AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
B??dy weterynarzy
Autor Wiadomość
Gracjana1995 
M?ody Myszaty


Imi?: Graca
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-03, 18:26   B??dy weterynarzy
   Myszy: Andzelina Rupert


Cze?? ... Jak ju? mówi?am by?am z myszkami u weta po podaniu myszkom witamin do picia myszki zacz??y si? dziwnie zachowywa? ... niektóre przewraca?y si? w bok i wystrzeszcza?y oczy wygl?da?y jakby dosta?y zawa?u ... niektóre chud?y i zdycha?y ... a niektóre mia?y taka tward? skur? ... z naro?lami ... :? :sad: teraz mia?am klolejna wizyt? i weta opieprzy?am ( ?e da? mi jaki? z?y lek i przez to mi 4 myszki pad?y ... ) I si? zaczo? wypiera? !!!! ?e napewno to nieprzez niego bo on wie co robi ...
:mwrr: :evil: ( powiedzia? tak : Dziecko ja jestm weterynarzem wiem co robi? znam si? na gryzoniach i zadnego b??du w takich ?atwych sprawach bym niepope?ni? ) !!! prze?y?y mi 3 myszki wi?c dokupi?am im jeszcze 1 kole?anke .... wet powiedzia? ?e niewie co z moimi myszami i powiedzia? ?e jak mi si? niepodoba lecznica u niego to mam nieprzychodzi? ... powiedzia? ?e mam dalej podawa? to lekarstwo ... ale ja si? boj? bo widzia?am na w?asne oczy ?e jak myszka si? tego napi?a to po kilku minutach stawa?a si? osowia?a i stroszy?a lekko sier?? prosz? Pomuszcie !!! INNI WECI W MOIM MIESCIE NIEZNAJA SI? NA MYSZKACH ...
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-07, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-06-03, 18:59   

Gracjana1995, ja w?tpi?, czy i ten zna si? na myszach.
Cytat:
Dziecko ja jestm weterynarzem wiem co robi? znam si? na gryzoniach i zadnego b??du w takich ?atwych sprawach bym niepope?ni?
Lito?ci, czy on serio uwa?a, ?e przypadki z gryzoniami s? ?atwe? Konowa?, nie wet. Nawet w?tpi?abym, czy to, co da? myszkom to by?y na pewno witaminy.
Id? do innych, mo?e nie s? specjalistami od gryzoni, ale mo?liwe, ?e postaraj? si? lepiej pomóc twoim myszom ni? ten :mcenzura: Zawsze mo?na znale?? kontakt ze specjalist? z innego miasta (np. telefon) i poda? go wetowi do konsultacji (tak b?dzie lepiej ni? dzwoni? i pyta? samemu i potem dzia?a? na w?asna r?k?).
Poza tym, porz?dny weterynarz przyzna sie, ?e nie specjalizuje si? w takich zwierz?tach, ale zawsze postara si? pomóc (od tego m.in. s? konsultacje).

Przykro mi z powodu myszek. Taki :mcenzura: nie zas?uguje na to, by nazywa? go weterynarzem.
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-03, 19:05   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


Jezu co za pomidor !!! Jejku :( (
 
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-06-03, 19:09   

Aha, jeszcze jedno, nie dawaj wi?cej tego paskudztwa myszkom. W?tpi?, ?eby to by? lek przeznaczony dla gryzoni.

Normalnie krew mi si? zagotowa?a :evil: Taki typ to pewnie nawet z?amanie u gryzonia b?dzie leczy? witaminami (s?ysza?am o takim przypadku).

[ Dodano: 2008-06-03, 19:28 ]
Gracjana1995, je?li mo?esz, podaj namiary, ?eby nikt wi?cej nie poszed? tam z mysz? lub innym ma?ym zwierzakiem.
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-06-03, 19:59   

A co to za lek?
Mo?e niekoniecznie z?y lek, ale moze nieodpowiednio rozcienczany z wod??
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-03, 22:33   

Hm ja uwa?am, ?e weterynarz pewnie powiedzia?by ile trzeba podawa? leku/witamin. Chocia? w tym przypadku nawet z tym z?amaniem ?apki i leczeniem tego witaminami nie zaskoczy?oby mnie O.o ?e tacy ludzie jeszcze s?. Koniecznie podaj namiary, ?eby nikt tam przypadkiem nie trafi?!
I ja radzi?abym nie dawa? leku przez jaki? czas i zobaczy? czy myszkom nie powróci przypadkiem znowu zdrowie czy te? nic si? nie zmieni.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Gracjana1995 
M?ody Myszaty


Imi?: Graca
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2008-06-04, 08:27   G?upi wet xD :(
   Myszy: Andzelina Rupert


Lecznicza znajduje sie na Lutyckiej w Pile niewiem jaki nr ... ale widac wielk? tablice ... wet poda? mi lek w strzykawce po pi?? mm na pó? szklanki wody i myszki mialy wypi? to do ko?ca cho? si? zdziwi?am ( przecie? myszka tak? ilo?? wody pi?a by tydzie? i byla by brudna ) Lekarz niepowiedzia? mi jaki to lek ... i kiedy znowy tam by?am i sie spyta?am co to by?y za lekarstwa da? mi t? buteleczk? ale co mia?o by? na rozrocza a tam pisa?o ?e to to na pch?y i kleszcze dla psów ; :evil: :shock: :? ) 2 butelki niewiedzia?am ...
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-06-04, 11:28   

O matko. Jak on takie rzeczy wyprawia to ja bym to zg?osi?a w odpowiednie miejsce i to w miar? szybko i nie dlatego, ?e Ci? urazi? i ?eby si? odegra? ale po to aby inne zwierz?ta nie cierpia?y.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Gracjana1995 
M?ody Myszaty


Imi?: Graca
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-04, 12:03   Wet
   Myszy: Andzelina Rupert


Jestem w?a?nie w szkole i gadam w?a?nie z kumpelkami ... I dowiedzia?am si? ?e ten wetrynarz cieszy sie ogulnie z?? opinia u gryzonii innych zwierzaków podobno mia? ju? z tata moich kole?anek k?opoty bo co? jej z psem zrobi? ... i w necie na jakiej? stronce pisa?o o nim ?le , ale ta strona jest ju? zwiklidowana :mad: Jednak nikt niema dowodów ?e to przez jego leki ... kiedy? by?am tam z chomikiem to pola? go rywanolem ... a mia? jeszcze z?amana ?apk? ... i zaropia?e oczka -- a na reszte cierpie? chomika nic niezaragowa? powiedziaa? ?e sam si? wyli?e ( chomika pogryz? pies .) :? I obcina królikom zamocno zebby ... bo ja chodzi?am to do krwi mu je cio? , a królik niemóg? przez tydzie? je?? ... ale powiedzia? ?e mu si? nic niestanie a po miesi?cu królik pad? z g?odu ... chud? i chud? bo niemóg? je?? ... a ja mu wierzy?am ... :evil: :?

[ Dodano: 2008-06-04, 12:05 ]
Poza tym kas? wyci?ga bez powodu ... 5 z? za wizyte ... a za sprawdzenie czy samiec czy samica tez bierze podobno cho? si? myli .... bo kiedy? powiedzia? ze mam 2 samce a pu?niej m?ode by?y .... :mad: dobrze ?e juz umiem rozru?ni? p?e? ....
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-06-04, 12:16   

Gracjana1995, podaj namiary tego konowa?a.
Mo?e lepiej to gdzie? zg?osi?? Tylko nie wiem, gdzie i czy b?dzie to mia?o jakie? skutki.

Ew. akcja typu napisa?-sprayem-na-drzwiach-obra?liwe-s?owa-po-os?on?-nocy :twisted: Dobra, zignorujcie to... :P
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Gracjana1995 
M?ody Myszaty


Imi?: Graca
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-04, 12:34   :(
   Myszy: Andzelina Rupert


Niema sensu tego nigdzie zg?asza? poniewa? juz podobno wiele razy byl zg?aszany ... ten wet ... nawet weteryrz z naprzeciwka s?siad mówi ?e niemam do niego chodzic z gryzoniami ... ale macie namiary na tej stronce :http://www.zumi.pl/1490467,WWW.LECZNICA.PILA.PL_J.Matuszewski_WIZYTY_DOM.24H,Pila,firma.html ...
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-06-05, 16:47   
   Myszy: brak:(


Jezuu co za :mcenzura: ja bym wyrzuci?a to paskudztwo co Ci da? i poszuka?a innego on jest jaki? szurni?ty ?e robi ?le zwierzakom i jeszcze biednym w?a?cicielom wmawia ?e tak ma by? albo ?e ich zwierzaki s? dziwne :mwrr: :mwrr:
I pewnie jak by? to zg?osi?a na policj? to by nie zareagowali:/
jak ja bym go dorwa?a to :wisi: koniec z nim nigdy mój wet by tego nie zrobi? i szczerze si? przyznaje ?e nie wie co jest zwierzakowi.A nie jeszcze dodatkowo m?czy zwierzaczka
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Mysza. 
Mysi Bywalec
I love mice!!!



Imi?: Marta
Wiek: 29
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-05, 19:52   

mój tak samo jak nie wie to mówi ze nie dok??ca wie co zn im i mamy przyjsc do jego brata np. we wtrorek on zobaczy co jest :)
_________________
:m:): - Frania :* [*]
:m:): - Bia?a :* [*]
:m:): - Ma?a Czarna :* [*]
 
 
 
patusia63 
Mysi Bywalec



Imi?: Patrycja
Wiek: 28
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 178
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-06-05, 20:03   
   Myszy: Poziomka, Porzeczka [*], Szynka [*]


A czy ktos zna dobrego weterynarza z wrocka? Ja dobrego nie znam :m:/:
_________________
<:3 )~~~~~~( 8: >
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-06-06, 12:38   

Cytat:
A czy ktos zna dobrego weterynarza z wrocka?

Lecznica DORAN przy ul. Legnickiej
Lecznica na ul. G?ogowskiej

te lecznice by?y juz z 10 razy wymieniane w ró?nych tematach.
gdyby? chcia?a je znale?? i szuka?a (na forum) ju? dawno by? je znalaz?a...
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT