AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
ot ciezkostrawne chomiki
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-21, 12:56   

Cytat:
Raczej dlatego ?e sie ?rednio rozmna?aj?

Buahaha we? Emielcia Ty lepiej zosta? przy myszkach :wink: Chomiki s? ci??kostrawne i na d?u?sz? met? si? nie nadaj?. Raz w?? zje, pó?niej zwymiotuje i to si? b?dzie powtarza?. Mo?na karmi? gada nimi ale po 1,5 roku jego ?ycia ale i tak nie radz?. Nie wiem sk?d w ogóle o rozmna?aniu wzi??a? lol. Napisz? to, co cz?sto od Ciebie s?ysza?am, a teraz si? nadaje w sam raz: ak nie wiesz to nie pisz.
Emielcia napisał/a:
wi?c s? "niewydajne" i "niewygodne" w hodowli karmowej.

A my?lisz, ?e inne gryzonie s? wygodne do trzymania dla hdowcy, który si? nimi w ogóle nie przejmuje i nie interesuje? Bo wg mnie dla niego to bez ró?nicy czy hodowa?by myszki czy chomiki. I to i to by?oby udr?k?. Dlatego zazwyczaj ludzie kupuj? z zoologicznego. Ja patrz? na to nieco inaczej, poniewa? interesuje si? i w??ami i myszkami dlatego posiadanie gryzoni jest dla mnie szcz??ciem i rado?ci?, a nie przymusem.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-11-21, 15:19   

Luis napisał/a:
ak nie wiesz to nie pisz.

Mog? si? za?o?y? ?e na forum terrarystycznym bywam cz??ciej od Ciebie...
(zreszt? da?a? temu nie raz dowód w temacie o gadach)

prosz? przyk?adowy link:
http://www.terrarium.com....ic.php?p=450794
nie widz? tutaj narzekania na ci??kostrawno??, tylko na inne aspekty zwi?zane z hodowl? tych gryzoni

Luis napisał/a:
Chomiki s? ci??kostrawne i na d?u?sz? met? si? nie nadaj?

Konkrety prosz?... dlaczego s? ci??kostrawne.

Mo?e poza wy?miewaniem jakie? fakty przedstawisz (jak ju? tak bardzo chcesz bra? ze mnie przyk?ad).


Luis napisał/a:
A my?lisz, ?e inne gryzonie s? wygodne do trzymania dla hdowcy

Hmm, przeczytaj link który poda?am to mo?e to Ci troche "otworzy horyzonty" i przybli?y Ci? do zrozumienia tematu.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-21, 18:32   

Emielcia napisał/a:
Mog? si? za?o?y? ?e na forum terrarystycznym bywam cz??ciej od Ciebie...

A od kiedy to o wiedzy ?wiadczy czyje? przesiadywanie na stronkach internetowych? lol Brawo Emielcia, ?wietne spojrzenie na sytuacj? lol.
Emielcia napisał/a:
prosz? przyk?adowy link:

No w?asnie. I zamierzasz si? ze mn? k?óci? na podstawie jednego linka i kilku wypowiedzi terrarystów? :lol: Nie roz?mieszaj mnie. Terrarystyka jest bardzo obszerna i KAZDY inaczej dba o swojego w??a. Z reszt? jeden w?? przyjmie takiego chomika bez problemu, a drugi go natychmiast zwymiotuje, wi?c je?eli jest ryzyko to po co w ogóle próbowa?? ?eby si? przekona?? A jak w?? zwymiotuje to nie jest przyjemne dla nas, a dla samego w??a tym bardziej (podra?niony uk?ad pokarmowy i 2 tygodnie bez jedzenia). Je?eli za? czyj? w?? wch?ania chomiki i jest z nim OK to bardzo si? ciesz?. Niech ?yje 100 lat ale aby nie by?o powik?a?.
Cytat:
Konkrety prosz?... dlaczego s? ci??kostrawne.

google nie gryzie.
Emielcia napisał/a:
Mo?e poza wy?miewaniem jakie? fakty przedstawisz (jak ju? tak bardzo chcesz bra? ze mnie przyk?ad).

Kto to mówi xD Wy?mia?am to, bo pierwszy raz co? takiego us?ysza?am i to od Ciebie! xP ,,Wielkiej znawczyni w??y". Po prostu z Twojej klawiatury ?miesznie to zabrzmia?o i w ogóle dziwi? si?, ?e zacz??a? ten temat rozwija?. Ty!
Emielcia napisał/a:
Hmm, przeczytaj link który poda?am to mo?e to Ci troche "otworzy horyzonty" i przybli?y Ci? do zrozumienia tematu.

A Ty poczytaj sobie ksi??ki o w??ach i o terrarystyce to mo?e te? co? zrozumiesz. Jeden link nie sprawi, ?e zab?y?niesz wiedz? jak ma?o kto. Niestety w??e to nie Twoja bajka i nie mówi? tego z?o?liwie czy dlatego, ?e sama si? uwa?am za jak?? obeznan? tylko dlatego, bo tak jest. Przedstawiasz mi jaki? link i jeszcze si? k?ócisz, ?e Ci ludzie na pewno maj? racj? i oczywi?cie to ja nic nie wiem o w??ach. No boki zrywa? :lol: Pozdrawiam
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-11-21, 18:51   

Luis napisał/a:
A od kiedy to o wiedzy ?wiadczy czyje? przesiadywanie na stronkach internetowych?

To powiedz nam sk?d czerpiesz swoj? wiedze?
Bo raczej o tych chomikach te? nie mówisz z w?asnego do?wiadczenia, bo w??a masz od bardzo niedawna i karmi?a? go zaledwie pare razy...

Luis napisał/a:
I zamierzasz si? ze mn? k?óci? na podstawie jednego linka i kilku wypowiedzi terrarystów?

To by? przyk?adowy link na poparcie moich s?ów.
I tak o jeden argument wi?cej mam od Ciebie...
Ty rzuci?a? tekst "ci??kostrawne" i na tym si? sko?czy?o.
Ja te? mog? powiedzie?, ?e niebo jest czerwone... i co, masz mi odrazu uwierzy??
Nie chc? si? z Tob? k?óci? tylko oczekuj? jaki? faktów na poparcie tego co powiedzia?a?, a Ty po raz kolejny piszesz "s? ci??kostrawne i ju?, ja wiem lepiej".

Luis napisał/a:
,,Wielkiej znawczyni w??y"

Luis napisał/a:
Niestety w??e to nie Twoja bajka

Hmm, zakres moich zainteresowa? i wiedzy jest szerszy ni? Ci si? mo?e wydawa? :)

Luis napisał/a:
Przedstawiasz mi jaki? link i jeszcze si? k?ócisz, ?e Ci ludzie na pewno maj? racj? i oczywi?cie to ja nic nie wiem o w??ach. No boki zrywa?

Nie k?óc? si? tylko (po raz kolejny powtórze, to mo?e do Ciebie to trafi) prosz? o szersze wyt?umaczenie!

A co do Twojej wiedzy o w??ach to si? nie b?d? wypowiada?, terrary?ci siedz?cymi w "bran?y" od dziesi?cioleci maj? odmienne zdanie od Twojego (nawet na tym forum by?y prowadzone dyskusje)... to dla mnie nie jest dobr? referencj? :)

PS, Luis Ty si? nie popisuj pust? gadk?, tylko napisz teraz na temat o tej niestrawno?ci w ko?cu.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-11-21, 20:33   

Luis, sko?cz to bo to nie forum terrarystyczne i a? sie czyta? tego nie chce :evil:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT