AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
Co o waszej myszce sadza inni?
Autor Wiadomość
Akasha 
Szara myszka
Metal Kud?aty :p



Wiek: 33
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 14
Wysłany: 2005-11-18, 07:40   

wszystkim, którzy byli u mnie spodoba?a si? Bilbo. :D niektórzy mówili, ?e wygl?da jak ma?y prosiaczek :mrgreen: (ma du?e uszy :wink: ).
_________________
"Powiedz temu, kto rozpacza,
?e najgorsza troska mija
I, ?e czas, co niszczy rado??
I zmartwienia te? zabija."
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-18, 15:53   
   Myszy: tak


Hm... moja rodzina stwierdzi?a, ?e myszy ?mierdz?, babcia ?e jak by?a mama to mia?a myszki, ale szczurami s?i brzydzi, jedna kole?anka by?a ze mn? po nie i podoba?y jej si?, sama chcia?a mie?... druga gada?a ze mn? jaki? czas zanim si? zorientowa?a, ?e co? po mnie ?azi... :P A tak to ma?o kto widzia?a, bo kto by zobaczy? to razaz by chcia? maca? albo co...
 
 
 
Akasha 
Szara myszka
Metal Kud?aty :p



Wiek: 33
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 14
Wysłany: 2005-11-18, 16:32   

moja babcia zawsze ba?a si? myszy, ale jak moj? zobaczy?a, to zaraz chcia?a pog?aska?. :D
_________________
"Powiedz temu, kto rozpacza,
?e najgorsza troska mija
I, ?e czas, co niszczy rado??
I zmartwienia te? zabija."
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-12-04, 16:23   

Moi rodzicie uwielbiaj? myszki(tak samo jak ja)?Eeby nie tata to nie mialabym swojej hodowli myszy rasowych:)bo to od niego wyszedl pomysl hodowania takich myszy:)Oczywiscie przedtem miala zwykle myszorki:)Czasem moja mama nawet karmi je i sprz?ta :shock: :shock: podsumowoj?c to,to ogólnie u mnie wszyscy kochaj? te ogoniaste zwierzaczki:) :mrgreen:
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-04, 16:37   
   Myszy: tak


Nie ma to jak mie? fart... :shock:
 
 
 
AnnnA 
M?ody Myszaty
Kocham moje myszki



Imi?: Anna
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-12-04, 16:54   

U mnie to znajomi uwarzaj?, ?e mam ?wira (w pozytywnym tego s?owa znaczeniu) na punkcie zwierz?t, rodzice ciesz? si?, ?e mam ambicje, ale za myszkami nie przepadaj?
_________________
Moje myszki: www.agvika.blog.onet.pl

Amora w?osy tu, Amora w?osy tam, ju? we w?asnych w?osach Amora w?osy mam!

Trociny tu, trociny tam, ju? na ogonie Amor troty nawet ma!
 
 
 
Lina Inverse 
Szara myszka
Mysia mama :)



Wiek: 34
Dołączyła: 13 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: S?upca
Wysłany: 2006-03-17, 20:56   

Heh, moi rodzice... :) Za ka?dym razem jak pokazuj? Mysi? lub Sakur?, tata mówi: "Uhmm, ale szczury", ale tak dla ?artu ^_^ , a mama tylko robi krzyw? min? i czasem powie "Zabieraj mi je z tymi wst?rtnymi ogonami!". Mama jedynie nie lubi ich ogonków. Uwa?a, ?e s? wstr?tne, ale za samymi zwierz?tkami nawet przepada :) . Po za tym uwa?aj?, ?e ca?kowicie dosta?am kr??ka na punkcie myszek ^_^ . Brata si? spyta?am, co s?dzi o Mysi. A on tu z textem: "Tia, fajna. Ciekawe jak d?ugo by si? gotowa?a" xD. No nie, co za brat xD. Ale babcia to w ogóle big ROTFL! Jak do nas przysz?a kiedy? w odwiedziny, zaraz posz?am po Mysi? (wtedy mia?am tylko j?) i przynios?am babci, a babcia... Prawie krzykne?a z rado?ci i uwielbienia: "Ojej! Jaka fajna myszunia!" Ba! Nawet j? pog?aska?a po jej uszkach. Da?am jej na chwil? myszk?, a babcia si? ni? zachwyca?a ^_^ . Musia?am j? potem zabra?, bo jej nabobka?a na r?k? xD.
_________________
[ ssjcenter fan ]
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-03-18, 16:37   
   Myszy: Sunday


Moja mama zmienna jest ;P . Raz mówi ?e s? ochydne a raz chce wzi?? na r?ce :P ale ogólnie to ich nie lubi.

Mój tata nie lubi moich samców, ale Sunday go urzek?a ;) .
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-03-18, 19:30   

Moja matka nie lubi i nie bedzie moich myszy lubi? :D Ale zawsze patrzy czy maja jedzenie i wode i narzeka jak zasmierdnie jej akurat ktoras :D A tak to nie ma nic do gadania :D
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-03-18, 19:36   

Moje te? za nimi nie przepada.Chocia? czasem mówi,?e s? inteligentne(jak zrobi? co? takiego).Co do jedzenia i wody,to ja ju? ich sama dogl?dam i daj?.Wie,?e potrafi? o nie dba? ;-) .
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-03-18, 20:10   

Mama: panicznie boi sie ich ogonow, same myszy wydaja sie jej sympatyczne, ale raczej nie intresuje sie nimi na codzien
Tata: lubi myszki, poglaszcze, ale nie ubustwia :mrgreen:
Kot: lubi sie przygladac, niejednokrotnie proobje zapolowac, al czasem tez je polize ;P
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-03-19, 09:17   

*Nati12* napisał/a:
=Co do jedzenia i wody,to ja ju? ich sama dogl?dam i daj?.Wie,?e potrafi? o nie dba? ;-) .

Ja tak samo ale moja matka i tak sama zagl?da do nich :D Choc mowi mi ze ich niecierpi to i tak wiem ze je nawet lubi :P
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-03-20, 16:47   
   Myszy: Sunday


Moja mama w ogóle nie zagl?da i tata w?a?ciwie te?, mimo to drógij myszki be ich wiedzy mie? nie mog? bo klatka Sunday stoi na widoku ;P . karmi? itp. sama :)

Wi?kszo?? osób które znam, nie lubi? lub nie przepadaj? za myszkami :?
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-20, 16:55   
   Myszy: tak


Jak do mojej mamy przyszli znajomi to my?la?am, ?e uciekn? z piskiem, ale bardzo im si? spodoba?y... W ko?cu to le?nicy... :P ale jako? tak...
W sumie jak nawet kto? si? myszy boi i to i tak nie ucieka z krzykiem, jaki? lipny ten strach... ;) Pewnie widzieli tylko lataja?e po pod?odze dzikusy i nigdy z bliska... Moja mama podobno te? si? boi, no i ?e ogon oble?ny... (Wypraszam sobie... :P Myszki maj? bardzo ?adne ogonki, d?d?owniczki...)
 
 
 
Lina Inverse 
Szara myszka
Mysia mama :)



Wiek: 34
Dołączyła: 13 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: S?upca
Wysłany: 2006-03-20, 21:25   

Dok?adnie! Szczury to dopiero maj? okropne ogony! xD Widzia?am zdj?cia...faktcznie ble xD. Alw same zwierzaki fajne :)
_________________
[ ssjcenter fan ]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT