AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 20:36
Czy musz? by? dwie
Autor Wiadomość
Olkasek123 
M?ody Myszaty
Olu?


Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: WAWA
  Wysłany: 2007-05-01, 16:49   Czy musz? by? dwie

Czy musze miec koniecznie przynajmniej dwie myszy ?:( Ja nie moge miec dwoch bo ojciec sie nie chce zgodzic To moze jak bym z nia duzo czasu spedzla to by sie nie czula taka samotna jak myslicie :(
_________________
Ach te myszy :)
Ostatnio zmieniony przez kat 2007-05-03, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-01, 16:54   
   Myszy: tak


Nic nie zastapi myszce towarzytwa innych myszek. Pomy?l jakby? musia?a ?y? np. z samymi psami. Owszem, fajnie, ale nie ma te? g?by do kogo otworzy?. ;) Wi?c polecam m?czy? rodziców ile si? da. A jak nie, to mo?na kupi? samiczk? (samców nie da si? ?aczy? na 99%), i potem dokupi? drug?. Mo?esz np. powiedzie? rodzicom, ?e kupisz jedn?, a jak co?tam - jakie? warunki, to pozwol? dokupi? drug?. :) Tylko na 100%. ;)
 
 
 
Aguss90 
Starszy Myszaty
Mus musculus



Imi?: Agnieszka
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-05-01, 16:54   
   Myszy: Tofi[*], Choko[*], Kloe[*], Trixe, Nitek & Pestka


A jakiej p?ci jest twoja mysz?
 
 
 
miau 
Mysi Bywalec



Imi?: Ewelinka
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 106
Wysłany: 2007-05-01, 16:54   
   Myszy: Po prostu Mysz ;3


Olkasek123, tak, koniecznie s? minimum dwie myszy. Inaczej s? nieszcz??liwe.
Je?li twój tata nie zgadza si? na dwie - nie bierz wcale. Oszcz?dzisz myszkom cierpienia.

A mo?e przekonaj go? Powiedz, ?e nie ma ró?nicy mi?dzy jedn? a dwoma myszkami. Opieka jest taka sama, mo?e troch? wi?cej karmy idzie, ale to wszystko. A jaka rado??, gdy si? patrzy na ma?? mysi? gromadk?! :D
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-05-01, 16:55   

Najlepiej by byly 2, cz?owiek myszy nie zast?pi innej myszy bo czy pies zast?pi ci kole?anki? jak Kat kiedy? fajnie powiedzia?a "nie polozysz si? na myszy". Wytlumacz ojcu ?e 2 myszki to taki sam wydatek bo nie trzeba specjalnie dawa? im wi?cej jedzenia ani czesciej sprz?ta?. Nie wida? ró?nicy czy sie ma 1 czy dwie myszy a ona jest szcz?sliwsza. Moja mama mi uwierzy?a i jestem szcz?sliw? posiadaczk? 3 myszek :)
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-01, 16:58   
   Myszy: tak


niuuu napisał/a:
A jaka rado??, gdy si? patrzy na ma?? mysi? gromadk?!

No, dok?adnie. Jedna myszka robi swoje, je, pije, biega... a gromadka... :) przedstawia wiele ciekawych zachowa?.
 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-05-01, 17:20   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Ja chcia?am mojej myszce towarzysza do zabaw zapewni?....i co.... i tylko p?aka? mi si? chce...??czenia mi nie wychodzi...gryz? si?...nawet przez to wszystko mi te? krew lecia?a...
Mo?e jeszcze jaka? szansa jest..chocia? zauwa?y?am ?e moja myszka to taka anty jest :) woli wszystko dla siebie...
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Olkasek123 
M?ody Myszaty
Olu?


Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: WAWA
Wysłany: 2007-05-01, 19:32   Jedna mysz zaciagniecie tematu

Ja nie wiem narazie bo moja kolezanka powiedziala ze mi zalatwi mysz i druga tez wiec narazie moge poczekac poniewaz chce ojca postawic przed faktem dokonanym(bo mam chomika syryjskiego i dwie papugi i ojciec sie nie chce cgodzic) wiec jakby jedna nie zalatwila mi to bym miala jedna a jak by obydwie zlatwily to trzy wiec narazie obydwom powiedzialm ze pojednej bo nie wiem bo jak jednej powiem zeby dwie zlatawila mi adruga mi zaltwi jedna to naparwde bede miec przehclapane wie narazie zoabcze ktora mi zlatwi jak myslicie ojciec sie zdenerwoje?? i czy inne myszki z inego miotu by sie polubily??
_________________
Ach te myszy :)
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-01, 19:52   
   Myszy: tak


Samiczki tak - powinny. Samce - nie.
Temat o ??czeniu myszy.

P. S. Formu?uj wypowiedzi ja?niej prosz?. :)
 
 
 
Olkasek123 
M?ody Myszaty
Olu?


Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: WAWA
Wysłany: 2007-05-01, 20:24   

Nie no bo jest to tak: JA chce mysz lecz ojciec sie na nia nie zgadza,poniewaz mam dwie papugi i chomika i robila balagan itp.bla bla Wiec ja powiedzialam jeden kolezance zeby mi zalatwila po kryjomu mysz i druga tez ma mi zalatwic wiec narazie powiedzialam im zeby prszniosly po jednej (bo wiecie jak to jest jedna kolezanka moze sie nie sprawic)a jak jedna by mi przyniosla dwie bo na pocztku tak chcialam a druga jedna tobym miala przechlapane wiec sobie pomyslalam ze jezeli jedna by sie sprawila to bym poprosila o druga tylko nie wiem jak by ja inna mys przyjela :( i chce ojca postawic przed faktem dokonanym jak myslicie bardzo sie zdenerwuje???? :zdziwko:
_________________
Ach te myszy :)
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-05-01, 20:31   

A w czym bedziesz trzyma? te myszki?
Zanim sprawisz sobie myszki musisz mie? ju? raczej wszytsko dla nich przygotowane...
Samo przyniesienie myszek do domu to chyba ?aden problem... trudniej "po kryjomu" przygotowa? lokum dla nich.

Najlepiej sama przygotuj dla nich mieszkanko a potem sama idz np. po 2 myszki samiczki.
Nie wiem do czego s? Ci potrzebne kole?anki i to a? dwie.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Olkasek123 
M?ody Myszaty
Olu?


Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: WAWA
Wysłany: 2007-05-01, 20:51   

ja mam juz terrarium calkiem duze dotego ko?owrotek rura z materialu z 20 cm domek drewniany nawet dwa doetgo nowo kupiny pijaczek jedzonko wszystko mam a ojciec do mojego pokoju nie wchodzi a poza tym widzial to terrarium urzadzone tylko byl troche zdziwony ze po co mi terraium duze skoro mam spora klatke...

[ Dodano: 2007-05-01, 20:54 ]
poniewaz ja sama nie pojde do sklepu bo mi nie sprzedadza a jak ojca postawie przed faktem dokonanym to sie zgodzi..... A poza tym jedna moze sie nie sprawic bo mnie juz kilka razy oklamala :/wiec lepiej zeby byly dwie bo wiem ze na 100 % ktoras sie nie sparwi wiec...
_________________
Ach te myszy :)
 
 
 
miau 
Mysi Bywalec



Imi?: Ewelinka
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 106
Wysłany: 2007-05-01, 20:57   
   Myszy: Po prostu Mysz ;3


Olkasek123, czemu ci nie sprzedadz?? o.O''
 
 
 
Olkasek123 
M?ody Myszaty
Olu?


Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: WAWA
Wysłany: 2007-05-01, 20:58   

Cos jeszcze dodam MOJ OJCIEC NIE WCHODZI DO MOJEGO POKOJU TYLKO JAK JA JESTEM A poza tym MYSZY NIE BEDZIE WIDAC BO MAM BIURKO a ZA BIURKIEM JEST taki kwadratowy duzy koszyk a na nim jest terrarium takie ja kosz a kosz jest duzy a ojciec wchodzi tylko czasami jak chce pogadac z papugami a papugi sa pzry wejsciu d mojego pakoju a dalej ojciec nie zagloda wiecm moga sobie tam stac!!!

[ Dodano: 2007-05-01, 20:59 ]
Nie sprzedadza mi bo nie ejstem pelnoletnia ostatnio jak bylam w sklepie spytali sie ile amm lat i poweidzieli ze musze bys osoba pelnoletna lub przyjsc z rodzicem chyabt o jest jasne i logiczne :/
_________________
Ach te myszy :)
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-05-01, 20:59   

Olkasek123, to nie pros obu naraz!
Tylko najpierw jedn? o dwie myszki samiczki... i jak sie sprawdzi to po problemie.

A jak zawiedzie to pro? dopiero drug? o dwie..
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT