AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie wymiary klatki/akwarium dla dwoch samcow ?
Autor Wiadomość
malibu 
M?ody Myszaty


Imi?: Magda
Wiek: 32
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 28
Skąd: Katowice/Rybnik
Wysłany: 2014-04-29, 10:16   Maksymalne wymiary klatki dla samców

hej :) Mam nietypowe (chyba?) pytanie... Moje dwa ch?opaki do tej pory przebywa?y w ma?ej klatce - nie chcia?am by walczy?y o terytorium itd. Natomiast po dziewczynkach (które odesz?y :( ) zosta?a mi du?a klatka - http://zapodaj.net/de2a86a533b93.jpg.html
Nie wiem czy mog? tam prze?o?y? ch?opaków, czy raczej b?d? si? gryz?y, walczy?y ? Wiem, ?e mog? spróbowa? natomiast klatka zosta?a w innym miejscu, ni? mieszkam. Nie chc? niepotrzebnie robi? zamieszania z drugiej strony...
Prosz? o jak?? porad?, zapewne znacie si? bardziej.
Pozdrawiam:)
 
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-04-29, 12:50   

ta klateczka któr? wrzuci?a? na fejsie to za malutka nawet na dwóch ch?opaków, zmarniej? Ci w niej z nudów. ja radzi?abym jednak dla tej dwójki klatk? o podstawie w okolicach 50x30, bo do takiej ca?kiej ma?ej to nawet ko?owrotka nie mo?na w?o?y?, a mychy jak nie maj? gdzie biega? to zaczynaj? tylko je?? i spa? :<
nie jestem obcykana w wymiarach wszystkich tych popularnych na rynku klatek, ale na pewno kto? tu zaraz napisze jakie s? wymiary tej Twojej, ja jednak bym si? pofatygowa?a po ni? i spróbowa?a ch?opaków tam przeprowadzi?. z tym, ?e zaczynaj?c od zupe?nie pustej klatki, tylko z miska na ?arcie i ewentualnie rurk? po papierze.
ogólnie jak si? ch?opaki dogaduj?? bo ja mia?am takich, którzy troch? piszczeli i si? ganiali, ale mia?am te? takich w drugim stadku, ?e w ogóle ze sob? nie walczyli, mimo ?e warunki mieli takie same :)
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
malibu 
M?ody Myszaty


Imi?: Magda
Wiek: 32
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 28
Skąd: Katowice/Rybnik
Wysłany: 2014-04-29, 12:59   

Zdarza im si? zrobi? kulk? jak na bajkach przemieszczaj?c? si? przez ca?? klatk?, ale to raz,dwa razy na tydzie? :) W takim razie w maju spróbuj? ch?opaków przeprowadzi?. W tej wi?kszej te? b?d? mieli wi?cej ruchu, co do tego to si? na pewno zgodz?.
Dzi?kuj? za odpowied?:)
 
 
 
Karolajna 
Mysi Bywalec



Imi?: Karolina
Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 108
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2014-04-29, 14:01   
   Myszy: Rudzi bracia, Redzik, ?obuz, Alfik i Czarnulka :) & Szynszylki: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka.


U mnie ch?opaki lej? si? w klatce 55cm, a w mniejszych (30cm) jest spokój i cisza jak makiem zasia?. W weekend b?d? przenoszeni do 40cm chorobówki na czas ??czenia i zobaczymy co z tego wyniknie ;)
_________________
 
 
 
malibu 
M?ody Myszaty


Imi?: Magda
Wiek: 32
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 28
Skąd: Katowice/Rybnik
Wysłany: 2014-04-29, 16:16   

Ta du?a klatka jest nie mniejsza ni?: 58 d?. x 38 szer x 41 wys. Dlatego mam w?tpliwo?ci...
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-04-29, 16:22   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Moim zdaniem b?dzie za du?a.
_________________
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2014-04-29, 16:48   

malibu napisał/a:
58 d?. x 38 szer x 41 wys

a, no to faktycznie sporawa. ale ta to chorobówka, te? niedobrze :(
_________________
I think i've reached that point where giving up and going on are both the same dead end to me.
 
 
malibu 
M?ody Myszaty


Imi?: Magda
Wiek: 32
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 28
Skąd: Katowice/Rybnik
Wysłany: 2014-04-29, 17:06   

A mo?e znacie jakie? sposoby, ?eby zmniejszy? klatk?? Wstawienie jakiego? drewienka, czegokolwiek.. Nigdy tego nie robi?am, ale chc? jednak by to myszory by?y szcz??liwe, a nie ja i moja wygoda... :m:):
 
 
 
Karolajna 
Mysi Bywalec



Imi?: Karolina
Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 108
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2014-04-29, 20:05   
   Myszy: Rudzi bracia, Redzik, ?obuz, Alfik i Czarnulka :) & Szynszylki: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka.


malibu napisał/a:
A mo?e znacie jakie? sposoby, ?eby zmniejszy? klatk?? Wstawienie jakiego? drewienka, czegokolwiek.. Nigdy tego nie robi?am, ale chc? jednak by to myszory by?y szcz??liwe, a nie ja i moja wygoda... :m:):

Wi?cej myszków i duuuu?oooo zabawek ;) Ew. wstawi? jak?? p?ytk? rozdzielaj?c? klatk? :)
_________________
 
 
 
Rara Avis 
Szara myszka


Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-04-30, 09:48   

A jakie wymiary klateczek polecaliby?cie dla dwóch samców myszy kolczastej, a jakie dla trzech samców myszy laboratoryjnej ?
_________________
"Równym rytmem m?odych serc, niespokojne dni, odmierza? czas."
 
 
szara_METKA 
Starszy Myszaty


Imi?: Klaudia
Wiek: 24
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 99
Skąd: Gilów
  Wysłany: 2014-07-01, 05:09   Jakie wymiary klatki/akwarium dla dwóch samców ?

Jakie wymiary klatki/akwarium/samli b?d? odpowiednie dla dwóch samców myszy laboratoryjnej ?
_________________
"Ból jest chwilowy, chwa?a jest wieczna."
 
 
Peperr 
Mysi Bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 101
Skąd: ?l?sk
Wysłany: 2014-07-01, 10:08   
   Myszy: Dzidzia, Kulka


Taki temat ju? jest wiec nie widze sensu tworzenia nowego... tym bardziej, ?e stworzy?a? a? 2 tematy...

Zg?o? si? do tego tematu -> http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=1279
_________________

Post moich dziewczyn : http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13952
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2014-07-01, 13:00   

50x40
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
owcapolarna 
Szara myszka


Imi?: Alex
Wiek: 25
Dołączyła: 30 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Anglia
Wysłany: 2014-10-25, 12:38   

hej, nie chc? zak?ada? nowego tematu wi?c troche odkopie. mam dwuch ch?opaków i aktualnie mieszkaj? w 40x30x40 ale klatk? kupi?am kiedy jeszcze nie wiedzia?am tak du?o o zwierzakach. moje pytanie brzmi czy je?eli przenios? je do "samli" 61x41 to nie b?dzie problemów? mog? te? zakupi? pud?o 60x48. nie wiem na co sie decydowac... jak dot?d nie ma ?adnych sporów, ch?opaki s? bra?mi/po?bra?mi :m:):
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2014-10-25, 13:41   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ta klatka moze byc dla nich. Mozesz sprobowac przeniesc ich do klatki 50x30 cm ale moga byc wojny.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT