AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: wero
2014-10-28, 19:11
Nastka, Kaya i Sonea! :D
Autor Wiadomość
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2014-03-21, 22:54   Nastka, Kaya i Sonea! :D

Hejka! Wreszcie si? uda?o, jestem ?wie?o upieczon? w?a?cicielk? dwóch myszek <3
Niestety z zoologa, ale zakocha?am si? w nich od pierwszego wejrzenia i nie mog?am sobie odpu?ci? ;_;

Szara to Nastka (skrót od Anastazja) - póki co jest o wiele bardziej strachliwa i m?odsza od swojej siostry. Ca?a szara. :D Zwiedzi?a klatk? i posz?a spa?, moja malutka.

Czarno-bia?a to Kaya (po india?sku "starsza siostra"). Jest troch? wi?ksza od Nastki, wi?c pewnie starsza. Wsz?dzie jej pe?no, nie mo?e usiedzie? w miejscu. Od razu wylecia?a do klatki w poszukiwaniu wra?e?. :D Imi? jej pasuje z tego wzgl?du, ?e w porównaniu do Nastki naprawd? jest jak starsza siostra - odwa?na, samodzielna ale jak trzeba to pomo?e wrzuci? trocinki do domu.

Mam je ledwo od dwóch godzin, obw?cha?y ju? r?k? ale nie s? skore do kontaktu. Pewnie od jutra zaczn? akcj? OSWAJANIE :D

To my!


A tak mieszkamy :D
_________________
...
Ostatnio zmieniony przez dominiszka 2014-03-24, 18:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
drunkinlove 
M?ody Myszaty
Mi?o?niczka



Imi?: Ola
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2014
Posty: 40
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-03-21, 23:03   
   Myszy: Dwie bezimienne póki co ;)


Super ogonki! Boje sie, ze jak b?d? w zoologicznym to tez sie zakocham w jakim? myszastym panu albo paniach :moops: ale póki co to szukam po hodowlach stworkow dla mnie i kombinuje z dojazdem :m:/: poprosz? o zdj?cia panienek z bliska nied?ugo!:3
_________________
"Kto jest ok­rutny w sto­sun­ku do zwierz?t, ten nie mo?e by? dob­rym cz?owiekiem. "
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-03-21, 23:05   

dominiszka jakie maj? tunele na górze :D ohohoh :D
Super :D Oby si? szybko oswoi?y lasencje.


drunkinlove transport si? zawsze znajdzie! :P Jest tyle bid do przygarni?cia, nie kupuj w zoologu :P
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
drunkinlove 
M?ody Myszaty
Mi?o?niczka



Imi?: Ola
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2014
Posty: 40
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-03-21, 23:17   
   Myszy: Dwie bezimienne póki co ;)


Niech za?o?? jak?? hodowle w Lublinie w ko?cu! :m:D:
_________________
"Kto jest ok­rutny w sto­sun­ku do zwierz?t, ten nie mo?e by? dob­rym cz?owiekiem. "
 
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-22, 02:15   

Hurricane to tak na szybko im cokolwiek zamontowa?am, ?eby si? nie nudzi?y :D Bo jak wróci?am ze sklepu to oczywi?cie nic nie by?o przygotowane :x Ale rury przypad?y im do gustu, chyba najbardziej ze wszystkiego. No, mo?e jeszcze koszyczek z sa?at? robi furor?. :D

drunkinlove ja te? mia?am wzi?? hodowlane ale zarezerwowane przeze mnie male?stwo umar?o :-( chocia? pewnie jak si? pojawi nowy miot to i tak si? skusz? i b?dzie nas czwórka a nie dwójka. :D
Szuka?a? mo?e transportu grzeczno?ciowego na blablacar? S?ysza?am na innym forum (szczurowym), ?e czasem udaje si? za?atwi? transport :D

A zdj?cia ma?ych z bliska b?d? jak ju? dadz? si? do siebie zbli?y? i nie b?d? biega?y jak szalone :m:D:

EDIT
Dodam jeszcze, ?e pewnie jak pojawi? si? jakie? samiczki z Warszawy do adopcji to i tak pewnie si? skusz?... Jednak prawie wszystkie zwierzaki jak dot?d mia?am adopcyjne i nadal chc? tak dzia?a?. :D
_________________
...
 
 
Peperr 
Mysi Bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 101
Skąd: ?l?sk
Wysłany: 2014-03-22, 10:09   
   Myszy: Dzidzia, Kulka


Wydaj? si? malute?kie :D
_________________

Post moich dziewczyn : http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13952
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-22, 12:56   

Peperr bo s?! :moops: Nastka ma miesi?c i jeden dzie?, Kaya jest pewnie kilka dni starsza. :D :D :D

S? tak ma?e, ?e ?pi? wtulone w siebie, zwini?te w kuleczk?, w rurce po r?czniku papierowym o.O


A tak w ogóle to pierwsza noc za nami, spa?am spokojnie (co mnie bardzo cieszy) :m:D: Dziewczyny porozrzuca?y troch? ?arcia i przenios?y si? z sypialni na dole do sypialni na górze :roll: :grin:

EDIT [22-03-2014; 15:26]

Pierwszy wybieg i oswajania dzie? pierwszy :m:D:

Postanowi?am zacz?? akcj? oswajanie - przenios?am dziewczyny (z wielkim trudem, bo w rolkach, które s? normalnie poprzywi?zywane do klatki :P ) do kartonu.

Pierwsze 20 minut to by? mój sprawdzian cierpliwo?ci - ani jedna ani druga nie chcia?y wej?? czy nawet podej?? do r?ki - uzna?am wi?c, ?e #yolo i zabieram im rurki.

Nastka (sz) pierwsza zorientowa?a si?, ?e moja r?ka jest ?wietnym pomostem mi?dzy kartonem a wolno?ci? :D pierwsza te? zwiedzi?a moje r?ce, nogi i ramiona.

Kaya (cz-b) pokaza?a mi za to, jak wysoko mog? skaka? myszy :mshock: i przy okazji jak potrafi? piszcze?. Mimo, ?e podk?ada?am jej r?k?, na któr? wchodzi?a piszcza?a przy tym jak szalona. No i po co ja si? pytam? :m:/:

Stan po pierwszym wybiegu: jedna zach?cona mysz, jedna wst?pnie zainteresowana ale wystrachana i jedna obsikana r?ka :m:D:

Sukcesem by?o to, ?e z pud?a do klatki przenios?y si? za pomoc? mojej r?ki :D Dzisiaj pod wieczór próba nr 2! :D

Kilka zdj?? (przepraszam za jako?? ale: 1) myszy nie chcia?y usta? w miejscu 2)mój telefon ma s?aby aparat a innego nie posiadam):

1) tak wygl?da?y?my na pocz?tku

2) Pierwsze kroki Nastki...

3) ... i Kayi

4) pó?niej by?o ju? tylko lepiej :D Chocia? Kaya nadal zestrachana...

5) my ju? nie chcemy :m:(:


[ Dodano: 2014-03-24, 00:14 ]
Dzisiaj Nastka i Kaya przywita?y now? kole?ank? - czarn? Sone?. Mysza (wraz z pi?tk? sióstr i dwoma bra?mi) przyjecha?y do mnie dzisiaj wieczorem :D Reszta rodze?stwa pojecha?a ju? do swoich domków :D

W kartonie - super myszy, wszystkie trzy lgn??y do r?ki, no kochane.

A w klatce... Wojna. Sonea przegoni?a siostry zewsz?d. Podgryza?a im dupki na tyle, ?e mimo prób ucieczki nie mog?y si? ruszy? o krok :mshock: Ale krwi nie ma wi?c nie ingeruj?. Za to piszcz? (wszystkie :m:/: ) jak je tylko dotkn?. Zreszt? piszcz? te? na siebie.

Jutro zrobi? im generalne sprz?tanie klatki wraz z przemeblowaniem i nie ma, ?e Sonea sobie wszystkie k?ty zajmuje! :mcenzura:

Kilka zdj??:

1) Sonea je, Kaya zakrada si? z hamaczka do sa?aty :D


2) Ma?a Nastka chowa si? przed wszystkimi pod ko?owrotkiem... Ale Kaya jak prawdziwa siostra jej nie zostawia!


3) Sonea zdoby?a dotychczasowe lokum dziewczyn :m;(:


Mam nadziej?, ?e za kilka dni b?d? patrzy?a na moje naukocha?sze Myszolce ju? razem. :D



A tak na PS dodam, ?e mam podejrzenia/obawy, ?e Kaya jest w ci??y :mshock: Sutków jej nie wida?, ale ma specyficzny brzuszek wypchany po bokach jak j? si? podniesie... Zobaczymy, co przyniesie czas. Je?li zauwa?? ju? brzuch na sto procent przenios? j? do porodówki i b?d? dogl?da?a maluszki :m:D:
_________________
...
 
 
owcapolarna 
Szara myszka


Imi?: Alex
Wiek: 26
Dołączyła: 30 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Anglia
Wysłany: 2014-10-18, 19:34   

sliczne mysie ale tak nawiasem czy sonea wzielo sie od bohaterki gildii magow?
 
 
Eradona 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 23
Dołączyła: 28 Wrz 2014
Posty: 42
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-18, 21:10   
   Myszy: Peanut Butter i Fluffy


owcapolarna, daty kochana :/
_________________
 
 
Magdalena 
M?ody Myszaty


Imi?: Magda
Wiek: 40
Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-19, 15:53   
   Myszy: Mysia [*], Turysta, Ma?y, Grubasek, Szara + jej dzieci: Ciapka, Mini i o?miu ch?opaków, których nie rozpoznaj?.


?liczne dziewczynki :) podziwiam pomys? na urz?dzenie klatki! Naprawd? nie b?d? si? nudzi?. Ja ju? swoim robi?am drabinki, hu?tawki, ale dwa dni nie min? a ju? poprzegryzaj? sznurki :/

Co do adopcji myszy, to s?uchajcie, jakby kto? by? zainteresowany, to nadal mam ?liczno?ci do adopcji (urodzi?y si? w domu z adoptowanej labowej myszki), tyle ?e samce, maj? pó?tora miesi?ca. S? ju? do?? oswojone. Niestety mam w sumie 15 myszek wi?c chcia?am m?ode odda?, bo nie mam dla wszystkich do?? czasu, ale nie wyobra?am sobie odda? do zoologicznego...
 
 
owcapolarna 
Szara myszka


Imi?: Alex
Wiek: 26
Dołączyła: 30 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Anglia
Wysłany: 2014-10-21, 02:24   

haha sorki za odkopanie :)
 
 
Eradona 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 23
Dołączyła: 28 Wrz 2014
Posty: 42
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-21, 08:09   
   Myszy: Peanut Butter i Fluffy


Oj tam :D tylko tak przypominam ;)
_________________
 
 
dominiszka 
M?ody Myszaty
#yolo



Imi?: Dominika
Wiek: 30
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-28, 19:09   

owcapolarna tak, w?a?nie od Gildii Magów. :D


Ale temat mo?na swoj? drog? zamkn??, musia?am odda? dziewczyny :(
_________________
...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT