AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie chce u?ywa? hu?tawki
Autor Wiadomość
Esmeralda
Szara myszka


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 14
Wysłany: 2010-04-29, 14:51   Nie chce u?ywa? hu?tawki

Kupi?am mojej myszy specjaln? hu?tawk?. Stara?am si? nauczy? j? z niej korzysta?. Kiedy na szczycie hu?tawki k?ad?am s?onecznik, myszka zabiera?a go, a hu?tawka si? przechyla?a. Sama jednak nie chce z niej korzysta?. Co zrobi??
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-30, 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-04-29, 15:17   
   Myszy: Bobek


Tu nie ma ?adnej nauki. Nie panikuj! Jak myszka b?dzie chcia?a korzysta? z hu?tawki to b?dzie korzysta?. Nie widz? tu ?adnego problemu.
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
Esmeralda
Szara myszka


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 14
Wysłany: 2010-04-29, 15:21   

Hu?tawka stoi od dwóch tygodni, a myszka co najwy?ej pod ni? sypia. My?l?, ?e nowe zabawki powinny sprawia? myszce rado?ci i chcia?abym, ?eby z nich korzysta?a, bo mam tylko jednego samczyka i nie chcia?abym, ?eby wpad? w jak?? depresj?.
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-04-29, 15:23   

Najwidoczniej nie przypad?a mu do gustu. Zostaw mu t? zabawk?, nie zmuszaj. Myszki robi? to, co chc?, a nie to co si? im ka?e. B?dzie mu si? nudzi? to znajdzie sobie zaj?cie.
 
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-04-29, 15:24   
   Myszy: Bobek


To mi?o, ?e tak si? o myszk? troszczysz, ale to niepotrzebne. Dobrze, ?e kupujesz mu zabawki, ale nie zmusisz go, ?eby z nich korzysta?. Przynajmniej hu?tawka o tyle sprawia mu rado??, ?e pod ni? ?pi.
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
Akroba 
Starszy Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-04-29, 17:41   
   Myszy: Sasame [*],Lamelia,Tsume


Moja zacz??a si? kr?ci? na ko?owrotku miesi?c po wstawieniu O_o
Wi?c nie panikuj,w ko?cu nauczy si? i b?dzie sp?dza? na niej wiele czasu ;)
_________________
 
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2010-04-29, 18:22   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


myszki s? troch? jak ludzie - maj? w?asne gusty i upodobania ;) nie zmuszaj go jak nie chce. Ja mam dwie myszki, siostry, a jedna kocha ko?owrotek i nie mi?osiernie ha?asuje w nocy , a druga kompletnie go ignoruje ;) Rozumiem, ?e jest Ci przykro , wyda?a? pieni?dze, a myszka nie chce si? bawi?, no, ale trudno. Tak czasem bywa. Mo?liwe te? jest, ?e po jakim? czasie myszka si? zainteresuje zabawka ;)
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Esmeralda
Szara myszka


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 14
Wysłany: 2010-04-29, 20:50   

No, mówi si? trudno. Dzi?ki wszystkim za pomoc.
 
 
mcaffey 
Starszy Myszaty



Imi?: Tomek
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Maj 2009
Posty: 70
Wysłany: 2010-05-21, 18:17   

Moja kole?anka te? mia?a samczyka i te? tylko jednego, i przez to by? taki troch? jakby zamkni?ty w sobie, mniej aktywny, czasami tylko troch? pochodzi? i znów k?ad? si? spa?, a co w zwi?zku z tym po co jest ko?owrotek odkry? bardzo pó?no (po kilku miesi?cach), czasami pod nim si? chowa? (jak twój) ale jak wchodzi? do ko?owrotka, to tym ?e ca?y ?wiat mu si? obróci? niespodziewanie si? zra?a? i nie interesowa? si? nim wi?cej. W ko?cu przypadkiem poszed? w dobr? stron? w tym ko?owrotku i mu si? spodoba?o i teraz cz?sto w nim biega. Gdy myszki s? co najmniej dwie to si? same "nap?dzaj?", du?o wi?cej lataj? po klatce wi?c jak mi si? wydaje dzi?ki temu szybciej odkrywaj? co do czego s?u?y. Mo?liwe, ?e w twoim wypadku jest tak samo i jak nauczy si? z niej korzysta? to b?dzie to robi? cz?sto. No chyba, ?e widzia?a? jak ju? si? na niej buja? i po prostu nie przypad?o mu to do gustu, no ale w takim przypadku nic nie zrobisz. Pozdrawiam
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2010-05-21, 18:35   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


mcaffey napisał/a:
by? taki troch? jakby zamkni?ty w sobie, mniej aktywny, czasami tylko troch? pochodzi? i znów k?ad? si? spa?,


Tak, Jackie robi? tak samo. Czyta?am kiedy? na myszy.net , ?e myszki zaraz po kupieniu s? albo bardzo aktywne, albo osowia?e. I, jak powiedzia?e?, we dwie szybciej si? ucz? co i jak.
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Esmeralda
Szara myszka


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 14
Wysłany: 2010-05-22, 18:23   

Mnie wydaje si?, ?e mój kochany gryzo? zrobi? si? taki...leniwy ,,ze staro?ci''. Myszka osiwia?a , coraz cz??ciej ?pi i wi?cej je. Staro?? nie rado??, chocia? Kirk wydaje si? by? szcz??liwy. Czasami przychodzi mu ochota na zabaw? i jest naprawd? towarzyski, ale pó?niej musi to odespa? - nawet w nocy.
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2010-05-22, 18:32   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


Esmeralda napisał/a:
Mnie wydaje si?, ?e mój kochany gryzo? zrobi? si? taki...leniwy ,,ze staro?ci''. Myszka osiwia?a , coraz cz??ciej ?pi i wi?cej je. Staro?? nie rado??, chocia? Kirk wydaje si? by? szcz??liwy. Czasami przychodzi mu ochota na zabaw? i jest naprawd? towarzyski, ale pó?niej musi to odespa? - nawet w nocy.


Staro??, staro??. Jackie nie d?ugo przed ?mierci? coraz rzadziej biega? w ko?owrotku, a zawsze to lubi?.

Ale to nie temat o oznakach staro?ci. Esmeralda, myszka zainteresowa?a si? zabawk?, czy dalej ja ignoruje?
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Esmeralda
Szara myszka


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 14
Wysłany: 2010-05-22, 18:43   

Zazwyczaj j? ignoruje, tylko czasami pow?cha spód hu?tawki i daje sobie spokój. Chyba zainwestuj? w jaki? tunel, bardziej jej si? przyda. :m:):
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2010-05-22, 18:49   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


Esmeralda napisał/a:
Chyba zainwestuj? w jaki? tunel, bardziej jej si? przyda. :m:):


J mam taki drewniany, z dziurami. Nazywam go "tramwaj" i naprawde polecam.

http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=268 <-- tu masz temacik o w?asnor?cznie robionych zabawkach. Jak masz czas i ch?ci, to takie te? s? super. Przynajmniej a? tak nie jest ?al jak myszka zniszczy ;)
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT