AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kana
2009-03-05, 20:05
Minimum ?ycia
Autor Wiadomość
W??:))
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-19, 19:15   Minimum ?ycia

To ja najpierw wszystkich wprowadz?. Ja mam w??a, kolega ma 2 w??e i ?eby je wykarmi? trzeba kupowa? mysz, dla mojego i szczury dla kolegi. Ale szczury s? drogie, a 1 mysz kosztuje 5z?. Wi?c chcemy za?o?y? swoj? hodowle. Chodzi mi o minimum. Myszy mog? by? dzikie czy co? tam nie wiem. Jedyne zainteresowanie jakim b?d? je darzy? to kupowanie najta?szej karmy i wymienianie pod?o?a w akwarium. I teraz moje pytania. Jakie sa minimalne wymagania? I Ile myszek b?d? móg? trzyma? w akwarium litrów 112. Aha i one nie skakaj?? Aha i co zrobi? ?eby myszy jak najcz??ciej si? rozmna?a?y kupi? 3 samiczki i 1 samca??? Chc? jak najwi?cej ma?ych myszy, ?eby mój gad mia? co je?? misiaczek :) )

Zdj?cia mojego w??a:

http://picasaweb.google.pl/abigail090/Kajtek# -tylko troszk? nie aktualne. :) jest na prawd? ?licznym zbo?em:)

Edit

No wi?c akwarium jest 80 na 40 wysoko?? nie pami?tam. Nie no chodzi mi o to co mam robi? by myszy nie zdech?y i jak najwi?cej si? ich rodzi?o. Chcia?bym minimum 15 na miesi?c.
Ostatnio zmieniony przez W??:)) 2009-02-19, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-19, 19:23   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


NO có? takie pytania to bardziej na forum terrarystycznym ale skoro chcesz im zapeni? cho? troch? dobrobytu to i tak dobrze....
W??:)) napisał/a:
Jedyne zainteresowanie jakim b?d? je darzy? to kupowanie najta?szej karmy i wymienianie pod?o?a w akwarium. I teraz moje pytania. Jakie sa minimalne wymagania?


Skoro chcesz je tylko karmi? i zmienia? im ?ció?k? to po co pytasz o inne wymagania...?? oO Napisz o co dok?adnie chodzi bo to poj?cie jest zbyt ogólne... Jest o tym mnóstwo tematów...
W??:)) napisał/a:
Ile myszek b?d? móg? trzyma? w akwarium litrów 112

Napisz wymiary nie litry... Takie akwarium mo?e mie? szeroko?? 10cm d?ugo?? 5 a wysoko?? 70-nikt si? nie b?dzie domy?la?...

PS. Fajny w?? :D Sam chcia?em mie? zbo?ówk? ale to nie dla mnie...
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-02-19, 22:08   

Na temat karmówki to zapraszam na jakies terrarystyczne ... :roll:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT