AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej ^^
Autor Wiadomość
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-09-13, 17:28   Hej ^^

By?am kiedy? na tym forum,te? pod tym nickiem.. Odesz?am. Postanowi?am jednak napisa? znowu x] Wtedy opu?ci?am forum z powodu ?mierci mojej myszki.. Nie mog?am si? pozbiera? i nie chcia?am ju? tu by?. Niedawno zmar?a druga. To nie tak,?e kupuj? jedno po drugiej ale nie mog? wytrzyma? bez tych cudownych stworzonek i w najbli?szych dniach b?de mia?a kolejne 2 :) Narazie przygotowuj? si? w teorii,myszki które mia?am ostatnio do ko?ca ?ycia nie zosta?y oswojone,bo pope?ni?am wiele b??dów,by?y te? ucieczki.. Ale teraz jestem bogatsza w do?wiadczenia,mam te? nadziej? ?e mi pomo?ecie ^__^

W ka?dym razie,jestem Natt, lat mam 12. Obecnie myszek nie mam,ale ju? nied?ugo.. Nie mog? si? doczeka? :) Witam wszystkich ^^ Mi?o mi,?e znów mog? tu pisa?.
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-09-13, 17:31   

hej! mam nadzieje ?e niepope?nisz ju? rzadnych b?edów mimo wszystko ka?dy cz?owiek to robi! bardzo fajnie ?e b?dziesz mie? nowe mychy pozdrawiam!
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-13, 18:04   
   Myszy: tak


Hej! :) Pami?tam Ci?! Napisz co? wi?cej o przysz?ych mysiach. Jakie? plany? :)
 
 
 
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-09-13, 18:33   

Tzn. mo?e nie b??dy,ale nie spodziewa?am si? wtedy,?e gdy otworz? pude?ko w którym by?y myszki, dwie armaty mi z niego wyskocz? xD Teraz ju? b?de przygotowana ;p Tamte ucieczki spowodowa?y dziko?? mych,tylko kilka razy mia?am je na r?ce. Ale by?y szcz??liwe, biega?y,kr?ci?y si? w ko?owrotku ^^ Przynajmniej mia?y mile sp?dzone ?ycie. Teraz napewno te? im dobrze,w Mysim niebie xP

Plany? Teraz dla odmiany bior? 2 samiczki,na pocz?tek jedn? a jak si? oswoi do tego stopnia,?eby wesz?a na r?k? to b?dzie druga ;p Tylko si? troche boje,co b?dzie jak mycha b?dzie w ci??y? W sklepie obie p?ci trzymaj? razem. Wida? im brzuszek? Postaram si? wybra? szczup?? xD A jak urodzi,to trudno. Porozdaj?,ew. wypuszcz? do lasu jak kole?anka. Ale mam nadziej?,?e nie b?dzie takiej potrzeby ;)
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-13, 18:47   

Wypu?ci? do lasu??!! to je zabije, my?lisz ?e przezyj?? nie to lepiej u?pic ni? tak potwornie je zabija?! postaraj sie wybra? takie które nie b?d? w ciazy a je?eli b?da to poszukasz im dobrych domów. A poza tym witam! super ze tu jeste? :)
_________________
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-13, 18:50   

Natka-13 napisał/a:
A jak urodzi,to trudno. Porozdaj?,ew. wypuszcz? do lasu jak kole?anka.


Z tym wypuszczaniem do lasu si? zgrywa?a??
Mam tak? nadziej?
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-09-13, 18:56   

Ech,a co by zrobi? jak nie b?de mog?a mie? wi?cej a nikt nie b?dzie chcia?? Mojego tata nie obchodz? myszy,nawet nie wiem co by proponowa? z nimi zrobi?..

No dobra,mam nadziej? ?e nie b?dzie takiej sytuacji,postaram si? wybra? szczuplejsz? ;p
I tak nawiasem,ile przeci?tnie rodzi m?odych mysz laboratoryjna?
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-13, 19:11   

Od 4 do 14 m?odych a jak b?da male to lepiej poszuka? im dom ni? zabija? w bestialski sposób (wyko?czy?).
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-13, 19:22   
   Myszy: tak


One na 100% nie prze?yj? na wolno?ci, ju? wi?ksze szanse maj? w sklepie. Nie mo?esz pój?? do sklepu gdzie s? porozdzielane wed?ug p?ci? Jak s? razem to jest ogromna szansa na ci???.
 
 
 
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-09-13, 19:24   

Fauka napisał/a:
Od 4 do 14 m?odych a jak b?da male to lepiej poszuka? im dom ni? zabija? w bestialski sposób (wyko?czy?).

Wiem,wiem. Temat z lasem sko?czony,wybi?y?cie mi to z g?owy ;p My?la?am ?e to lepiej ni?,ech co? innego,myszy umi? sobie radzi? ale przed zim? to rzeczywi?cie nie jest m?dre xP W ogóle,nie b?de tego robi?,nie ;]
W takim razie co by zrobi?,gdyby ewentualnie mycha urodzi?a,a ?ebym pyta?a i pyta?a to nikt myszek nie chce.. Co zrobi? w takim przypadku? U nas niestety s? TYLKO zoologi gdzie obie p?ci trzymaj? razem.

Cho? wci?? ?ywi? nadziej?,?e mycha nie b?dzie w ci??y ^^ Ponawiam; czy wida? jej brzuszek? B?de si? stara?a wybra? szczuplejsz? ;p
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-13, 19:46   
   Myszy: tak


Natka-13 napisał/a:
myszy umi? sobie radzi? ale przed zim? to rzeczywi?cie nie jest m?dre

Ine nie s? dzikie, tylko udomawiane 1000-ce lat. Przeczytaj "Mysiego rycerza", tam jest najlepiej pokazane jaka to ogromna ró?nica (mysz labo a dzika). One nie s? do?? czujne, zaraz co? je upoluje.

Natka-13 napisał/a:
U nas niestety s? TYLKO zoologi gdzie obie p?ci trzymaj? razem.

A nikt nie ma ma?ych u Ciebie w okolicy? Nie rozmno?y?y si? komu??

Natka-13 napisał/a:
Ponawiam; czy wida? jej brzuszek? B?de si? stara?a wybra? szczuplejsz? ;p

Nic Ci to nie da, bo brzuszek wida? dopiero ok. 13 dnia.

Mo?e spytaj od kogo bior? mychy i we? ze ?ród?a?
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-13, 20:47   

www.myszy.net poszukaj tam dzia?u romna?anie i tam s? zdj?cia rozne i opisy,Kat nie b?d? taka skromna i polecaj swoj? stronk? :P
_________________
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-13, 23:36   

Kto widzia? mysz dzik? wie, ?e te domowe nie maj? nawet cienia szansy. Dzikusy s? (za przeproszeniem) cholernie szybkie, zwinninne i rzucaj? si? do ucieczki albo (je?li nie mog? uciec) gryz? jak tylko co? im si? nie spodoba w ich otoczeniu. A jak gryz? to najmocniej jak potrafi? - no có?... dla nich to kwestia ?ycia i ?mierci.
Teraz wychodzi, ?e ja jakie? dzikusy zam?cza?am - otó? nie, ale u mojej babci czasami wpada?a taka jedna i trzeba by?o nie?le si? nam?czy?, ?eby w ogóle si? do niej zbli?y? - a potem uwa?a?, ?eby nie zosta? dotkliwie ugryzionym. Krótko mówi?c myszy, które ?yj? na wolno?ci to po prostu dzikie zwierze, jak ka?de inne. A przecie? i te s? cz?sto ofiarami innych zwierz?t.

Co do g?ównego tematu witam :) . Mo?e w?a?nie poszuka? kogo? komu si? niedawno rozmno?y?y ?
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT