AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Myszka zdzicza?a :( Bardzo
Autor Wiadomość
Zoe :) 
Szara myszka
Kocham Myszy :D


Imi?: Jula
Wiek: 24
Dołączyła: 25 Gru 2014
Posty: 1
  Wysłany: 2015-04-02, 19:55   Myszka zdzicza?a :( Bardzo
   Myszy: Zo?za (Zoe)


Moja Mysia Zoe po prostu zdzicza?a. Nwm dlaczego. Gdy by?? m?odsza da?a si? bra? na r?ce... teraz jak wsadzi si? do klatki r?k? gryzie! HELP :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr: :mwrr:
_________________
Jul&Zoe
 
 
dorothy01 
M?ody Myszaty


Imi?: Dorota
Wiek: 24
Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 35
Skąd: Nowy S?cz
Wysłany: 2015-04-02, 20:00   

samiczka czy samiec, i masz inne myszki
 
 
Coco 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 770
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2015-04-02, 21:19   

Po pierwsze po co tyle tych emotek?
Przesta?a? j? bra? na r?ce?
 
 
Sana 
Mysi Rozmówca



Imi?: Maja
Pomogła: 9 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 263
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2015-04-02, 21:54   
   Myszy: Dorian, Mort[*], Alvin[*]


Cze??.
Gryzienie myszki mo?e wi?za? si? ze strachem i najcz??ciej w?a?nie tak jest lub agresj?, a w jeszcze innych przypadkach myszka w ten sposób mo?e sygnalizowa? jak?? dolegliwo??. Jedna z moich myszek te? na pocz?tku mnie gryz?a - do?? mocno, bo nie by?a jeszcze do mnie przyzwyczajona. Obecnie jest o wiele lepiej, czasem zdarzy jej si? mnie leciute?ko podgryza?, ale to najcz??ciej si? dzieje, kiedy moje r?ce/palce maj? zapach karmy lub smako?yków.

Radzi?abym Ci jak najwi?cej czasu sp?dza? z t? myszk?. Mo?esz na przyk?ad w?o?y? j? do pude?ka i trzyma? je na swoich kolanach, mówi? do niej, wk?ada? r?k?, stara? si? j? g?aska?, ?eby znów zaakceptowa?a Twój zapach i Ciebie. Po prostu w takich wypadkach nie mo?na si? poddawa?, i trzeba ignorowa? gryzienie. Rób jej wybiegi, w których Ty te? jeste? ich cz??ci?, na przyk?ad siadasz sobie w ?rodku ogrodzonego wybiegu wraz z ni?, niech wyjdzie, niech po Tobie chodzi, w ko?cu si? prze?amie.

Je?li masz samiczk?, to powinna mie? towarzyszk?... Nie powinna by? sama. W jakim ona jest wieku i jak du?o czasu jej po?wi?casz...? W jakich warunkach j? trzymasz? To wszystko jest wa?ne.
_________________
**~"Kocham ludzi wci?? silnie lecz mocniej Natur?." ~**G.Byron
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2015-04-02, 22:25   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Temat odno?nie oswajania znajdziesz tutaj: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=196 ;)

A na przysz?o?? prosz? o zmniejszenie liczby emotek, bo po co ich a? tyle? ;) Dzi?ki.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT