AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 20:36
Samotno?? myszki - jak urozmaici? ?ycie pojedynczej myszy
Autor Wiadomość
Aguss90 
Starszy Myszaty
Mus musculus



Imi?: Agnieszka
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-01-04, 14:28   Samotno?? myszki - jak urozmaici? ?ycie pojedynczej myszy
   Myszy: Tofi[*], Choko[*], Kloe[*], Trixe, Nitek & Pestka


Nitek jest samczykiem, wi?c ma osobn? klatk? i jest w niej sam, bo rodzice by mnie zabili gdybym kupi?a drugiego samca. Ale martwie si? o niego. Mo?e jest samotny. Nati12 ty mia?a? podobn? sytuacje. Dwie samice, a w osobnej klatce samczyk, co zrobi?a???
Mo?e kto? inny te? ma tak samo, co robicie by myszek nie czu? si? samotny??
Spotyka si? z samicami??
Klatki stoj? blisko siebie??
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-06, 16:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2007-01-04, 14:50   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Aguss90 napisał/a:
Nitek jest samczykiem, wi?c ma osobn? klatk? i jest w niej sam, bo rodzice by mnie zabili gdybym kupi?a drugiego samca. Ale martwie si? o niego. Mo?e jest samotny.

Jest samotny,ale nic na to nie poradzisz,musi pozostac tak jak jest,dokupienie drugiego samca sko?czy si? ?mierci? s?abszego...
Aguss90 napisał/a:
Mo?e kto? inny te? ma tak samo, co robicie by myszek nie czu? si? samotny??

Ja tak nie mam,ale po prostu sp?dzaj z Nitkiem duzo czasu,cz?sto go wypuszczaj itp.
Aguss90 napisał/a:
Spotyka si? z samicami??

Aguss przecie? wiesz jak to sie sko?czy?o? :roll:
Aguss90 napisał/a:
Klatki stoj? blisko siebie??

Tego absolutnie nie rób,samiec by chyba zwariowa? kiedy widz?c i czuj?c samice nie móg?by si? do nich dosta?. :evil:
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-01-04, 15:04   

Samiec czuj?c samic? szaleje a samica czuj?c samca wpada w ruj? wi?c nie by?oby to dla niego przyjemne... nie b?dzie samotny i bedzie ok, ja mam 2 samce samotne z daleka od siebie i jest im bardzo dobrze, wystarcz? im zabawki i troch? mojej mi?o?ci a naprawde ni cierpi? z tego powodu, z amcami jest tak ?e wol? ju? by? same ni? z innym samcem na jednym terytorium, odradzam kupna 2 samca bo nie sko?czy sie to dobrze wiem z w?asnego do?wiadczenia, staraj si? mu zapewni? du?o zabawy a nie b?dzie mu brakowa?a towarzystwa.
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-01-04, 15:19   
   Myszy: tak


Zgadzam si? z powy?szymi. Z zakupu i tak nic by nie wysz?o, a stawianie klatek blisko siebie to bardzo z?y pomys?.

Ty nie mia?a? niedawno ma?ych? Nie by?o tam samczyków w miocie?
 
 
 
Aguss90 
Starszy Myszaty
Mus musculus



Imi?: Agnieszka
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-01-04, 18:18   
   Myszy: Tofi[*], Choko[*], Kloe[*], Trixe, Nitek & Pestka


Jest 5 samczyków i zastanawia?am si? nad t? opcj?, ale rodzice nie wytrzymuj? zapachu jednego, a co dopiero dwóch myszków :(
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-01-04, 20:44   

Uwierz mi, jednego mo?esz zapozna?, b?dzie to dobra opcja a 2 samce bed? ?mierdzia?y jak jeden :P
_________________
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2007-01-05, 08:54   

Aguss90, a co mia?am zrobi?? Obcego samca nie kupi?, boby si? zagryz?y. A Mili i Chrumcia ju? nie ?yj?, lecz kiedy jeszcze ?y?y, to Make od czasu do czasu spotyka? si? z Chrumci?(naturalnie pod nadzorem, i to jeszcze najcz??ciej si? tylko w?chali, nie latali razem). Klatki samczyka i samic nie mog? sta? obok siebie, bo samiec czu?by poci?g i móg?by sobie nawet zrobi? krzywd?...(chcia?by si? dosta? do dziewczyn).
 
 
Aguss90 
Starszy Myszaty
Mus musculus



Imi?: Agnieszka
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-01-05, 18:47   
   Myszy: Tofi[*], Choko[*], Kloe[*], Trixe, Nitek & Pestka


Samczyka na pewno nie mog? zatrzyma?. Po pierwsze mam za ma?? klatk?,a po drugie strasznie ?mierdzi. Kupi?am cat's dream, ubikacje dla myszek. Niteczka trzymam na szafie, bo jak by? na ziemi to(wed?ug moich rodziców) nie da?o si? wytrzyma?. Czyszcz? mu wszystkie sprz?ty codziennie i nic. Po umyciu klatki, Nitek nawet nie jest w niej minut?, a ju? go czu?. Wiem ?e to samczyk i nie da si? wiele zmieni?, ale mo?e mo?na co? jeszcze zastosowa?. Mo?e kupi? poch?aniacz zapachów i postawi? ko?o jego klatki??

Co jeszcze mog? zrobi?, ?eby nie ?mierdzia?o :zdziwko:
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-01-06, 09:57   

Bez przesady, a? tak to nie ?mierdzi, mam 2 samce i ?yj? a moja mama mimo i? jest strasznie przewrazliwoina na to nic nie mowi...
_________________
 
 
 
Aguss90 
Starszy Myszaty
Mus musculus



Imi?: Agnieszka
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-01-06, 11:33   
   Myszy: Tofi[*], Choko[*], Kloe[*], Trixe, Nitek & Pestka


Moi rodzice si? strasznie wkurzaj?. Mówi?, ?e gdy nie by?o Nitka w pokju da?o si? wytrzyma?, a teraz nie. Oni tak tylko mówi?. Bo ja tam nic nie czuje.
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-01-06, 14:28   

Twoi rodzice maj? urojenia lub po prostu chc? si? go pozby?.
_________________
 
 
 
zabcia007 
M?ody Myszaty



Imi?: Karolina
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-01-06, 15:27   

Mo?e niekoniecznie urojenia...ale s? przewra?liwieni. Nigdy nie mia?am takiego problemu, bo zawsze mialam samiczki, ale mo?e poch?aniacz zapachów by?by dobrym rozwi?zaniem...co s?dzicie?
_________________
WIELKIE buraki
 
 
 
Mysia ?winka 
Mysi Bywalec
Niemcy nadchodz?...



Imi?: Olga
Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 138
Skąd: Za moich czasów...xD
Wysłany: 2007-01-08, 06:49   
   Myszy: Pucia, Szajba, Bianka i Kikut


Dziwne, moje myszki nie ?mierdz? :? a mam trzy. Mo?e powiedz rodzicom, ?e to konieczne bo mysiak czuje si? samotny :roll:
Ewentualnie, mo?esz zapozna? go z jak?? inna myszk? np. kole?anki, a je?eli nikt nie ma, nie wiem jak pomóc :(
_________________
Pad?e?? Powtsa?! xD
°.;*.¸,¤° °¤,¸.*;.°
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-01-08, 12:30   

Aguss, trzymasz tego mysza w klatce? Jak tak, to codziennie przecieraj szmatka albo g?bk? prety, pi?terko i inne miejsca które myszak móg? obsika?. Je?eli masz pi?terko, to poló? na nie roz?o?one chusteczki albo kawa?ki papierowych r?czniczków i zmieniaj je codziennie je?eli s? posikane.

Bo nawet mocz samiczek ?mierdzi, je?eli nie sikaj? w ?wirek czy trociny, tylko na inne rzeczy.
Moja jedna ma manie obsikiwania kolowrotka (musze go my? 2 razy dziennie) i pi?terka i zabiegi które opisa?am wy?ej bardzo pomagaja i ograniczaj? zapachy do minimum.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2007-01-09, 08:42   

Moje ?.P Mili i Chrumcia siusia?y czasami na pr?ciki, ale nic nie by?o czu?. Kompletnie... A Makelysek równie? sika na pr?ty(które mu przecieram oczywi?cie)i czu? tylko troszk?. Emielcia, moje dziewczyny mia?y mani? kupkania na ko?owrotek ;-) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT