AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Sztywny ogon
Autor Wiadomość
Sante 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 94
Skąd: Pozna?
  Wysłany: 2014-02-23, 15:05   Sztywny ogon
   Myszy: Gryzelda, Mamba


Czyta?am i nie znalaz?am, mo?e po prostu ?lepa jestem. Zastanawia mnie jeden fakt - moja Gryzelda ma wyprostowany jak struna ogon, kiedy chodzi po ?ó?ku, czy po stole, rozlu?nia go dopiero w klatce. To samo dotyczy chodzenia po mnie (tak, sama w?azi na nogi, czy do nogawki :lol: ), mam wra?enie, ?e jest spi?ta, cho? na wystraszon? nie wygl?da. Wr?cz przeciwnie, ch?tnie wychodzi z klatki, biega po ?ó?ku jak szalona i szuka okazji do ucieczki :wink: Mam j? nied?ugi czas, moje poprzednie myszki same pcha?y si? na r?ce, ona jednak nie. My?licie, ?e to przez to, ?e jest z zoologa? Mam nadziej?, ?e jej przejdzie i stanie si? cho? po cz??ci miziastym stworem :m:D:
To jest mycha, która jako jedyna pcha?a si? do wyj?cia z terrarium w zoologicznym, reszta siedzia?a skulona w k?cie, a ona jak tylko zobaczy?a otwieraj?ce si? drzwiczki, ruszy?a do nich, wi?c chyba do strachliwych nie nale?y :h??:
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-02-23, 15:19   

niektóre myszy tak po prostu maj?, albo ogon prosty, albo nawet podniesiony do góry tak ?e prawie lezy mi?dzy uszami. czemu? tego nie wiem, chyba taki po prostu ich urok ;)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
Sante 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 94
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-02-23, 15:28   
   Myszy: Gryzelda, Mamba


aaa, ok., ok., ju? my?la?am, ?e si? myszol stresuje, czy co?. Skoro to 'urok osobisty', to nie ma si? czym stresowa? :m:D:
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-23, 15:57   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Cytat:
Mam nadziej?, ?e jej przejdzie i stanie si? cho? po cz??ci miziastym stworem

Wszystko jest mo?liwe, moja czarna dzikuska na pocz?tku ucieka?a przede mn? i przed innymi myszami skacz?c na kilkana?cie centymetrów i przeskakuj?c przez r?ce (jak j? 'przyciska?am' do ?ciany ?eby z?apa?), a... ostatnio da?a si? przed kamer? wymizia? (film w w?tku). I te? ta zmiana przysz?a niespodziewanie, bo nawet nie skupiam si? specjalnie na oswajaniu moich dziewczyn. A ju? na pewno nie Uhury. :P
 
 
Sante 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 94
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-02-23, 17:53   
   Myszy: Gryzelda, Mamba


to mnie pocieszy?a? :grin:
_________________
- Kochanie, co dzi? na obiad?
- Nic.
- No, ale wczoraj te? nic nie by?o. Dlaczego?
- Bo ugotowa?am na 2 dni.
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2014-02-23, 18:09   

mój Myszek po tym, jak smarowa?am mu skór? ró?nymi lekami, zacz?? mnie wita? czujnie napi?tym ogonkiem. to postawa raczej bojowa, ni? l?kowa. zaobserwuj, czy jak mysia po czym? si? wspina, to u?ywa ogonka jako asekuracji, zagina go wokó? drabinki?
 
 
Sante 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 94
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-02-23, 18:27   
   Myszy: Gryzelda, Mamba


zagina, okr?ca równie? wokó? mojego palca, gdy po mnie chodzi.
_________________
- Kochanie, co dzi? na obiad?
- Nic.
- No, ale wczoraj te? nic nie by?o. Dlaczego?
- Bo ugotowa?am na 2 dni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT