz, ?e ?yje 2 lata!". Albo: "Jak moja mysz zdechnie, to nie kupuj wi?cej..."... moja mama i tata te? (kiedy tata by? dzieckiem, butem zabija? myszy!). Nie nawidz? takich ludzi :evil: !!
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-09-01, 16:55   

No s? wstr?tni, okropni, okrutni !!! Z twoim tat? - kiedy? niestety tak sie robilo (nie popieram tego) ale teraz nie ma ju? takich pu?apek jak kiedy? - teras mysz ?apie sie do klatki kupionej w zologu (takiej specjalnej) i wypuszcza sie j? w pole ^_^
 
 
Malinaaa
Gość
Wysłany: 2005-11-13, 18:08   

:?
Niestety ludzie nie doceniaj? tych pi?knych zwierz?tek :(
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-14, 16:00   
   Myszy: tak


Darios! ;) Nast?pnym razem przynie? do domu szczura... :lol:
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-11-14, 16:36   

Popieram ci? miliutka :) .
 
 
lubiacyMysz
Gość
Wysłany: 2005-11-30, 07:01   

Nikt, z was nie zmieni ?a?cuchów pokarmwych - zwierz?ta mi?sozerne zawsze b?d? jad?y ( mi?so tych zwierz?t do których s? przyzwyczajone w tym wypadku => myszy)
Nie mam nic do hodowania tego rodzaju zwierz?t, ale trzeba przyj?c jedn? zasadnicz? sprawe mysz zy jakie kolwiek inne zwierze to tylko zwiewrze.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-30, 09:45   
   Myszy: tak


No aleee... jak dla mnie ka?dy zwierzak którego przyjmuj? do cha?ypy, to cz?onek rodziny... wi?c mo?na (rodzina, znajomi) chocia? uszanowa? moje uczucia (zboczenia :P ) i trzyma? j?zyk za z?bami... :? Bo to o g?ównie chodzi. Ci ludzie przecie? nie mówi? takich rzeczy serio, tylko dla ?artu... I to jest g?upota, bo to zawsze ?ycie... (Nie b?d? si? dalej wy?uczsza?, bo wyjdzie na jaw jaka jestem nie halo... )
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-11-30, 16:01   
   Myszy: Sunday


Tylko zwierze<< cz?owiek to te? tylko zwierze, wi?c co ludzie maj? do tego ?e w Tajlandii tygrysy na nich poluj? :twisted: :evil: :roll: .

Ale myszki to zwierz?ta, powinno si? je szanowa? je?li ju? chce si? je zabija?, bo to morderstwo. Moze inne zwierz?ta si? nimi ?ywia, ale my te inne hodujemy ?eby patrze? jak zjadaj? inne. Polecam ksi??ke "Mysi Rycerz".
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-11-30, 17:36   

Cz?owiek to zwierze z dusz?, czyli co? wy?szego ( bardziej wykszta?conego od Animalia) Cz?owiek jest na szczycie piramidy ?a?cuchowej wi?c nie wiem sk?d takie NIUSSY ze w Tajlandi tygrysy poluj? na ludzi <lol> Cz?owiek wchodzi na terytorium Tygrysa to musi liczy? si? z atakiem, ale potrafi si? obroni?. I tak si? z?o?y?o ze to Cz?owiek dominuje na tej planecie a nie myszy. Bardzo szanuje myszy bo s? zwierz?tami i my?le, ?e gdybym mia? swoj? mysz to nie da?bym jej do zjedzenia np. W??owi ale nie mam nic przeciwko temu, ?eby z?apa? takow? mysz i da? mu do jedzenia.. przecie? na trawi go chowa? nie mo?na.. :spox:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT