AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Klatka] Teddy
Autor Wiadomość
marulaa 
Szara myszka
^^,



Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 12
Skąd: Krk
Wysłany: 2009-07-04, 15:00   
   Myszy: Ina


Tez myslalam ze sobie nie dam rady ale idzie jak po masle. Myszka mnie dosc polubi?a niedlugo bedzie mia?a now? kolezanke. A tak samo jak Alex bede mia?a za rok mature i jakos mnie nie przeraza fakt ze nie dam sobie rady. Ty Alex tez nie musisz sie to martwic ze sobie nie dasz rady ale o to czy myszka ma Ci si? znudzi po kilku dniach ? :)
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-07-04, 20:27   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Alex, klatka z myszk? to nie problem w akademikach ani samodzielnych pokojach je?li o to chodzi. Myszka to zwierz?tko nocne wi?c i tak jak b?dziesz si? w ci?gu dnia uczy? to myszka b?dzie smacznie spa?. Ja teraz mia?am u starej babci myszy, czy?cilam klatk? by ani smrodku ma?ego nie by?o, teraz si? przeprowadzam i tam te? nie widz? problemu. W ko?cu zwierzak siedzi w klatce teoretycznie ;)

www.pzhmmr.mojeforum.net - tutaj w dziale wystawy i pokazy masz tematy o tym co si? wydarzy w nied?ugim czasie a w dziale archiwum pokazów powiniene? znale?? dat? kiedy ostatnio by?? wystawa w KrK bo ju? chyba by?a.

Myszka nie jest tak problemowa jak np. piesek, ale musisz du?o pomy?le? i zawczasu troszk? poplanowa?. Dla chc?cego nic trudnego :)
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-01-28, 17:16   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Ja mam klatke teddyIII mysz uciek?a mi raz ale nie dziwie sie bo jedna jest bardzo drobna po ogl?dzinach i przy?apaniu myszy na ucieczce odkry?em ?e problemy stwa?aj? pr?ty po bokach gdy? s? ciut wi?ksze.
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT