AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2012-12-03, 19:38
Moja myszka jest samotna :(
Autor Wiadomość
Zulla 
Szara myszka
Yeah



Imi?: Robie new konto
Wiek: 26
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: Juz na nim nie bede
Wysłany: 2012-08-03, 12:53   Moja myszka jest samotna :(
   Myszy: Zosia


Postanowi?am , ?e kupie mojej myszce kole?ank? . Wyczyta?am , ?e samiczka nie mo?e sama mieszka? . Czy to prawda ? Chcia?abym wiedzie? tak?e czy mo?na myszce kupi? t? kole?ank? po czasie ? Czyli ja ju? j? mam z jakie? dwa miesi?ce mo?e troch? mniej . I czy tak mo?na ?? Nie b?d? ze sob? wa?czy?y ?? :roll:
 
 
emaleth 
Mysi Bywalec



Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 102
Skąd: Leszno
Wysłany: 2012-08-03, 12:56   Re: Moja myszka jest samotna :(

Zulla napisał/a:
Postanowi?am , ?e kupie mojej myszce kole?ank? . Wyczyta?am , ?e samiczka nie mo?e sama mieszka? . Czy to prawda ? Chcia?abym wiedzie? tak?e czy mo?na myszce kupi? t? kole?ank? po czasie ? Czyli ja ju? j? mam z jakie? dwa miesi?ce mo?e troch? mniej . I czy tak mo?na ?? Nie b?d? ze sob? wa?czy?y ?? :roll:


Poczytaj sobie temat o ??czeniu myszaków:
http://www.myszy.info/vie...f0f5b618#195552
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-08-03, 13:06   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Najpierw upewnij si?, ?e masz samiczk? :wink: Najlepiej wrzu? tutaj zdj?cie kuperka, to pomo?emy oceni?. Samiczki musz? mie? towarzystwo, wi?c bardzo dobrze, ?e zdecydowa?a? si? kupi? swojej myszce kole?ank?. Samiczki zwykle bez problemów dogaduj? si? z innymi samiczkami, nawet do??czonymi po czasie. Przeczytaj dok?adnie temat o ??czeniu, w pierwszym po?cie masz wszystko wyja?nione. A je?li nadal b?dziesz mia?a w?tpliwo?ci, dopisz si? tam - na pewno pomo?emy :smile:
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-08-03, 15:31   

Zulla, dok?adnie - najpierw musisz si? upewni?, ?e myszka to samica. Wrzu? zdj?cie, pomo?emy to oceni? ;) je?li tak, to faktycznie musi mie? kole?ank?. Takow? najlepiej zakupi? w zarejestrowanej hodowli lub adoptowa? od Vivy - w zoologu mog? ci sprzeda? samca, albo ci??arn? samic?.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-08-03, 15:31   

Ale koniecznie we? samiczk? z hodowli lub zaadoptuj od kogo? lub z fundacji viva
_________________
InfinitY ..
 
 
Zulla 
Szara myszka
Yeah



Imi?: Robie new konto
Wiek: 26
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: Juz na nim nie bede
Wysłany: 2012-08-03, 16:32   
   Myszy: Zosia


Czy za mysz z hodowli si? p?aci ?? Albo od tej vivy ?? :shock:
_________________
Moja kochana mysia .. Zosia <33
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-08-03, 16:38   

Za mysz z hodowli tak. Adoptowane myszki s? za darmo.
I s? w ?odzi samiczki do adopcji ;)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
mordin 
M?ody Myszaty


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-09-14, 10:08   Re: Moja myszka jest samotna :(

Zulla napisał/a:
Postanowi?am , ?e kupie mojej myszce kole?ank? . Wyczyta?am , ?e samiczka nie mo?e sama mieszka? . Czy to prawda ? Chcia?abym wiedzie? tak?e czy mo?na myszce kupi? t? kole?ank? po czasie ? Czyli ja ju? j? mam z jakie? dwa miesi?ce mo?e troch? mniej . I czy tak mo?na ?? Nie b?d? ze sob? wa?czy?y ?? :roll:


Mam podobnie, dopiero dowiedzialem si?, ?e myszka musi miec druga do pary. I tez zamierzam kupic towarzyszke. A swoj? mam nieca?em 3 mc, mam nadzieje, ?e si? dogadaj? i nie bedzie walk
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-14, 10:29   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-11-02, 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-09-14, 13:11   

mordin, tylko nie kupuj drugiej myszki w zoologu, bo mo?esz dosta? mysz przeciwnej p?ci, mysz chor? lub samic? w ci??y.
Adoptuj lub kup z zarejestrowanej hodowli ;)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-09-14, 13:28   

[quote="Frufru"]
mordin napisał/a:


Je?li mysz zostanie po prostu wsadzona do klatki w której ju? mieszka dotychczasowa lokatorka, walki b?d? mia?y miejsce natychmiast i non stop.


hmm, nie demonizuj. za szczeniaka, kiedy sama niewiele wiedzia?am, w?a?nie tak ??czy?am myszy i nigdy nic si? nie dzia?o. to raczej zalezy od mysiego charakteru, mog? walczy?, ale równie dobrze mog? si? 'dogada?'. nie ma zasady.
co oczywi?cie nie znaczy, ?e jestem za takim nieostroznym ??czeniem, ryzyko trzeba minimalizowa? ;)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-09-14, 13:38   

Dasz rad? zawsze w razie czego podpowiemy co robi? chocia? my?l? ?e jak poszperasz po forum to znajdziesz wiele podpowiedzi jak ??czy? myszy ale mi si? wydaje ?e ??czenie samic przechodzi ?atwiej ni? samców
_________________
InfinitY ..
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-14, 14:22   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-11-03, 00:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-09-16, 13:12   

Jak tylko czytam, ?e kto? gotuje si? do adopcji/kupienia nowej mysi, to a? mnie ?apki sw?dz?. Takie to boskie uczucie. I naprawd? nic nie jest tak pi?kne, jak czekanie i szukanie. Spontaniczne decyzje nie do??, ?e nie powinny mie? miejsca (wiadomo, ?e czasem nie jest to wtopa ?ycia, ale generalizuj?c), to pozbawiaj? przysz?ego w?a?ciciela tej nieziemskiej frajdy planowania :grin: . Tobie, Zulla, ?ycz? owocnych poszukiwa?. Panienka jeszcze m?oda, my?l? ?e b?dzie bardzo wdzi?czna za towarzystwo a Ty poradzisz sobie z ich ??czeniem :wink: .
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-09-17, 11:55   

Frufru pisa?am ju? ?e jeste? moj? ulubion? autork? ? |
Twoje posty czytam niczym Chmielewsk? z przyklejonym u?miechem :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT