AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Gwa?towane ruchy, wykr?cenie ko?czyny (skurcz mi??ni)
Autor Wiadomość
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-07-16, 22:40   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Moje labki (rodzinka oczywi?cie jak to bywa w zoologu ;) ) jeden samczyk dosta? w jednej klatce a w drugiej jedna samiczka wi?c to nie jest zale?ne od przebywania ze sob?. U mnie si? ju? nie powtórzy?o do ko?ca ich ?ycia a jak na labki ?y?y ponad rok czyli bardzo pi?knie :)

Je?li widzisz ?e myszka po tym szybko wróci?a do formy to j? obserwuj a jakby (tfu tfu) si? powtórzy?o to znaczy ?e to jaki? powa?niejszy problem genetyczny i trzeba b?dzie koniecznie i?? do weta. Ale b?d? dobrej my?li :)

dodano:

Co do udaru to mo?e by? te? cieplny w sumie a nie tylko s?oneczny. Ale to zale?y jaka by?a temperatura myszki ?atwo si przegrzewaj?
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Aleksandra 
M?ody Myszaty


Imi?: Ola
Wiek: 36
Dołączyła: 23 Cze 2009
Posty: 32
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2009-07-16, 22:47   

Nikita napisał/a:


dodano:

Co do udaru to mo?e by? te? cieplny w sumie a nie tylko s?oneczny. Ale to zale?y jaka by?a temperatura myszki ?atwo si przegrzewaj?


wiesz to chyba mozliwe,bo u mnie w pokoju jest bardzo duszno w okresie letnim:(

[ Dodano: 2009-07-16, 22:48 ]
a co do skurczu,to mam takie pytanie twoje myszki jak go dostly to tez tak im sie glowka wykrzywila do tylu??i byl pisk przy tym?? i jeszcze takie pytanie doszly do siebie odrazu??bo moje tak i zachowuja sie normalnie:)
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-07-16, 23:08   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Jak duszno to postaw wentylator tak by nie wia? bezpo?rednio na myszki i tylko lekko tam rusza? powietrzem :)

Moja myszka jedna mia?a przekr?con? g?ówk? w bok i dochodzi?a dzie? lub dwa a po tym czasie z takiej kaleki do nowo narodzonej. Trzeba by?o jej pod nosek podstawia? picie i jedzenie. Druga zasta?am ju? po, bo le?a?a dziwacznie strasznie zmizernia?a w k?cie i si? nie rusza?a tylko dr?a?a. Z ni? by?o tak samo. U ka?dej jakie? witaminki na wzmocnienie i obserwacja, ale ja mówi? nawet po nich potem nie by?o wida? ?e co? si? sta?o
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT